Ranking portali randkowych – marzec 2020

Portale randkowe stanowią jeden z najpopularniejszych sposobów na znalezienie miłości. Są odpowiedzią na wyzwanie czasów, w których ciągle gdzieś biegniemy, spieszymy się, a czas naszej pracy w niewielu przypadkach wynosi 8 godzin. Na rynku można znaleźć wiele tego typu serwisów, które prześcigają się w swoich ofertach niemalże gwarantujących spotkanie właśnie tam tej wymarzonej osoby. Osoba chcąca znaleźć miłość w ten sposób, stoi przed sporym wyzwaniem – na który serwis się zdecydować? Pomocny w wyborze może okazać się ranking portali randkowych, który umożliwia porównanie poszczególnych serwisów pod kątem różnych aspektów ich funkcjonowania.

Poniższe zestawienie portali randkowych pozwoli Ci wybrać odpowiedni serwis, gdzie znajdziesz swoją drugą połówkę!

Wybór użytkowników
image
eDarling
Liczba ocen: 5921 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Załóż konto na najpopularniejszym portalu randkowym w Polsce!
image
be2
Liczba ocen: 4522 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Portal randkowy dla osób ceniących poważne i długotrwałe związki!
image
Academic Singles
Liczba ocen: 1686 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Portal randkowy bazujący na teście osobowości i dopasowania!
Promocja
image
OneNightFriend
Liczba ocen: 7816 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Najlepszy portal randkowy oferujący spotkania bez zobowiązań!
image
Erodate
Liczba ocen: 2351 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Serwis randkowy, na którym znajdziesz bezpieczne i niezobowiązujące spotkania!
image
BeNaughty
Liczba ocen: 1758 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Jeden z najlepszych darmowych portali oferujących niezobowiązujące spotkania miłosne!

Porównanie portali randkowych – dlaczego warto z niego skorzystać?

Nie do końca zdajemy sobie sprawę, ile serwisów randkowych można znaleźć w internecie. Jedne bardzo ogólne, przeznaczone dla zróżnicowanej grupy odbiorców, inne – wręcz przeciwnie, dedykowanym osobom o konkretnych zainteresowaniach bądź też poglądach (m.in. chrześcijańskie portale randkowe). W zależności od tego, jakie mamy oczekiwania wobec takiego portalu, warto poświęcić trochę czasu na przyjrzenie się z bliska tym, które cieszą się najlepszymi opiniami. Są osoby, które interesują spotkania bez zobowiązań, ale też tacy, którzy szukają poważnych związków. Właśnie dlatego warto wiedzieć czego mamy się spodziewać od konkretnego serwisu randkowego.

Zestawienie portali randkowych nie tylko pozwala poznać najlepiej oceniane serwisy, ale również umożliwia bliższe przyjrzenie się specyfice ich działania oraz wszystkim kwestiom, które są istotne z punktu widzenia odbiorcy (czyli np. opłatom, regulaminowi oraz kwestiom związanym z bezpieczeństwem). Wybór portalu randkowego nie jest prosty, dlatego właśnie pomocne w nim są zestawienia. Można śmiało powiedzieć, że rankingi portali randkowych pozwalają na zebranie w jednym miejscu informacji o kilku serwisach, które są najbardziej godne uwagi. Jest to korzystne zarówno dla osoby, która dopiero zaczyna poszukiwanie miłości w taki sposób jak i również dla tej, której zdarzyło się już wypróbować usługi któregoś z portali. Ranking uwzględnia zarówno informacje dostępne na konkretnych stronach internetowych, jak i opinie użytkowników. Można powiedzieć, że stanowi on kompleksowo źródło informacji o serwisach randkowych.

Płatności na portalach randkowych

O ile sama rejestracja na poszczególnych portalach randkowych jest bezpłatna, o tyle szersze korzystanie z usług jest związane z rozmaitymi opłatami. Chodzi tu o wykupienia konta premium, dzięki któremu można m.in. zobaczyć, kto odwiedzał nasz profil oraz prowadzić korespondencje z interesującymi nas osobami. Jeśli chcemy za pośrednictwem serwisu szukać swojej drugiej połówki, to opłacenie konta jest raczej niezbędne. Bezpłatne konto gwarantuje tak naprawdę istnienie w serwisie i… tyle. W przypadku każdego portalu randkowego, ranking uwzględnia i porównuje ze sobą również kwestie związane z opłatami. O ile na większości istnieje konieczność ich uiszczenia, o tyle na każdym z nim wiąże się to z innym wydatkiem. 

Na portalach randkowych zazwyczaj obowiązuje zasada – im dłuższy abonament, tym niższa cena w przeliczeniu na jeden miesiąc. Najczęstszym wariantem płatności jest abonament na rok, jednak oprócz niego możemy spotkać się z kontami premium na okres 3 miesięcy, pół roku, a nawet… na stałe. Konkretne kwoty są już zależne od poszczególnych portali, więc każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie.

Ilość użytkowników

Zestawienie portali randkowych mierze pod uwagę również, co zupełnie naturalne, ilość użytkowników. W tym wypadku nie da się jednak ukryć, że jest to zależne od… pozycji portalu randkowego w rankingu. W skrócie wygląda to mniej więcej tak – osoba poszukująca tego typu serwisu sprawdza opinie oraz pozycje w rozmaitych zestawieniach. Bazując na zdobytych w ten sposób informacjach, zazwyczaj wybiera ten portal, który ma najlepsze opinie i najwyższą pozycję w rankingu – tym samym podbija ilość użytkowników. 

W przypadku ilości użytkowników warto jednak zwrócić uwagę na jedną kwestię. Czym innym jest liczba podana jako ilość osób zarejestrowanych, a czym innym liczba osób logujących się. Pierwsza ilość uwzględnia również konta już nieaktywne, z którymi nie będziemy już mogli nawiązać kontaktu. Ilośc osób logujących się to rzeczywista ilośc osób, do której możemy napisać. Rankingi portali randkowej uwzględniają tę drugą wartość, ponieważ ona pokazuje miarodajną popularność serwisu.

Bezpieczeństwo, czyli to, do czego powinniśmy przywiązać największą wagę

Ilość użytkowników, opinie, płatności, a może dopasowanie portalu do naszych zainteresowań – który z tych czynników jest najważniejszy? Odpowiedź brzmi – żaden z nich. Najważniejszą kwestią, na którą w największej mierze powinniśmy zwracać uwagę jest bezpieczeństwo. Po części wiąże się ono z naszymi działaniami w serwisie (czyli dotyczy np. korespondencji, podawanych informacji o sobie czy też udostępnianych zdjęć), ale ma ono związek również działaniami po stronie operatora portalu, zmierzającymi do ochrony naszych danych.

Aby po części ułatwić rozpoznanie tej kwestii, ranking portali randkowych uwzględnia w swojej statystyce również tę kwestię. Odnoszą się do kilku kryteriów, które mają wpływ na to, że dany serwis możemy określić jako bezpieczny. Po pierwsze – weryfikacja profilów, czyli sprawdzanie przez moderatorów, czy profile należą do rzeczywistych osób oraz czy zamieszczane na nich zdjęcia oraz informacje są zgodne z prawem i nie godzą w czyjeś interesy. Po drugie – stały kontakt z biurem obsługi klienta. Jest to istotne, ponieważ zapewnia to natychmiastową reakcję na zgłoszony problem. Po trzecie – posiadanie czytelnego regulaminu. Najlepsze portale randkowe powinny posiadać regulamin, który jest w stanie zrozumieć każda przeciętna osoba. Dodatkowo to właśnie tam powinny być uwzględnione kwestie bezpieczeństwa.

Ranking portali randkowych, czyli pomoc w wyborze serwisu dla nas

Ranking portali randkowych zbiera wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania poszczególnych serwisów w jednym miejscu, najczęściej dzieląc to na bardzo czytelne tabelki. To idealny sposób na porównanie poszczególnych portali oraz znalezienie takiego, który będzie nam odpowiadał.

Zestawienie portali randkowych uwzględnia wszystkie najważniejsze dla nas, jako użytkowników, kwestie. Zawiera ono zarówno informacje dostępne na poszczególnych stronach internetowych jak i opinie. To daje nam możliwość kompleksowego przyjrzenia się poszczególnym serwisom i z pomocą rankingu wybranie tego najlepszego.

Portal randkowy - co to jest?

Portal randkowy to rodzaj serwisu internetowego, w którym użytkownicy rejestrują się by poznać swoją druga połówkę. Istnieje wiele rodzajów portali randkowych. Znajdziemy serwisy stawiające na poważne spotkania i randki , randki dla seniorów oraz serwisy oferujące spotkania bez zobowiązań. Użytkownik rejestrując się zakłada profil, który uzupełnia o najważniejsze informacje i zdjęcie. Istnieją serwisy, które dzięki testowy potrafią dopasować naszą osobowość do osobowości drugiej osoby. Portale randkowe w Polsce prężnie się rozwijają i wiele osób zawarło związki właśnie w taki sposób.

Jaki serwis randkowy wybrać?

To jaki serwis randkowy wybrać, zależy od postanowień i oczekiwań. Wybierając portal oferujący poważne spotkania możemy być pewni, że druga osoba także jest zainteresowana poważnym związkiem. Istnieją także portale oferujące niezobowiązujące spotkania, które stawiają na krótkie przygody miłosne. Stawiajmy na rzetelne portale mające dużo użytkowników i dobre opinie. Zmniejszy to szanse na trafianie na fikcyjne profile..

Jaki jest najlepszy portal randkowy?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie jaki jest najlepszy portal randkowy. Rejestarcja na portalu randkowym opierać powinna się o subiektywne oczekiwania użytkownika. Obecnie występuje wiele rodzajów portali randkowych dopasowanych do oczekiwań użytkowników. Najlepszy portal randkowy to ten, który posiada dużo aktywnych użytkowników i rejestracja jest szybka i prosta.

Jakie są polecane portale randkowe?

Do polecanych portali randkowych oferujących poważne spotkania i randki należą eDarling, be2 oraz Academic Singles. Z kolei One Night Friend, Erodate i BeNaughty to najbardziej popularne portale oferujące spotkania na jedną noc. Wszystkie te portale posiadają liczne grono aktywnych użytkowników w Polsce i posiadają dobre opinie.
Tinder czy Badoo – co wybrać?

Tinder czy Badoo – co wybrać?

Sieć jest dobrym i coraz częściej wybieranym miejscem na budowanie relacji różnego typu - mogą one polegać na wymianie myśli, poszukiwaniu współpracy zawodowej czy dobrze dobranego partnera na związek albo seks bez zobowiązań. W obecnych czasach na popularności...

czytaj dalej
Tinder czy Badoo – co wybrać?

Tinder czy Badoo – co wybrać?

Sieć jest dobrym i coraz częściej wybieranym miejscem na budowanie relacji różnego typu - mogą one polegać na wymianie myśli, poszukiwaniu współpracy zawodowej czy dobrze dobranego partnera na związek albo seks bez zobowiązań. W obecnych czasach na popularności...

czytaj dalej
Tinder czy Badoo – co wybrać?

Tinder czy Badoo – co wybrać?

Sieć jest dobrym i coraz częściej wybieranym miejscem na budowanie relacji różnego typu - mogą one polegać na wymianie myśli, poszukiwaniu współpracy zawodowej czy dobrze dobranego partnera na związek albo seks bez zobowiązań. W obecnych czasach na popularności...

czytaj dalej