> Promocja na PREMIUM w IAmNaughty -50%! Kliknij <

Sympatia – opinie, recenzja i informacje o portalu randkowym

Sympatia - strona główna portalu randkowego
Sympatia – strona główna portalu randkowego

Recenzja Sympatii zaktualizowana dnia [date]

Portal randkowy Sympatia to jeden z bardziej znanych portali w Polsce. Polacy korzystają z niego już blisko dwadzieścia lat! Sympatia nie tylko pomaga znaleźć swoją drugą połówkę, ale i organizuje wiele wyjazdów oraz konkursów. To jeden z bardziej aktywnych portali, który cieszy się sporym zainteresowaniem oraz zaufaniem użytkowników. Sprawdźmy zatem, jak wygląda korzystanie z niego i jakie są realne szanse na poznanie miłości swojego życia.

Miejsce 1
Promocja
image
Erodate
Liczba ocen: 10578 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Jeszcze tylko przez 59 minut! Darmowe Konto na Erodate!
Portal randkowy Sympatia - podstawowe informacje
Nazwa:Sympatia
Adres:sympatia.onet.pl
Rok założenia:2002
Liczba użytkowników:6 mln
Stosunek kobiet do mężczyzn:Brak danych
Konto premium:Opcjonalne

Portal randkowy Sympatia

Portal randkowy Sympatia jest skierowany do osób, które są nastawione na budowanie trwałych i stabilnych relacji. Powstał z myślą o ludziach poszukujących szczęścia w miłości. Początki jego funkcjonowania przypadają na sam początek jakichkolwiek portali randkowych w Polsce. Pomimo wielu nowych, które są obecnie równie znane i oblegane, on nadal działa. Szacuje się, że kilka lat temu Polacy umawiali się na randki głównie za pośrednictwem Sympatii! Nawet jeśli nie szukamy tutaj stałego związku, to jesteśmy nastawieni na przyjaźnie. Rzadko możemy spotkać użytkownika, który szuka niezobowiązujących spotkań i erotycznych przygód.

Oprócz łączenia innych ludzi portal wychodzi z wieloma ciekawymi inicjatywami. Posiada szereg poradników dla singli, dzięki którym niepewni siebie randkowicze zyskają cenne rady. Ponadto Sympatia organizuje konkursy, w których można wygrać rzeczywiście ciekawe nagrody. Czasami są to bilety na premiery filmowe, spotkania ze stylistką czy weekendy we dwoje. Ponadto portal randkowy organizuje spotkania dla singli zalogowanych na Sympatii.

Rejestracja w portalu

Rejestracja w portalu nie różni się praktycznie niczym w porównaniu z rejestracją na innych portalach. By zostać aktywnym użytkownikiem musimy podać swoją płeć, datę urodzenia oraz miejsce zamieszkania. Następnie potwierdzamy swoją tożsamość, klikając w link aktywacyjny przesłany na podanego przez nas maila. Później musimy uzupełnić swój profil, dodając ciekawy opis oraz przesyłając zdjęcie.

Warto zwrócić uwagę, że Sympatia zrzesza wielu singli. Oznacza to, że bez ciekawego zdjęcia oraz przykuwającego uwagę opisu nasze szanse na poznanie kogoś maleją. Nie chodzi o to, by być wyjątkowym, ale warto pokazać się z jak najlepszej strony. Powinniśmy również dodać informację, czy szukamy miłość, czy przyjaźni. To będzie cenna wskazówka dla innych użytkowników.

Konto darmowe kontra konto Premium

By korzystać z portalu, możemy wybrać darmową opcję konta lub zdecydować się na płatną opcję Premium. Jeśli pozostaniemy przy opcji darmowej, mamy możliwość przeglądania profili osób, które zostały do nas dopasowane. Możemy również grać w Bingo oraz wysyłać jedną wiadomość dziennie. To niestety fatalne rozwiązanie, które skutecznie uniemożliwia sprawne nawiązywanie kontaktów. Osoby, które są nastawione na budowanie relacji i poznawanie innych, są praktycznie zmuszone do wykupienia opcji Premium. W innym wypadku rozmowy stają się męczące i bezsensowne.

Decydując się na opcję Premium zyskujemy dostęp do wielu innych możliwości. Po pierwsze możemy czatować z innymi użytkownikami bez limitu. Dodatkowo mamy opcję sprawdzenia, kto przeglądał nasz profil. Możemy również decydować o tym, kto nas zobaczy. Wystarczy ustawić konkretne wymagania, które dana osoba musi spełniać (np. wiek, płeć czy miejsce zamieszkania). Ponadto konto Premium dostarcza nam informacji o tym, kto polubił nasz profil. Posiadając płatne konto zyskujemy również dostęp do informacji o tym, kto niedawno dołączył do Sympatii. To ważna wiadomość, którą możemy dobrze wykorzystać!

Funkcje portalu randkowego

Ogromnym plusem portalu jest intuicyjny interfejs oraz wiele opcji, z których możemy skorzystać. Jedną z nich jest wyszukiwarka, która umożliwia nam przeglądanie profili osób o konkretnych cechach. Możemy filtrować ich na podstawie wieku, miejsca zamieszkania, wykształcenia, zainteresowań, a nawet wieku! Jesteśmy w stanie również wyszukiwać innych na podstawie informacji o ostatnim logowaniu. Dzięki temu przeglądamy profile osób, które faktycznie są aktywne i będą w stanie nam odpowiedzieć. Nie marnujemy energii na ludzi, którzy przestali już zaglądać na Sympatię.

Portal umożliwia również sprawdzenie, kto ostatnio przeglądał nasz profil. To cenna wskazówka, jeśli jesteśmy nieśmiali i liczymy na to, że ktoś zobaczy naszą aktywność i odezwie się pierwszy. Jedną z bardziej popularnych funkcji jest również gra Bingo. Dopasowuje ona osoby, które potencjalnie mogą być sobą zainteresowane. Jeśli oboje polubiliście swoje profile, to znak, że warto nawiązać ze sobą kontakt. Mamy również dostęp do informacji o imprezach, które są organizowane przez Sympatię. To szansa na to, by poznać kogoś ciekawego w realu.

Aplikacja

Portal randkowy Sympatia posiada również swoją aplikację na telefon. Choć wydaje się to standardem, to niestety nie wszystkie portale randkowe ją mają! Na szczęście aplikacja Sympatii jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Możemy czatować z innymi użytkownikami, zwiększając swoje szanse na wartościowe spotkanie i poznanie swojej drugiej połówki. Aplikacja jest dostępna zarówno na Androida, jak i na iOS.

Portal randkowy Sympatia – Opinie

Portal randkowy Sympatia ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Dzięki temu, że działa nieprzerwanie od prawie dwudziestu lat zaskarbił sobie uznanie i zaufanie wielu użytkowników. Co ważne, rozwija się, idąc z duchem czasu i dostosowując się do potrzeb współczesnych singli. Nie tylko stwarza im przestrzeń do poznania innych ludzi, ale i wychodzi z ciekawymi inicjatywami, które mogą zrzeszać innych i sprzyjają budowaniu nie tylko związków, ale i przyjaźni. Na uwagę zasługują również niskie koszty konta Premium oraz brak widoczności nieuzupełnionych profili. Dopóki nie dodamy zdjęcia i nie uzupełnimy informacji o sobie, inni użytkownicy nas nie zauważą.

Portal Sympatia jest zorientowany przede wszystkim na osoby, które chcą budować trwałe relacje. Jeśli więc jesteś jedną z nich, nie wahaj się. Obecnie ponad milion osób korzysta z portalu, więc jest duża szansa, że zdołasz poznać miłość swojego życia.

Blog z poradami randkowymi