> Załóż DARMOWE konto w LetsHookup jeszcze przez 36 minut, liczba miejsc ograniczona! <

Portal randkowy be2 – opinie, recenzja i informacje o portalu

Strona główna portalu randkowego be2
Strona główna portalu randkowego be2

Portal randkowy Be2 istnieje na polskim rynku serwisów randkowych już od dawna i jest jednym z bardziej popularnych. W tej recenzji postaramy przybliżyć Wam nieco bardziej be2 i odpowiedzieć na nurtujące Was pytania. Zapraszamy do lektury!

Portal randkowy be2 - podstawowe informacje
Nazwa:be2
Adres:be2.pl
Rok założenia:2004
Liczba użytkowników:16 mln w 37 krajach
Stosunek kobiet do mężczyzn:56% do 44%
Konto premium:Opcjonalne

Jak działa be2?

Be2 to nowoczesny portal randkowy portal randkowy o światowym zasięgu. Dostępny jest także w ramach aplikacji na urządzenia z dostępem do Google Play lub App Store. Serwis Be2 proponuje randki dla singli i jest nastawiony na dopasowanie idealnego partnera. Działa na zasadzie doboru partnerskiego na podstawie testu osobowości. Dzięki temu jest propozycją dla osób, które szukają poważnego związku. Zanim zarejestrujesz się, poznaj bliżej ten serwis i przekonaj się, czy to dobre rozwiązanie. Zamieszczamy o serwisie be2 porady przydatne zwłaszcza podczas rejestracji.

Be2 posiada 766 tys. użytkowników, co daje nadzieję na znalezienie drugiej połówki.

Rejestracja w be2

Każdy może dokonać rejestracji w serwisie Be2, pod warunkiem, że ukończył 18 lat. Cały proces jest bardzo łatwy. Wystarczy:

 • zdefiniować swoją płeć,
 • zaznaczyć interesującą płeć,
 • podać aktywny adres e-mail,
 • ustalić hasło do logowania do portalu Be2.
Rejestracja w be2 - krok pierwszy
Rejestracja w be2 – krok pierwszy

Po tych czynnościach od razu przechodzimy do testu, w którym należy odpowiedzieć na zadanie pytania o psychologicznym wydźwięku.

Bezpieczeństwo w be2

Dane umieszczone w serwisie Be2 są przetwarzane głównie w zakresie niezbędnym do dopasowania profilu do innych użytkowników oraz realizacji zakupu usług w ramach członkostwa Premium. Wszystkie dane wprowadzone do serwisu są traktowane jako poufne i nie zostaną sprzedane innymi podmiotom, chyba że jest to konieczne w związku z usługami płatniczymi. Wiele osób zastanawia się, czy Be2 jest bezpieczne, ale każdy, kto dobrze przeczyta regulamin nie powinien mieć wątpliwości.

Każdy na każdym etapie ma prawo do zmiany bądź wycofania danych zgodnie z obowiązującym prawem polskim. Podane numer telefonu oraz adres e-mail nie są ujawniane innymi użytkownikom przez serwis. W przypadku płatności dane są szyfrowane protokołem SSL.

Sama rejestracja nie wiąże się z opłatami. Dostępne są usługi wymagające dodatkowej opłaty. Użytkownik serwisu otrzymuje powiadomienie o wysokości opłaty oraz musi wyrazić zgodę na jej uiszczenie. Należy pamiętać o tym, że członkostwo Premium zostaje przedłużone z automatu. Dzieje się tak w przypadku braku rezygnacji na 14 dni przed wygaśnięciem pakietu. Dostosowanie się do treści regulaminu wyklucza problemy z właścicielem serwisu. Naruszenie warunków korzystania z serwisu może skutkować nałożeniem kary do 350 euro.

Nie ma gwarancji, że dane innych użytkowników są prawdziwe, lecz podanie tych fałszywych oznacza naruszenie zasad działania serwisu. Pracownicy serwisu dokonują weryfikacji kont. Portal randkowy Be2 zapewnia, że nie tworzy fikcyjnych profili, aby zwiększać pulę proponowanych użytkownikowi kontaktów.

Na uwagę zasługuje fakt, że każdy decyduje o tym, czy chce podjąć kontakt z innym użytkownikiem. Nie ma zatem obawy przed natarczywymi użytkownikami.

Przykładowy profil użytkownika be2
Przykładowy profil użytkownika be2

Test dopasowania be2

Test osobowości w Be2 jest niezbędny do określenia zgodności profili. Porównanie danych następuje na podstawie matematycznego algorytmu. Efektem testu jest dostęp do najlepiej dopasowanych użytkowników oraz opis idealnego partnera. Serwis gwarantuje kontakt z co najmniej 10 użytkownikami. Dane podane w teście mogą zostać zmienione jedynie w zakresie danych osobowych, preferencji wobec innych użytkowników co do lokalizacji. Nie można zmieniać danych w zakresie własnej osobowości. Bez wątpienia, portale randkowe z testem dopasowania dają nam gwarancję na znalezienie osoby o podobnych preferencjach, z którą łatwiej będzie nam nawiązać kontakt.

Ceny pakietów w be2

Rejestracja oraz wypełnienie testu osobowości udostępnionego przez serwis tuż po sprecyzowaniu preferencji odnośnie płci to czynności niepodlegające opłacie. Na podstawie testu użytkownik otrzymuje wynik, będący efektem porównania jego profilu z profilami innych użytkowników. Dotąd nie musi ponosić opłat. W przypadku chęci podjęcia kontaktu z którąś z zaproponowanych przez serwis osób należy liczyć się z opłatami. Nawiązanie kontaktu oraz rozmowy z innymi użytkownikami Be2 podlegają opłatom. W porównaniu do innych portali randkowych cena pakietu w Be2 utrzymuje się na podobnym poziomie. Można zdecydować o członkostwie na miesiąc, kwartał lub półroczny okres.

Dostępne formy płatności za konto w be2
Dostępne formy płatności za konto w be2

Członkostwo Premium można opłacić na:

 • 1 miesiąc – koszt 39,90 zł,
 • 3 miesiące – koszt 119,90 miesięcznie, czyli 359,70 zł,
 • 6 miesięcy – koszt 79,90 zł miesięcznie, czyli 479,40 zł.

Korzyści z konta premium na be2

Portal randkowy be2 - korzyści z konta premium
Użytkownik PremiumUżytkownik darmowy
Odkryte zdjęcia użytkowników Tak-
Nieograniczona liczba wiadomości Tak-
Sprawdzanie odwiedzających Twój profill Tak-
Lista ulubionych użytkowników Tak-
Profil Tak Tak
Test osobowości Tak Tak
Dodanie zdjęć Tak Tak

Podsumowując, konto premium upoważnia do:

 • pisania oraz otrzymywania wiadomości,
 • oglądania zdjęć innych użytkowników,
 • dodawania użytkowników do kategorii „ulubione”,

Be2 test osobowości

To odpowiednio skomponowany zestaw pytań, które nie wymagają pisemnych, obszernych odpowiedzi. Jest to test wyboru, którego wypełnienie nie zajmuje dużo czasu, najwyżej 5-10 minut. W pierwszym etapie pojawiają się ogólne pytania o nastawienie do poznania drugiej osoby. Odpowiedzi na 8 pytań pozwalają zaliczyć 20% całego testu. Drugi etap to konkretne pytania o preferowany typ partnera/partnerki oraz określenie tego, co jest bliższe:

 • własny interes czy troska o innych,
 • refleksja czy działanie,
 • rozwój duchowy czy sukces finansowy,
 • rozmowa czy słuchanie,
 • matematyka i fizyka czy sztuka i muzyka,
 • prostota i złożoność.
Kwestionariusz osobowy i test osobowości na be2
Kwestionariusz osobowy i test osobowości na be2

Kilka chwil i przechodzimy do kolejnego etapu. Należy w nim wskazać, jakie przymiotniki opisują charakter wypełniającego test. W tym momencie za nami 60% testu. Pod koniec pojawia się jeszcze kilka pytań o to, jak nas widzą znajomi. Trzeba też wskazać, jak trafiliśmy na Be2. Zanim otrzymamy wyniki testu, należy uzupełnić dane:

 • płeć,
 • imię,
 • datę urodzenia,
 • cechy wyglądu,
 • lokalizację,
 • informacje o statusie zawodowym i majątkowym,
 • przynależność religijną,
 • stosunek do używek.

Żeby móc przejść dalej i poznać propozycje Be2 należy zaakceptować warunki regulaminu serwisu.

Be2 opinie

Serwis randkowy Be2 jest doceniany za możliwość poznania osób z poważnymi zamiarami. Be2 umożliwia znalezienie osób samotnych z okolicy, jednak w praktyce zdarza się, że proponowani użytkownicy pochodzą z odległych krajów. Negatywne opinie Be2 to zwykle wynik nieznajomości zasad portalu. Publikują je głównie te osoby, które nie zapoznały się z regulaminem portalu. Każdy może spróbować swojego szczęścia i zarejestrować się w Be2, a dopiero potem zdecydować, czy interesują go płatne usługi.

Panel pokazujący użytkowników online na be2
Panel pokazujący użytkowników online na be2

Jak zrezygnować i usunąć konto w be2?

Usunięcie konta z serwisu Be2 jest możliwe w każdej chwili. W tym celu należy skontaktować się z obsługą. Najlepiej dokonać tego mailowo. W przypadku wypowiedzenia umowy o członkostwo Premium należy się pospieszyć przed zakończeniem pakietu.

Brak informacji ze strony użytkownika o rezygnacji na 14 dni przed wygaśnięciem członkostwa Premium będzie skutkował automatycznym przedłużeniem pakietu i koniecznością poniesienia opłaty za kolejny okres. Z opinii użytkowników zamieszczonych w sieci wynika, że usuwanie konta w Be2 może nieco potrwać.

Blog z poradami randkowymi