Portale randkowe oferujące spotkania bez zobowiązań

Nie każdy na portalu randkowym szuka miłości, czy też długotrwałego związku. Jeżeli interesują Cie dyskretne spotkania bez zobowiązań, to również znajdziesz coś dla siebie. W poniższym zestawieniu, prezentujemy portale randkowe, które zaspokoją Twoje oczekiwania. Wszystko odbywa się dyskretnie, oraz z gwarancją bezpieczeństwo tożsamości, oraz danych. Już dziś zarejestruje się i zacznij przygodę!

Wybór użytkowników
image
Erodate
Liczba ocen: 10578 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Serwis randkowy, na którym znajdziesz bezpieczne i niezobowiązujące spotkania!
9.9

Ocena

Wybór redakcji
image
Wybierz portal według preferencji!
Liczba ocen: 14241 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wybierz najlepszy darmowy portal randkowy dla siebie. Sprawdź już teraz!
image
Flirt
Liczba ocen: 7014 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wszystko zaczyna się od flirtu. Tysiące otwartych singli czeka na Twoją wiadomość!
image
IamNaughty
Liczba ocen: 2328 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Jeden z najlepszych darmowych portali oferujących niezobowiązujące spotkania miłosne!
8.4

Ocena

Randki bez zobowiązań – jakie rodzaje portali znajdziesz?

Portale randkowe, które umożliwiają odbycie jednorazowej przygody, można podzielić na dwie kategorie ze względu na sposób ich działania. Pierwszy ich rodzaj to portale, gdzie ma się jawny wgląd w bazę użytkowników. Można tam odnaleźć osoby, które znajdują się w pobliżu, zobaczyć ich zdjęcia, wysłać do nich wiadomość czy sprawdzić jakie mają z Tobą wspólne zainteresowania. W opozycji do tego typu stron stoją serwisy randkowe, na których takiego wglądu nie ma. Zwykle działają one na zasadzie aplikacji mobilnej i ograniczają się do przeglądania losowych profili osób z najbliższego otoczenia. Jedynym kryterium sortującym, jakie można wybrać, jest płeć i wiek potencjalnego partnera lub parnerki.

Portale oferujące spotkania bez zobowiązań

Portale, gdzie ma się wgląd w całą bazę użytkowników, mają zarówno plusy, jak i minusy. Plusem jest niewątpliwie fakt, że możesz mieć pewność, iż w momencie, w którym ktoś wyśle Ci wiadomość, jest już w pewien sposób zainteresowany twoją osobą. W opisie z reguły można dość dokładnie opisać swoją osobę, zainteresowania, dodać większą ilość zdjęć i opisać wymagania, które stawiane są przed osobą zainteresowaną spotkaniem. Strony takie bardzo dobrze sprawdzają się do poszukiwania relacji typu friends with benefits, ponieważ ma się okazję zawczasu zdefiniować, jakich osób się poszukuje i przeprowadzić silną selekcję pod tym względem. Dodatkowo część takich portali daje możliwość wystawienia użytkownikowi oceny ze względu na to, jakim jest rozmówcą, czy jak miło spędziło się z nim noc, co może być dodatkowo zachęcające dla innych. Minusem natomiast jest fakt dość niskiej anonimowości z racji tego, że dodana jest tam lokalizacja użytkowników, ich wiek, płeć czy często dość duża ilość zdjęć. Identyfikacja tych osób nie sprawia żadnych trudności, przez co w momencie, kiedy użytkownikowi zależy na dyskrecji ze względu na potrzebę oddzielenia życia erotycznego od sfery osobistej, może to być bardzo problematyczne lub wręcz niemożliwe.

Niezobowiązujące spotkania – aplikacje mobilne

Dużo większą anoniomowość w stosunku do tego typu portali oferują randkowe aplikacje mobilne. Ich sposób działania sprawia, że często jedynymi osobami, jakie mogą wyszukać Twój profil, są ludzie z najbliższego otoczenia. Sprawia to, że dużo łatwiejsze staje się nawiązywanie szybkich kontaktów podczas wyjazdów czy wakacji. Aplikacje te ze względu na sposób działania dość mocno ograniczają prezentację osoby, zwykle do kilku zdjęć i niezbyt długiego opisu. Zazwyczaj nie ma możliwości dodania wymagań co do potencjalnego partnera bądź partnerki, jednak sposób działania tych aplikacji sprawia, że nie jest to potrzebne. Wiadomość może wysłać Ci tylko osoba, którą wcześniej sam uznałeś za atrakcyjną, tak więc jeśli ktoś nie wpadł ci w oko, możesz mieć pewność, że osoba ta do Ciebie nie napisze. Taka forma sprzyja jednorazowym nocnym przygodom i sprawia, że nawiązanie czysto przyjacielskiej relacji może być dość problematyczne.

Nietypowe preferencje – czego oczekiwać?

Niewątpliwą zaletą zarówno jednego, jak i drugiego typu portali jest fakt, że bywają bardzo pomocne dla osób mających niecodzienne preferencje, szukających określonego typu doznań. Zarówno o jednym jak i drugim warto pisać tam wprost, bardzo przyśpieszy to poszukiwania i sprawi, że dużo szybciej będzie można znaleźć to, czego się szuka. Oba te portale mogą być bardzo pomocne dla swingersów i par szukających kilku dodatkowych osób do wspólnego spędzenia nocy. Tego typu ogłoszeń jest tam wbrew pozorom bardzo wiele.

Co znajdziesz na portalu oferującym spotkania bez zobowiązań?

Portale, szczególnie te internetowe, mogą być niezwykle wiarygodnym źródłem wiedzy dla osób, które chciałyby wdrożyć się w świat dyksretnych spotkań bez zobowiązań. Można tam znaleźć dziesiątki osób, które opowiedzą na nurtujące użytkownika pytania, powiedzą jak zacząć, gdzie można dodatkowo znaleźć wszelkiego rodzaju kluby i miejsca spotkań. Na pewno znajdą się też chętni na spotkanie i wytłumaczenie w praktyce, jak co działa. Będzie to na pewno doskonała możliwość dla wszystkich osób, które nie są gotowe, by od razu skakać na głęboką wodę. Tym bardziej pomocne może okazać się zaznaczenie w opisie profilu faktu, że szuka się porady na ten konkretny temat. Na pewno przyśpieszy to poszukiwania i umożliwi szybkie zdobycie pożądanych informacji.

Wyróżnij się

Myśląc o skorzystaniu z portalu bądź aplikacji trzeba mieć świadomość tego, że zarówno w jednym jak i drugim przypadku należy zachęcić do siebie potencjalnych partnerów i partnerki. Z tego powodu warto wybrać dobre zdjęcie na portal randkowy, kreatywny i wyróżniający się opis czy nietuzinkowy sposób rozpoczęcia rozmowy, tak, by wyróżnić się z tłumu. Na wstępie warto też zastanowić się, jakie właściwie masz oczekiwania wobec osób rejestrujących się na takich stronach, czy ma być to dłuższa przyjacielska znajomość, stała relacja czy jednonocny wypad, który będzie tylko miło wspominaną przygodą. Na koniec warto dodać, że zdjęcia dodawane na tego typu portale zwykle odsłaniają duże obszary ciała użytkownika, dlatego jeśli jesteś osobą wstydliwą, brak tego typu zdjęcia może skomplikować cały proces poszukiwań.

Recenzje i opinie o portalach randkowych w Polsce

Szukasz recenzji o którymś z portali randkowych? Specjalnie dla Ciebie opisaliśmy najpopularniejsze i najlepsze!

Blog z poradami randkowymi