> Promocja na PREMIUM w IAmNaughty -50%! Kliknij <

Erodate – opinie, recenzja i informacje o portalu randkowym

Strona startowa portalu randkowego Erodate
Strona startowa portalu randkowego Erodate

Recenzja Erodate zaktualizowana dnia 3 lutego, 2023

Człowiek nie jest istotą stworzoną do życia w samotności. Niestety jednak w dzisiejszym świecie ciężko wygospodarować czas na życie towarzyskie. Praca i dom pochłaniają tyle energii, że często zapominamy o swoich potrzebach seksualnych. Te z kolei zdaniem wielu psychologów są równie ważne, co i zdrowe odżywianie. Na szczęście jednak z pomocą przychodzi portal randkowy Erodate, którego recenzję można znaleźć poniżej!

Miejsce 1
Promocja
image
Erodate
Liczba ocen: 10578 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Jeszcze tylko przez 59 minut! Darmowe Konto na Erodate!

Przetestuj Erodate za darmo!

Portal randkowy Erodate - podstawowe informacje
Nazwa:Erodate
Adres:erodate.pl
Rok założenia:2007
Liczba użytkowników:1,6 mln
Stosunek kobiet do mężczyzn:Brak danych
Konto premium:Opcjonalne

Czym jest Erodate?

Erodate to nowoczesny portal randkowy, który poza rozmowami z nowo poznanymi ludźmi, umożliwia również swoim użytkownikom poznanie drugiej osoby. Należy również zaznaczyć, że nie każde spotkanie musi kończyć się odbyciem stosunku. Erodate istnieje już od 2007 r. i jest obecnie największym portalem randkowym w naszym kraju. W całej Polsce korzysta z niego ponad 1,6 miliona osób!

Prawdopodobieństwo znalezienia swojej drugiej połówki – nawet na noc, jest więc bardzo wysokie. Wśród użytkowników portalu można znaleźć nie tylko wiele atrakcyjnych kobiet, czy przystojnych mężczyzn, ale również i pary, które szukają mocniejszych wrażeń. Mowa tu nie tylko o spragnionych erotycznych doznań swingersów, ale i małżeństw z wieloletnim stażem, które chcą na nowo rozpalić ogień pożądania.

Na portalu nie brak ludzi otwartych na nowe znajomości oraz takich, dla których temat tabu w seksie nie istnieje. Jeżeli więc szukasz kogoś, żeby się spotkać i dać upust swoim żądzą – portal Erodate to miejsce idealne dla Ciebie!

Erodate – opinie użytkowników

Prezentujemy opinie na temat Erodate, które zostały przesłane przez naszych czytelników:

Na Erodate spotkałem dziewczynę do FWB. Polecam rejestrację wszystkim kochającym wolną miłość, peace and love!
Maciek

Od momentu rejestracji na Erodate przestałem korzystać ze wszystkich czatów erotycznych. Na Erodate tylko zdecydowane dziewczyny, które wiedzą, czego chcą od życia i nie wstydzą się tego. Polecam!
Tomek

Siemka! Na Erodate szukałam spotkań ze spontanicznymi i dyskretnymi ludźmi. I wiecie co? Znalazłam takich wielu, więc polecam rejestrację. W XXI wieku życie erotyczne przestało być tematem tabu. Bądźcie odważni, rejestrujcie się i spełniajcie swoje najskrytsze fantazje!
Ola

Dlaczego warto spróbować?

Spotykając się z ludźmi zarejestrowanymi na Erodate, nie musisz im się od razu oświadczać. Możesz tu znaleźć zarówno przygodę na jedną noc, jak i na regularne spotkania. Wszystko tak naprawdę zależy od Twoich oczekiwań.

Interesuje Cię jedynie rozmowa i wymiana gorących fotek? Wśród zarejestrowanych na portalu osób znajdziesz to, czego Ci trzeba. Ogromnym plusem korzystania z serwisu jest brak nachalności. To Ty wyznaczasz granice i decydujesz o tym, z kim oraz czy chcesz nawiązać znajomość. Nic więc dziwnego, że jest to najczęściej odwiedzany w Polsce portal tego typu.

Załóż darmowe konto na Erodate!

Podobnie jak na innych portalach randkowych pozwala on również na wymianę wiadomości prywatnych z innymi użytkownikami. Z pomocą łatwego w obsłudze komunikatora można uzgodnić szczegóły spotkania lub wysłać rozmówcy pikantne fotki. Nie musisz jednak bać się oto, że Twoje prywatne zdjęcia wyjdą na światło dzienne.

Pod względem bezpieczeństwa Erodate zasługuje na pochwałę. Na tle innych portali randkowych serwis prezentuje się w tej kwestii najlepiej. Erodate weryfikuje także każdego nowego użytkownika, dzięki czemu nie musisz bać się, że umówisz się z dewiantem lub zboczeńcem.

Erodate - strona główna po zalogowaniu
Erodate – strona główna po zalogowaniu

Korzystanie z Erodate – co warto wiedzieć?

Posiadanie konta w serwisie jest darmowe. Należy jednak wziąć pod uwagę, że administratorzy strony zastrzegają sobie prawa do usuwania lub blokowania profili uznanych za podejrzane. Dzięki temu jednak nie musisz obawiać się, że wśród użytkowników portalu znajdą się dewianci, stalkerzy itp. Po nawiązaniu rozmowy z danym użytkownikiem w każdym momencie możesz zakończyć konwersację, a nawet i zablokować osobę, która nie daje Ci spokoju. Na tym jednak jeszcze nie koniec zalet Erodate.

Przetestuj darmowe konto na Erodate!

Jak wygląda rejestracja?

Rejestracja w serwisie jest zupełnie darmowa i zajmuje dosłownie chwilę. Jako nowy użytkownik otrzymujesz dostęp do wyszukiwarki, która pomoże Ci w znalezieniu tego, czego szukasz. W trakcie rejestracji musisz m.in. określić swoją płeć oraz to, jaka płeć Cię interesuje. Następnie należy podać maila i utworzyć hasło do konta. Po aktywowaniu konta linkiem, który otrzymasz na podaną przy rejestracji pocztę, możesz zacząć korzystać z serwisu. Pamiętaj jednak, że korzystając z bezpłatnego konta, będziesz miał ograniczony dostęp do większości funkcji.

Aby uzyskać informacje o pozostałych użytkownikach (np. wiek), będzie potrzebne Ci konto Premium. Możesz je aktywować za jedyne 39 zł miesięcznie. Płatności za usługę można dokonać zarówno SMS–em, DotPay–em, karta płatniczą, jak i przelewem bankowym.

Rejestracja na Erodate odbywa się w 4 krokach i trwa około minuty
Rejestracja na Erodate odbywa się w 4 krokach i trwa około minuty

Czym się różni konto Premium od VIP?

Erodate dba o swoich użytkowników, w związku z czym portal przygotował dla nich również pakiet VIP (w cenie ok. 80 zł za miesiąc). Konto VIP jest rozszerzeniem konta Premium – ma na celu zapewnienie użytkownikom serwisu maksymalnej anonimowości. Posiadając konto VIP będziesz mógł odwiedzać profile interesujących Cię osób, bez pozastawiania po sobie śladu. Należy jednak pamiętać o tym, że wykupienie pakietu VIP nie jest równoznaczne z otrzymaniem korzyści użytkowników kont Premium. Pakiet VIP jest jedynie jego rozszerzeniem, dzięki któremu można m.in. otrzymywać powiadomienia o logowaniu ulubionych użytkowników. W praktyce oznacza to więc, że wykupując pakiet VIP, nie będziesz mógł nawiązywać prywatnych rozmów z innymi użytkownikami, co niewątpliwie jest minusem.

Udogodnienia dla użytkowników Premium na Erodate
Udogodnienia dla użytkowników Premium na Erodate

Ile kosztuje konto Premium, a ile konto VIP na Erodate?

Poniżej znajdują się aktualne ceny kont Premium i VIP Erodate.

Erodate - ceny konta Premium i VIP
konto Premiumkonto VIP
15 dni29 zł58 zł
1 miesiąc39 zł78 zł
3 miesiące99 zł198 zł
6 miesięcy149 zł298 zł
Zalety konta VIP na Erodate
Zalety konta VIP na Erodate

Kogo można znaleźć na Erodate?

Spośród ponad 1,6 miliona użytkowników nie trudno o znalezienie odpowiedniej dla siebie osoby. Erodate jest największym tego typu portalem w kraju, przez co nie można narzekać na panujące w nim pustki. Wśród użytkowników znajdują się tysiące kobiet, mężczyzn oraz par, które są otwarte na przygody z innymi osobami – singlami oraz parami. Wśród zarejestrowanych w portalu osób nie brakuje również użytkowników o różnej orientacji, upodobaniach itp. Nie musisz więc ograniczać się do jednej płci. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, a świat erotycznych doznań stanie przed Tobą otworem!

Przykładowy profil użytkownika Erodate
Przykładowy profil użytkownika Erodate

Jak usunąć konto na Erodate?

Każdy użytkownik może usunąć swoje konto w dowolnie wybranym przez siebie momencie. Usługa nic nie kosztuje, a serwis zastrzega, że nie gromadzi danych osobowych swoich użytkowników. Oznacza to więc, że wraz z Twoim kontem z serwisu znikną wszelkie informacje na Twój temat. Wystarczy, że wejdziesz w ustawienia konta, w sekcji „Status profilu” wybierzesz opcję Usuń profil.

Sekcja z opcją usunięcia konta na Erodate
Sekcja z opcją usunięcia konta na Erodate

Erodate a bezpieczeństwo

Korzystanie z portali randkowych, mimo iż coraz częstsze – w dalszym ciągu może wzbudzać wiele wątpliwości. W przypadku Erodate nie należy się na zapas obawiać. Administratorzy bacznie weryfikują nowych użytkowników, a w razie potrzeby usuwają lub blokują podejrzane konta. Erodate nie gromadzi na stałe danych swoich użytkowników. Doskonałym tego przykładem są m.in. anonse, które automatycznie znikają po upływie maksymalnie 14 dni.

Przetestuj Erodate za darmo!

Kasacja anonsów może nastąpić także wcześniej – wedle preferencji użytkowników, którzy je publikują. Nie musisz się również obawiać natrętnych wiadomości – to Ty decydujesz o tym, z kim piszesz oraz, gdzie i kiedy chcesz się spotkać ze swoją randką. Korzystasz z portalu bez wiedzy swojego partnera i nie chcesz, aby informacje o zakupie konta Premium widniały na Twoim koncie bankowym? Nie ma problemu! W trosce o prywatność swoich użytkowników płatności te księgowane są na niepozornie brzmiącą nazwę „Silver Style Media …”.

Erodate – na co trzeba uważać?

Jak powiedziano już wcześniej – Erodate jako jeden z nielicznych portali randkowych dokładnie weryfikuje swoich użytkowników. Nie musisz więc bać się o to, że Twoja randka okaże się zupełnie kimś innym. Wielu użytkowników na profilu publikuje swoje prywatne zdjęcia, dzięki czemu zyskasz pewność co do tego, jak dana osoba wygląda. Niewątpliwie jednak korzystając z portalu, warto zwrócić szczególną uwagę na płatności.

Opinie wielu użytkowników serwisu potwierdzają, że najwięcej problemów sprawia automatyczne odnawianie ważności konta Premium. Jeżeli w porę nie odznaczysz polecenia automatycznej płatności – wraz z upływem okresu jego ważności, konto zostanie przedłużone. Oznacza to więc, że z Twojego konta zostanie pobrana opłata za przedłużenie. Co zrobić w przypadku, gdy nie wyłączyłeś automatycznej subskrypcji, a z Twojego konta zniknęły pieniądze? Możesz napisać do administratora strony, aczkolwiek serwis zastrzega sobie prawo do odrzucenia reklamacji. Dlatego najlepszym sposobem na wyeliminowanie takich sytuacji, jest przerwanie subskrypcji. Można to zrobić, klikając w „Moje członkostwo”, a następnie w „Anuluj subskrypcję”. Dzięki temu po upłynięciu ważności konta Premium, opłata za jego przedłużenie nie zostanie pobrana.

Erodate, Erodat, Ero date, Erodata – czyli inne nazwy tego samego portalu, które są używane przez internautów

Uspokajamy, wszystkie używane nazwy, to znaczy Erodate, Erodat, Ero date, Erodata to nazwy jednego i tego samego portalu. Może to wynikać z pisania ze słuchu, lub po prostu z nieznajomości angielskiego.

Podsumowanie

Oceniając portal od 1 do 10, nie sposób ocenić go na mniej niż mocne 9,9. Niestety nie jest to portal pozbawiony wad, aczkolwiek w porównaniu do innych znakomicie wypada on na tle konkurencji. Liczba jego użytkowników wzrasta z każdym kolejnym rokiem, dzięki czemu nigdy nie będziesz narzekać na brak zainteresowania. Zakładając konto na tym portalu, należy jednak przygotować się na to, że poza chwilami erotycznego spełnienia raczej nie można tu liczyć na poważniejsze relacje. Z kolei z pewnością można znaleźć tony dobrej zabawy.

Załóż darmowe konto na Erodate!

Blog z poradami randkowymi