> Załóż DARMOWE konto w LetsHookup jeszcze przez 36 minut, liczba miejsc ograniczona! <

RandkujMy – opinie o portalu, recenzje, logowanie, cena w 2024

Strona główna portalu randkowego Randkuj.my
Strona główna portalu randkowego Randkuj.my

Poszukujesz informacji o portalu randkowym Randkuj.my? Zastanawiasz się, czy jest to godny założenia konta darmowy serwis, dzięki któremu poznasz osobę do randkowania, flirtowania czy umówienia się na bezpośrednie spotkanie? W poniższym wpisie wskazujemy czy portal towarzyski Randkujmy to dobry wybór na nawiązanie nowych relacji! Objaśniamy czy jest to typowy serwis randkowy, czy jednak daje coś więcej dla zarejestrowanych profili. Zobacz, co to jest Randkuj My, jakie korzyści daje dla użytkownika i czy korzystanie z serwisu jest zupełnie darmowe! Sprawdźmy!

Co to jest Randkujmy?

Randkuj.my to darmowy portal randkowy, który skupia społeczność z całej Polski, ale nie tylko! Na serwisie znajdują się samotne kobiety i mężczyźni w różnym wieku, którzy chętni są na nawiązanie nowych znajomości, poznanie drugiej połówki czy do umówienia się na randkę z potencjalnym partnerem. Bezpośrednio na stronie znajdują się informacje, że portal społecznościowy Randkujmy skupia ponad 1000000 aktywnych użytkowników w swojej bazie, z kolei codziennie przybywa wiele nowych osób.

Administrator zastrzega, że każdy profil poddawany jest weryfikacji, co ma zminimalizować obecność fałszywych kont oraz botów. Stronę wyróżnia nowoczesny wygląd oraz intuicyjna obsługa, dzięki czemu korzystanie ze strony jest niezwykle proste. Jednak czy bezpłatny portal randkowy Randkujmy daje coś więcej dla swoich użytkowników niż pozostałe serwisy internetowe dostępne na rynku? Wskazujemy poniżej!

Co oferuje portal randkowy Randkuj.my?

Działanie portalu randkowego Randkujmy jest zbliżone do wszystkich pozostałych na rynku. Aby móc w pełni korzystać z usług i funkcji platformy należy:

 1. Utworzyć konto.
 2. Podać swoje dane osobowe.
 3. Uzupełnić swój profil zdjęciem oraz opisem.
 4. Wyszukać potencjalnego partnera.
 5. Nawiązać kontakt.
 6. Docelowo umówić się na spotkanie.

Jednak co oferuje serwis Randkuj my? Wchodząc na stronę główną, możesz zupełnie za darmo skorzystać z kilku rozwiązań, które ułatwią znalezienie dopasowanej sympatii. Zobacz, poniżej jakie funkcje i udogodnienia oferuje Randkuj.my!

Wyszukiwarka bez rejestracji

Strona randkowa Randkujmy oddaje do dyspozycji wyszukiwarkę, która jest uzupełniona o pomocne filtry, które to ułatwiają wyszukanie potencjalnego partnera do rozmów, flirtu czy wymiany zainteresowań. Warto dodać, że w trakcie poszukiwania możesz dokonać selekcji pod względem: płci, kraju, wieku, ostatniego logowania się w serwisie, jak również dostępności zdjęcia. Oprócz tego możesz wybrać wyszukiwanie tylko profili zweryfikowanych przez administratorów. Dzięki temu poszukiwanie idealnego partnera dopasowanego do Twoich preferencji odbywa się szybko i sprawnie.

Oprócz tego portal randkowy Randkuj.my oddaje do dyspozycji bezpłatną wyszukiwarkę dla użytkowników niezalogowanych w serwisie. Jest to duży plus dla tego portalu! Oczywiście korzystając z tej funkcji, musisz liczyć się z okrojonymi filtrami.

Przeglądanie profili nowych użytkowników

Na serwisie pojawiają się nowi użytkownicy każdego dnia, w związku z tym portal oddaje do dyspozycji możliwość przeglądania nowo utworzonych kont. Warto dodać, że usługa ta jest zupełnie za darmo, dodatkowo nie musisz się rejestrować, aby przeglądnąć profile z podstawowymi informacjami oraz zdjęciami! Wystarczy wejść w zakładkę Nowi użytkownicy! Warto jednak dodać, że do poznawania nowych osób i do komunikacji wymagane jest utworzenie konta.

Chat z użytkownikami

Kolejną funkcją, jaką oddaje portal randkowy Randkujmy, jest wbudowany komunikator, który umożliwia nawiązywanie bezpośrednich relacji z profilami, które Cię interesują i są zarejestrowane w serwisie. Warto dodać, że czat umożliwia nie tylko realną rozmowę online. Jest to świetne rozwiązanie do nawiązania nowych przyjaźni, wymiany swoich poglądów i zainteresowań. Oprócz tego daje możliwość poznawania osób, z którymi chcesz się umówić na randkę online lub offline. Miej jednak na uwadze, że świadczenie usługi w postaci chatu wymaga od użytkownika rejestracji.

Funkcja dopasowania

Kolejnym udogodnieniem serwisu jest funkcja dopasowania. Jej działanie polega na tej samej zasadzie jak na najpopularniejszych portalach randkowych, typu eDarling, Tinder czy Badoo. Wbudowany algorytm na podstawie Twojego zdjęcia, płci, informacji na stronie oraz Twoich zainteresowań dopasowuje do Ciebie potencjalnego partnera. To rozwiązanie daje możliwość wyszukania idealnej połówki, która wpasuje się w Twoją osobowość. Efekt? Zwiększa się szansa na nawiązanie przyjaźni, znalezienie miłości życia czy umówienia się na randkę.

Blog

Randkujmy oddaje dla swoich użytkowników blog, na którym znajdują się wpisy o tematyce randkowej, jak również cytaty o miłości. Jest to zupełnie bezpłatna forma edukacji dla niezarejestrowanych, jak i zarejestrowanych użytkowników. Na blogu znajdziesz wiele materiałów, które doskonale sprawdzą się dla osób, które to rozpoczynają przygodę w randkowaniu. Warto jednak zwrócić uwagę, że artykuły są nieregularnie dodawane – ostatni wpis ukazał się ponad rok temu!

Jak korzystać z tego serwisu randkowego?

Zastanawiasz się, jak wygląda proces rejestracji konta oraz logowania na serwisie randkowym Randkujmy? Poniżej w kilku krokach prezentujemy, jak korzystać z tego portalu! Zobacz, jak wygląda proces rejestracji, logowania, jak również jak usunąć konto na Randkujmy!

Jak wygląda proces rejestracji konta na Randkuj My?

Proces rejestracji odbywa się w kilku następujących po sobie krokach, które wymagają podania najważniejszych informacji, takich jak imię, wiek, płeć, e-mail oraz miasto. Aby założyć nowe konto na serwisie Randkuj.my:

 1. Należy wcisnąć przycisk Załóż konto, który zlokalizowany jest w górnym menu.
 2. Następnie strona przenosi do panelu rejestracji.
 3. Należy wypełnić pole swoim adresem e-mail.
 4. W kolejnym etapie konieczne jest uzupełnienie podstawowych informacji, takich jak płeć, imię, wiek, jak również miasto.
 5. Po czym możesz od razu dodać swoje zdjęcie profilowe, jednak tę czynność można wykonać później.
 6. W przedostatnim kroku podaj hasło dla swojego profilu.
 7. Po czym otrzymasz wiadomość na swoją skrzynkę pocztową od administracji z linkiem aktywacyjnym, który należy wcisnąć. W sytuacji braku maila z Randkujmy możesz wcisnąć przycisk z prośbą o ponowne wysłanie. Sprawdź również folder SPAM!

Jak się zalogować?

W trakcie logowania się na stronę randkową Randkujmy należy wpisać swój mail oraz wcześniej utworzone hasło. Pamiętaj jednak, że proces logowania powinien być poprzedzony aktywacją konta przez link znajdujący się w prywatnej wiadomości na Twojej skrzynce pocztowej. W celu zalogowania się na stronę:

 1. Wciśnij przycisk Zaloguj.
 2. Wpisz swój adres e-mail, na który utworzyłeś konto oraz hasło.

Jak usunąć konto na Randkuj.my?

Serwis umożliwia również usunięcie utworzonego profilu. Aby usunąć konto na portalu randkowym Randkuj My:

 1. Przejdź do zakładki Ustawienia, która znajduje się w prawym, górnym rogu.
 2. Po czym wybierz zakładkę EMail i Hasło.
 3. W kolejnym kroku wciśnij Usuwanie konta.
 4. Następnie w formularzu opisz powód usunięcia konta.
 5. W ostatnim etapie kliknij Usuń konto.

Ile kosztuje rejestracja konta na Randkujmy?

Randkujmy jest to portal randkowy zupełnie darmowy. Warto dodać, że sama rejestracja, jak i korzystanie z wszystkich funkcji jest bezpłatne. Co więcej, nie znajdziemy na tej stronie płatnego konta premium, czy VIP, tak jak to się ma w przypadku pozostałych portali do randkowania. Poza tym wysyłanie wiadomości również jest bezpłatne. Jest to bez wątpienia jeden z największych plusów tego serwisu!

Czy warto korzystać z tego darmowego portalu randkowego?

Portal Randkuj My jest zaliczany do typowych serwisów randkowych, który ma swoje plusy oraz minusy. Przeczytaj poniżej jakie zalety, a jakie wady ma ta witryna. Sprawdź, czy warto korzystać z tego darmowego portalu randkowego!

Zalety

 • darmowa rejestracja i korzystanie z serwisu
 • przyjazny i intuicyjny interfejs,
 • wysokie bezpieczeństwo,
 • funkcja dopasowania,
 • strona jest responsywna,
 • prosty proces rejestracji,
 • weryfikacja profili użytkowników,
 • rozbudowana wyszukiwarka,
 • możliwość przeglądania profili bez logowania się na stronie.

Wady

 • brak aplikacji na urządzenia mobilne,
 • portal nie wyróżnia się w porównaniu do pozostałych,
 • ciągle pokazujące się reklamy,
 • nieduża liczba użytkowników mimo przekonań na stronie głównej,
 • mimo obiecanej weryfikacji jest duża część niezweryfikowanych profili.

Jakie są opinie i recenzje użytkowników o Randkujmy?

W sieci spotkasz się z pozytywnymi, jak i negatywnymi komentarzami oraz recenzjami profilu Randkuj.my. Można spotkać się z ocenami, które jasno wskazują, że duża część profili to fałszywe konta oraz boty, które mają na celu zachęcać użytkowników do przejścia na inne, konkurencyjne portale, na których należy dokonać płatności za korzystanie z serwisu. Jednak istnieją również recenzje, które jasno wskazują, że Randkujmy to strona, która połączyła w pary singli, jak również umożliwiła nawiązanie nowych przyjaźni, znajomości. Reasumując, warto skorzystać z tego portalu towarzyskiego, zwłaszcza gdy rozpoczynasz swoją przygodę z randkowaniem online.

FAQ – najczęściej zadawane pytania o Randkuj.my

Czy na Randkuj.my są ogłoszenia matrymonialne?

Nie, na serwisie randkowym Randkuj.my nie ma ogłoszeń matrymonialnych. W bazie danych znajdują się osoby, samotni mężczyźni i kobiety, którzy są chętni do nawiązania nowych znajomości, czatowania, flirtowania, jak również do umówienia się na bezpośrednie spotkanie online lub w realu. Co więcej, portal skupia społeczność randkową, która poszukuje swojej drugiej połówki na całe życie.

Jak usunąć konto na Randkujmy?

W celu usunięcia konta na Randkujmy należy zalogować się na swoje konto. Po czym przejść w zakładkę Ustawienia. W kolejnym kroku należy wybrać Email i Hasło. W następnym etapie poszukaj kategorii Usuwanie Konta. Wyświetli się formularz, który wymaga wpisania powodu chęci dezaktywacji oraz usunięcia konta użytkownika. Po uzupełnieniu formularza należy wcisnąć przycisk Usuń.

Czy Randkuj My jest darmowe?

Tak, jest to w pełni darmowy portal randkowy. Warto podkreślić, że bezpłatna jest rejestracja, jak i samo korzystanie z serwisu. Jest to bez wątpienia jedno z największych zalet tego portalu randkowego.

Blog z poradami randkowymi