> Załóż DARMOWE konto w LetsHookup jeszcze przez 36 minut, liczba miejsc ograniczona! <

Katolickie portale randkowe – Ranking maj 2024

Poszukujesz sprawdzonego portalu randkowego, który skupia szeroką, katolicką społeczność? Zastanawiasz się, jaki wybrać, aby poznać kogoś z chrześcijańskimi wartościami, podobnego do Ciebie? Sprawdź poniżej aktualny ranking katolickich portali randkowych na maj 2024 roku! Zestawiamy polecane, wyjątkowe serwisy katolickie, dzięki którym poznasz ludzi z wartościami, umówisz się na chrześcijańską randkę czy znajdziesz wspaniałą osobę na całe życie!

Ranking portali katolickich na maj 2024

Miejsce 1
Wybór użytkowników
image
eDarling
Liczba ocen: 7864 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Załóż konto na najpopularniejszym portalu randkowym w Polsce!
9.5

Ocena

Miejsce 2
Wybór redakcji
image
be2
Liczba ocen: 9756 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Portal randkowy dla osób ceniących poważne i długotrwałe związki!
9.3

Ocena

Miejsce 3
image
Flirt
Liczba ocen: 7014 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wszystko zaczyna się od flirtu. Tysiące otwartych singli czeka na Twoją wiadomość!

Na co zwrócić uwagę wybierając portal randkowy dla katolików?

Szukasz polecanego katolickiego portalu randkowego, jednak nie wiesz, na jaki się zdecydować? Poniżej w kilku prostych krokach podpowiadamy, na co zwrócić uwagę wybierając najlepszy katolicki serwis randkowy. Wskazujemy, jaki będzie lepszy – w formie aplikacji mobilnej czy strony na przeglądarkę internetową? Objaśniamy, jakie funkcje ma dobry  serwis! Przeczytaj jaki katolicki portal randkowy wybrać w 2024 roku!

Jakie funkcje ma dobry katolicki portal randkowy?

Najważniejszym elementem w trakcie wyboru tego najlepszego serwisu randkowego, skupiającego katolicką społeczność, są wszystkie funkcje. W zależności od wybranego portalu wszelkie udogodnienia mogą być darmowe, jak również płatne w wersji premium. Każda dobra katolicka witryna randkowa ma przyjazny wygląd strony, który jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Oprócz tego wyjątkowy portal skupiający społeczność katolicką powinien:

  • mieć wbudowany komunikator tekstowy, który umożliwia bezpośrednie zawieranie nowych znajomości z ludźmi;
  • obsługiwać powiadomienia, które otrzymasz na urządzeniu mobilnym,
  • udostępniać kamerki online oraz możliwość rozmów wideo,
  • zawierać funkcję dopasowania, która zwiększa prawdopodobieństwo znalezienia osoby podobnej do Ciebie;
  • oddawać do dyspozycji pole wyszukiwania;
  • dawać możliwość umawiania się na katolickie randki w Internecie oraz te w realnym życiu;
  • umożliwiać przeglądanie profilii, tym samym zdjęć oraz informacji o użytkownikach;
  • posiadać przyjazny interfejs.

Aplikacja mobilna czy strona na przeglądarce – jaka najlepsza?

Wśród katolickich portali randkowych spotkasz się z takimi, które obsługiwane są przez przeglądarkę oraz aplikację mobilną. Którą wybrać? Najlepiej zdecydować się na portal, który daje dwie możliwości – aplikację oraz możliwość obsługi przez przeglądarkę. Dzięki temu masz stały dostęp bez względu, z jakiego urządzenia korzystasz, czy to z komputera, smartfona czy tabletu. 

Katolickie serwisy randkowe a ilość wybranej płci

W trakcie szukania danego portalu randkowego postaraj się zweryfikować informację, jakich użytkowników na wybranej stronie jest więcej – kobiet czy mężczyzn. W związku z tym, jeśli jesteś kobietą, wybieraj portal dla osób wierzących, na którym jest znacznie więcej mężczyzn. Z kolei w sytuacji, gdy jesteś mężczyzną, zdecyduj się na serwis randkowy dla katolickich singli, na którym jest znacznie większa liczba kobiet. Taki świadomy wybór przyczyni się do zwiększenia szans w trakcie poszukiwania drugiej osoby o podobnych wartościach do Twoich. Dzięki temu szybciej znajdziesz odpowiednią osobę lub bratnią duszę.

Jak powinien przebiegać proces rejestracji i logowania konta?

Bardzo ważnym czynnikiem w trakcie poszukiwania serwisu skupiającego katolików jest sprawdzenie procesu rejestracji oraz logowania. Mianowicie w trakcie zakładania konta portal powinien zapewniać 100% bezpieczeństwa dla swoich użytkowników, jak również posiadać przyjazny i intuicyjny wygląd strony. W zależności od wybranego portalu spotkasz się z takim, który umożliwia rejestrację przez e-mail, Google, jak również Facebooka.

W trakcie zakładania konta na katolickim portalu randkowym najlepiej wybierać proces rejestracji przez podanie adresu e-mail. Wybierając prosty proces zakładania konta przez media społecznościowe, serwis może udostępnić informację o przynależności wśród Twoich znajomych, co może nie być korzystne dla osób, które chcą zachować tę informację tylko dla siebie.

Czym są katolickie portale randkowe?

Katolickie portale randkowe to miejsca, które skupiają szeroką społeczność składającą się głównie z chrześcijan. Na takich portalach znajdziesz osoby, które podzielają te same wartości wiary, mają podobne poglądy oraz przekonania, np. do małżeństwa, zakładania rodziny czy życia codziennego. Znajdują się tam osoby, które szukają bratniej duszy, przyjaciela o podobnych wartościach religijnych, jak również użytkownicy szukający swojej drugiej połówki, tym samym partnera na całe życie. 

Obecnie istnieją różne katolickie portale randkowe, które łączą ludzi, prowadzą do zaręczyn i późniejszego małżeństwa. W związku z tym, jeśli jesteś katolikiem, który szuka kogoś do poważnego związku lub do nawiązania długoletniej przyjaźni, to koniecznie sprawdź najlepsze, katolickie portale randkowe, które zestawiamy w naszym rankingu!

Dla kogo sprawdzą się katolickie serwisy randkowe?

Katolickie portale randkowe są przeznaczone przede wszystkim dla osób zdeklarowanych w wierze, które oczekują, że ich potencjalny partner również będzie wyznawcą. Tacy użytkownicy nie chcą marnować swojego czasu na tradycyjnych portalach – spotkanie tam katolika jest znacznie mniej możliwe. Zawężając grupę swoich odbiorców, takie serwisy dają szansę na połączenie ludzi o podobnych poglądach i priorytetach życiowych.

Rejestrując się na chrześcijańskim portalu, musisz liczyć się z przestrzeganiem jego regulaminu. Wartości oraz oficjalnie głoszone opinie powinny być spójne z zasadami religii. Warto pamiętać, że na każdym z portali logują się ludzie samotni, spragnieni miłości i właściwego towarzysza swojej drogi.

Dwa typy portali dla katolików

Zakładając konto na portalu, warto sprawdzić jakiego typu jest to strona. Możesz trafić na witryny przeznaczone tylko dla katolików, których łączy jeden spójny światopogląd. Możesz również wybrać portal dla chrześcijan, który jednoczy wierzących singli, będących wyznawcami również protestantyzmu czy prawosławia.

Każdy z tych portali charakteryzuje się swoim specyficznym światopoglądem, odpowiednim dla danej grupy osób. Warto podkreślić, że jest to pomocne, jeśli masz sprecyzowane oczekiwania i dobrze wiesz, że nie uda Ci się stworzyć zgodnego i trwałego związku z człowiekiem, który nie będzie popierał czy respektował Twoich wartości.

Zalety i wady chrześcijańskich portali randkowych

Podstawą funkcjonowania katolickich portali jest ich wyjątkowy nastrój. Rejestrując się i poznając nowe osoby, powinieneś czuć, że jest to miejsce pełne ciepła, akceptacji i miłości. Społeczeństwo należące do katolickich portali jest nastawione na budowanie trwałych oraz wartościowych relacji. Tutaj chodzi o zrozumienie oraz obecność, a nie chwilowe spotkania i niezobowiązujące randki. Jest to niewątpliwie największa zaleta katolickich serwisów, czego prawdopodobnie nie spotkasz w przypadku każdego innego portalu.

Ponadto dobrze zorganizowane portale stwarzają możliwość umawiania się na wspaniałe randki dla katolików. Pamiętajmy, że tutaj nie chodzi o erotyczne uniesienia, ale budowanie psychicznej więzi, która w przyszłości zaowocuje małżeństwem. Co ważne, często znajdziesz tutaj nie tylko partnera, ale i kogoś o podobnych poglądach i spojrzeniu na świat.

Jakie są najlepsze katolickie portale randkowe w 2024 roku?

Wśród różnych portali, które znajdziesz w Internecie, warto wymienić kilka najbardziej znanych i najchętniej uczęszczanych. Rozmyślasz, który portal najszybciej pomoże Ci znaleźć osobę o podobnych poglądach religijnych do Twoich? Przeczytaj poniżej, jaki katolicki portal randkowy wybrać spośród wszystkich dostępnych w sieci!

Przeznaczeni

Na stronie głównej portalu Przeznaczeni znajduje się informacja, że serwis skupia już ponad 2 miliony aktywnych użytkowników. Profil każdej z osób jest weryfikowany, dzięki czemu nie ma strachu przed oszustami. Obecnie Przeznaczeni.pl połączyli ponad 17 tysięcy małżeństw oraz umożliwili poznanie i zaręczenie się ponad 103 tysiącom par. To imponujący wynik, który jeszcze bardziej przekonuje do założenia tam konta! Rejestracja jest tutaj darmowa i pozwala na rozpoczęcie poszukiwań. Na witrynie dostępna jest wygodna wyszukiwarka, która umożliwia nawiązanie nowych znajomości, tym samym umówienie się na randkę dla singli, którzy wyznają te same wartości religijne.

Chrześcijańskierandki

Kolejną stroną dedykowaną dla osób szukających portalu katolickiego jest Chrześcijańskierandki. Jest to portal, który powstał z potrzeby serca. Co ciekawe, serwis nie tylko stwarza możliwość kontaktowania się z innymi osobami. Organizuje również spotkania w konkretnych miejscach, z uwzględnieniem przedziałów wiekowych jego uczestników. Tym samym daje im realną możliwość porozmawiania twarzą w twarz i lepszego zapoznania się. Jest to idealne miejsce na znalezienie zapisanej sobie osoby!

RandkujMy

To katolicki portal randkowy stawiający na bezpieczeństwo użytkowników i ich autentyczność. Każdy profil jest sprawdzany pod kątem oszustw. Dzięki temu osoba, która może nas zainteresować, nie okaże się profilem fikcyjnym. Ponadto to całkowicie darmowa strona randkowa, która po rejestracji umożliwia poznawanie nowych osób. RandkujMy stawia na budowanie solidnych, opartych na konkretnych wartościach relacji.

Singlowanie

Singlowanie.pl to portal dla chrześcijan poszukujących swojej drugiej połówki. Organizuje wirtualne randki online, które mają sprzyjać lepszemu poznaniu się i zbudowaniu więzi wśród katolickiej społeczności. Dokłada swoją cegiełkę do powstawania zgodnych i szczęśliwych związków. Korzysta nie tylko z wersji online, ale również aplikacji na telefon. Co ułatwia wykonanie pierwszego kroku do zapoznania tej wyjątkowej osoby zgodnie z Twoimi preferencjami!

Zapisanisobie

Następnym godnym polecenia portalem jest Zapisanisobie. Jest to serwis, który powstał już w 2007 roku i gromadzi osoby mające możliwość zawarcia związku małżeńskiego – wdowców, singli, osób wątpiących w miłość czy samotnych rodziców. Stwarza przestrzeń, w której można nie tylko znaleźć potencjalnego partnera, ale i porozmawiać o Bogu i swoich wątpliwościach w wierze. Daje szansę na zbudowanie trwałej i solidnej relacji. Poznamy tutaj nie tylko osoby samotne i poszukujące, ale również ludzi, którym zależy na przyjaźniach.

Katolikus

Z kolei Katolikus to jeden z najbardziej znanych portali katolickich, który zjednacza ludzi samotnych, które łączą się w wierze katolickiej. Po założeniu konta możemy zacząć poszukiwania. Daje możliwość stworzenia trwałych relacji opartych na podobnym światopoglądzie użytkowników. Bez wątpienia jest to czytelny portal z prostym interfejsem, który wspiera nawiązywanie nowych znajomości katolickich. 

FAQ – najczęściej zadawane pytania o portale randkowe dla katolików

Jaki portal lepszy dla katolików – Be2 czy eDarling?

Oba portale zrzeszają wśród swojej społeczności bardzo dużą liczbę osób, które są katolikami. Znajdziesz tam użytkowników, którzy pragną nawiązać nowe znajomości czy szukają swojej miłości życia. Oprócz tego oba portale dają możliwość umawiania się na randki dla osób z podobnymi poglądami religijnymi. Zestawiając oba nieznacznie lepszy dla katolików okazuje się eDarling, co obrazuje również nasze porównanie.

Jaki jest najbezpieczniejszy katolicki portal randkowy?

Najbezpieczniejszymi portalami randkowymi, które skupiają duże grono katolików, są te najbardziej popularne. Do jednych z nich można zaliczyć eDarling, Be2, jak również portal randkowy Flirt. Wszystkie z wymienionych cenią sobie bezpieczeństwo swoich użytkowników oraz dają możliwość poznawania nowych osób o podobnych poglądach.

Czy wszystkie katolickie portale randkowe są płatne?

Nie, wybrane portale randkowe dedykowane dla katolików są również darmowe. Jednak te płatne serwisy najczęściej dają dużo więcej udogodnień dla swoich użytkowników. Co więcej, płatne serwisy zazwyczaj posiadają dużo lepsze zabezpieczenia. Warto również dodać, że te płatne serwisy z reguły dają możliwość darmowej rejestracji oraz udostępniają bezpłatne funkcje, takie jak możliwość przeglądania profili użytkowników. Oczywiście są również dostępne zupełnie darmowe portale randkowe takie jak RandkujMy.

Blog z poradami randkowymi