Katolickie portale randkowe za darmo – Ranking listopad 2022

Katolickie portale randkowe zyskują coraz większą popularność. Wiele osób, dla których ważna jest religia, szuka właśnie takiego portalu. Przedstawiamy ranking najlepszych chrześcijańskich portali randkowych, na którym możesz znaleźć stworzoną dla Ciebie osobę!

Wybór użytkowników
image
eDarling
Liczba ocen: 7864 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Załóż konto na najpopularniejszym portalu randkowym w Polsce!
9.5

Ocena

Wybór redakcji
image
be2
Liczba ocen: 9756 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Portal randkowy dla osób ceniących poważne i długotrwałe związki!
9.3

Ocena

image
Flirt
Liczba ocen: 7014 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wszystko zaczyna się od flirtu. Tysiące otwartych singli czeka na Twoją wiadomość!

Katolickie portale randkowe

Poszukiwanie swojej drugiej połówki może przyprawić o zawrót głowy. Niełatwo jest znaleźć człowieka, który ma podobne poczucie humoru, poglądy czy wartości. Jeśli oczekujemy, że nasz potencjalny partner będzie również wyznawał taką samą jak my religię, nasze możliwości jeszcze bardziej się zawężają. I choć pozornie mogłoby się wydawać, że chrześcijanie mają tutaj pod górkę, to nie jest to do końca prawdą. Obecnie istnieją różne katolickie portale randkowe, które rzeczywiście łączą ludzi, prowadzą do zaręczyn i późniejszego małżeństwa.

Katolickie portale randkowe – dla kogo?

Katolickie portale randkowe są przeznaczone przede wszystkim dla osób zdeklarowanych w wierze, które oczekują, że ich potencjalny partner również będzie wyznawcą. Tacy użytkownicy nie chcą marnować swojego czasu na tradycyjnych portalach, ponieważ spotkanie tam katolika jest znacznie mniej możliwe. Zawężając grupę swoich odbiorców takie serwisy dają szansę na połączenie ludzi o podobnych poglądach i priorytetach życiowych.

Rejestrując się na chrześcijańskim portalu musimy liczyć się z przestrzeganiem jego regulaminu. Nasze wartości oraz oficjalnie głoszone opinie powinny być spójne z zasadami religii. Warto jednak pamiętać, że na każdym z portali logują się ludzie samotni, spragnieni miłości i właściwego towarzysza swojej drogi.

Dwa typy portali

Zakładając konto na portalu warto sprawdzić, jakiego typu jest to strona. Możemy trafić na strony przeznaczone tylko dla katolików, których łączy jeden spójny światopogląd. Możemy również wybrać portal dla chrześcijan, który jednoczy wierzących singli, będących wyznawcami również protestantyzmu czy prawosławia.

Każdy z tych portali charakteryzuje się swoim specyficznym światopoglądem, odpowiednim dla danej grupy osób. I jest to pomocne, jeśli mamy sprecyzowane oczekiwania i dobrze wiemy, że nie uda się nam stworzyć zgodnego i trwałego związku z człowiekiem, który nie będzie popierał czy respektował naszych wartości.

Zalety chrześcijańskich portali

Jeśli rezygnujemy z tradycyjnych portali i wybieramy te chrześcijańskie, to mamy ku temu swoje powody. Pierwszym z nich jest oczywiście religia, która zajmuje w naszym życiu ważne miejsce i jest wyznacznikiem w poszukiwaniu życiowego partnera. Jednak katolickie portale randkowe mają swoją urokliwą specyfikę, którą trudno odtworzyć na stronach przeznaczonych do szybkich randek czy erotycznych spotkań.

Podstawą funkcjonowania katolickich portali jest ich wyjątkowy nastrój. Rejestrując się i poznając nowe osoby powinniśmy czuć, że jest to miejsce pełne ciepła, akceptacji i miłości. Będąc tutaj jesteśmy nastawieni na budowanie trwałych oraz wartościowych relacji. Tu chodzi o zrozumienie oraz obecność, a nie chwilowe spotkania i niezobowiązujące randki.

Ponadto dobrze zorganizowane portale stwarzają możliwość umawiania się na wspaniałe spotkania. Pamiętajmy, że tutaj nie chodzi o erotyczne uniesienia, ale budowanie psychicznej więzi, która w przyszłości zaowocuje małżeństwem. Co ważne, często znajdujemy nie tylko partnera, ale i przyjaciół o podobnym spojrzeniu na świat. Prowadzimy wielogodzinne dyskusje na poziomie i z radością odkrywamy, że ludzi o podobnych poglądach jest tak wielu.

Katolickie portale randkowe – Ranking

Wśród różnych portali, które możemy znaleźć w Internecie warto wymienić kilka najbardziej znanych i najchętniej uczęszczanych. Ich twórcy są dumni z łączenia ludzi i sprzyjania rozwojowi miłości. Sprawdźmy, na jakich zasadach się opierają, jaka jest ich skuteczność oraz czego możemy się spodziewać po każdym z nich.

Przeznaczeni.pl

Twórcy portalu szczycą się ponad 2 milionami aktywnych użytkowników. Profil każdej z osób jest weryfikowany, dzięki czemu nie ma strachu przed oszustami. Obecnie Przeznaczeni.pl połączyli ponad 17 tysięcy małżeństw oraz umożliwili poznanie i zaręczenie się ponad 103 tysiącom par. To imponujący wynik, który daje nadzieje, że i nam się powiedzie. Rejestracja jest tutaj darmowa i pozwala na rozpoczęcie poszukiwań i nawiązywania znajomości. Korzystając z wyszukiwarki poznajemy nowe osoby i możemy umówić się na spotkanie.

Chrześcijańskierandki.pl

To portal, który powstał z potrzeby serca. Jego autorka zechciała stworzyć przestrzeń, która umożliwiałaby poznanie się i budowanie przyjaźni. Następnie każda przyjaźń mogłaby wyewoluować w coś znacznie bardziej bliższego. Co ciekawe, portal nie tylko stwarza możliwość kontaktowania się z innymi osobami. Organizuje również spotkania w konkretnych miejscach, z uwzględnieniem przedziałów wiekowych jego uczestników. Tym samym daje im realną możliwość porozmawiania twarzą w twarz i lepszego zapoznania się.

Randkuj.my

To katolicki portal randkowy stawiający na bezpieczeństwo użytkowników i ich autentyczność. Każdy profil jest sprawdzany pod kątem oszustw. Dzięki temu osoba, która może nas zainteresować nie okaże się profilem fikcyjnym. Ponadto to całkowicie darmowa strona randkowa, która po rejestracji umożliwia poznawanie nowych osób. Randkuj.my stawia na budowanie solidnych, opartych na konkretnych wartościach relacji.

Singlowanie.pl

To portal dla chrześcijan poszukujących swojej drugiej połówki. Organizuje wirtualne randki, które mają sprzyjać lepszemu poznaniu się i zbudowaniu więzi. Dokłada swoją cegiełkę do powstawania zgodnych i szczęśliwych związków. Korzysta nie tylko z wersji online, ale również aplikacji na telefon. Ułatwia wykonanie pierwszego kroku.

Zapisanisobie.pl

To portal, który powstał już w 2007 roku i gromadzi osoby mające możliwość zawarcia związku małżeńskiego – wdowców, singli czy samotnych rodziców. Stwarza przestrzeń, w której można nie tylko znaleźć potencjalnego partnera, ale i porozmawiać o Bogu i swoich wątpliwościach w wierze. Daje szansę na zbudowanie trwałej i solidnej relacji. Poznamy tutaj nie tylko osoby samotne i poszukujące, ale również ludzi, którym zależy na przyjaźniach.

Katolikus.pl

To jeden z bardziej znanych portali katolickich, który łączy ludzi samotnych. Po założeniu konta możemy zacząć poszukiwania. Daje możliwość stworzenia trwałych relacji opartych na podobnym światopoglądzie użytkowników. Czytelny, z intuicyjnym interfejsem, szybko stwarza komfort użytkowania.

Recenzje i opinie o portalach randkowych w Polsce

Szukasz recenzji o którymś z portali randkowych? Specjalnie dla Ciebie opisaliśmy najpopularniejsze i najlepsze!

Blog z poradami randkowymi