> Promocja na PREMIUM w IAmNaughty -50%! Kliknij <

Portale randkowe dla rolników – ranking luty 2024

Poniższe zestawienie prezentuje darmowe portale randkowe dla rolników i jest aktualne na luty 2024 roku. Znajdziesz w nim najlepsze portale randkowe, z których korzystają tysiące rolników. Nie czekaj i już dzisiaj się zarejestruj, by poznać kogoś ważnego!

Miejsce 1
Wybór użytkowników
image
Erodate
Liczba ocen: 10578 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Serwis randkowy, na którym znajdziesz bezpieczne i niezobowiązujące spotkania!
9.9

Ocena

Miejsce 2
Promocja
image
Soczyste Milfy
Liczba ocen: 5244 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Tylko dla fanów dojrzałych i pięknych kobiet - tysiące wyposzczonych mamusiek czekają!
8.9

Ocena

Miejsce 3
Wybór użytkowników
image
IamNaughty
Liczba ocen: 2328 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Jeden z najlepszych darmowych portali oferujących niezobowiązujące spotkania miłosne!
8.4

Ocena

Miejsce 4
Wybór redakcji
image
Wybierz portal według preferencji!
Liczba ocen: 14241 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wybierz najlepszy darmowy portal randkowy dla siebie. Sprawdź już teraz!
Miejsce 5
image
eDarling
Liczba ocen: 7864 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Załóż konto na najpopularniejszym portalu randkowym w Polsce!
9.5

Ocena

Miejsce 6
image
Be2
Liczba ocen: 9756 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Portal randkowy dla osób ceniących poważne i długotrwałe związki!
9.3

Ocena

Miejsce 7
image
Flirt
Liczba ocen: 7014 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wszystko zaczyna się od flirtu. Tysiące otwartych singli czeka na Twoją wiadomość!

Każda grupa zawodowa ma swoje specyficzne poglądy i potrzeby, które powinny być respektowane. Jedną z nich są rolnicy, szczególnie przywiązani do swojej ziemi i natury. Chcąc stworzyć udany i trwały związek biorą pod uwagę charakter ukochanej osoby. Jeśli jest ona przywiązana do miasta i niechętnie spędza czas w polu, to z tej mąki chleba nie będzie. I właśnie dlatego powstają portale dla rolników, które umożliwiają połączenie ludzi o podobnych poglądach i wartościach.

Portale randkowe dla rolników – jaki wybrać?

Wchodząc na portal randkowy dla rolników od razu czujemy, że znaleźliśmy się w innym miejscu. Już sam interfejs strony pokazuje nam grafiki związane z ziemią i naturą. Jego wygląd jest dostosowany do tego, co dla rolników najcenniejsze. Również sama tematyka i publikowane poradniki dotyczą tej kwestii. Autorzy artykułów doradzają również, jak się starać, by zdobyć serce swojej drugiej połówki.

Warto również pamiętać, że logując się na portalu randkowym dla rolników spotkamy się z prostą, klarowną i konserwatywną narracją. Aktywni tam uczestnicy są przywiązani do ziemi i cenią sobie pracę, prostotę oraz tradycyjne wartości rodzinne. Jeśli to nie dla nas, to szkoda czasu na zakładanie tam konta. Tylko stracimy swój czas oraz doprowadzimy do bezcelowych kontaktów.

Randki dla rolników – czego się spodziewać?

Jeśli nie jesteśmy rolnikami, a postanowimy założyć konto na takim portalu, to przy pierwszych rozmowach warto porozmawiać o swoich planach życiowych. Trzeba pamiętać, że źródłem dochodu dla rolnika jest ziemia. Zwykle nie zamierza on porzucać swojego dorobku i oczekuje, że to partner czy partnerka przeprowadzą się do niego. Jeśli to dla nas nie problem i zawsze marzyliśmy o własnym polu, to doskonale! Gorzej, jeśli uwielbiamy swoje nowoczesne mieszkanko i nie wyobrażamy sobie życia na wsi. Szkoda wtedy czasu na dalsze kontakty, bo prędzej czy później unieszczęśliwimy się nawzajem.

Wiążąc się z rolnikiem możemy spodziewać się oczekiwań z jego strony. Chyba jego podstawowym pragnieniem będzie dzielenie życia na wsi oraz wsparcie w pracy w polu. Nie możemy bać się wysiłku i kontaktu z naturą. Musimy być otwarci na nowe zadania, cierpliwi, pracowici i silni. To właśnie takich ludzi będziemy tu spotykać i tego samego będą oni oczekiwać od nas.

Kogo możesz tu poznać?

Bardzo często rolnicy nie mieszkają sami, a z rodzicami czy rodzeństwem, z którym odziedziczyli pole. Zwykle ziemia jest dziedziczona z pokolenia na pokolenie i jest rodzinnie oporządzana. Niestety dla wielu osób jest to nie do zaakceptowania, a wizja budowania związku od podstaw, gdy za ścianą teściowie skutecznie zniechęca. Choć jest to zrozumiałe, to warto pamiętać, że właśnie takich ludzie głównie tu spotkamy. Będąc nastawionym na całkowitą swobodę i niezależność możemy się rozczarować.

Zwykle spotkamy tu rolników, którzy chcą budować relacje z singlami. Oczywiście nie jest to regułą i zdarza się, że niektórzy użytkownicy są rozwodnikami czy wdowcami. Trzeba jednak pamiętać, że nadal to dość konserwatywna społeczność, która jest przywiązana do pewnych norm społecznych i trudno jest jej się z niej wybić.

Portal Szukam Rolnika

Szukam Rolnika jest jednym z bardziej znanych w Polsce portali randkowych przeznaczonych dla rolników. Jest dedykowany osobom pełnoletnim. Sama rejestracja składa się z trzech etapów, w których podajemy swoje podstawowe dane (wiek, płeć, imię i nazwisko…), uzupełniamy profil (dodajemy zdjęcie czy opis) oraz aktywujemy konto poprzez wysłany nam link.

Będąc użytkownikiem tego portalu mamy kilka opcji. Możemy wysyłać wiadomości innym osobom, przesyłać pozdrowienia, generować listę przyjaciół czy przeglądać, kto ostatnio odwiedzał nasz profil. Opcja przesyłania pozdrowień jest świetną rzeczą dla nieśmiałych, którzy nie wiedzą, jak zacząć rozmowę. By móc korzystać ze wszystkich możliwości musimy wykupić pakiet Premium, którego koszt jest zależny od metody płatności. To jednak stosunkowo tani portal. Sami użytkownicy ciepło go odbierają i wystawiają mu pozytywne opinie.

Portal I love Agrobiz

To portal alternatywny do poprzedniego, który również zrzesza rolników i osoby kochające naturę. Jest przeznaczony dla osób pełnoletnich i co ciekawe, jest darmowy! Choć jest stworzony dla poszukujących miłości, to jego interfejs przypomina wygląd tradycyjnego portalu społecznościowego. Dodatkowym plusem jest fakt, że bez zdjęcia profilowego nie możemy założyć tu konta. Ponadto sama fotografia musi spełniać konkretne wytyczne, dzięki czemu unikamy tworzenia kont nieaktywnych.

Sam portal randkowy posiada intuicyjny interfejs oraz aplikację, której brakuje w Szukam Rolnika. Jest szeroko rozbudowany i sprawia wrażenie dobrze redagowanego. Oprócz samych użytkowników znajdziemy tu również poradniki naszykowane dla singli czy blog, gdzie pojawiają się merytoryczne artykuły dla rolników. Oczywiście znajdziemy tu też tradycyjne narzędzia, takie jak czat czy próby nawiązania kontaktu poprzez wysyłanie sobie wirtualnych kwiatów. Jeśli chcemy znaleźć się w zadbanym miejscu, które pozwoli znaleźć nam miłość, to ten portal jest wart uwagi.

Blog z poradami randkowymi