> Promocja na PREMIUM w IAmNaughty -50%! Kliknij <

Najlepsze i najpopularniejsze portale dla gejów – Ranking luty 2024

W sieci coraz większą popluarność zdobywają portale randkowe oraz aplikacje randkowe dla osób LGBTQ+. Jednymi z popularniejszych są portale dla gejów. Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze i najpopularniejsze gejowskie portale randkowe, które zostały szczegółowo opisane, ocenione oraz zrecenzowane. Dokonaj wyboru spośród portali oferujących gej randki, posługując się naszym rankingiem, który znajdziesz poniżej.

Miejsce 1
Wybór użytkowników
image
Wybierz portal według preferencji!
Liczba ocen: 152521 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wybierz portal według swoich preferencji. Tylko darmowe portale dla osób LGBT+. Sprawdź już teraz. Anonimowo!
Miejsce 2
Wybór redakcji
image
Erodate
Liczba ocen: 10578 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Serwis randkowy, na którym znajdziesz bezpieczne i niezobowiązujące spotkania!
9.9

Ocena

Gay portale – randki dla gejów

Gdy portale randkowe dla osób heteroseksualnych stale się rozwijają, równolegle z nimi trwa rozkwit portali randkowych dla gejów. Mężczyźni mogą poszukiwać partnerów na stałe lub na jedną noc. Sprawdźmy, czego po takich portalach można oczekiwać, gdzie warto się zarejestrować oraz jak sprawić, by on był nami zainteresowany.

Portale randkowe dla gejów w Polsce

Portale randkowe dla gejów łączą mężczyzn o orientacji homoseksualnej czy biseksualnej. Stwarzają im przestrzeń do zapoznania się oraz zbudowania długotrwałej relacji. Pomagają przełamać pierwsze lody i dopasowują do naszego profilu osoby, które potencjalnie mogą nas zainteresować. Ułatwiają organizację randek i sprawiają, że zaczyna się tworzyć bliskość.

Na portalach możemy spotkać mężczyzn, którzy są nastawieni na budowanie trwałego i monogamicznego związku. Możemy również poznać panów, którzy nie chcą się angażować i szukają jedynie chwilowych przygód. Przy zakładaniu swojego profilu warto dodać dopisek, jaką formą jesteśmy zainteresowani. To znacząco ułatwi nam nawiązywanie kontaktów i nie będzie stwarzać komplikacji. Użytkownicy preferujący inne relacje zwykle nie będą się z nami po prostu kontaktować.

Ochrona prywatności

Portale randkowe doskonale rozumieją potrzebę prywatności i intymności zalogowanych osób. Ich dane osobowe są chronione i nie zostają udostępniane osobom postronnym. Jeśli mamy jakieś wątpliwości, należy przeczytać regulamin danego serwisu i upewnić się, że jesteśmy tutaj bezpieczni. Ochrona prywatności dotyczy nie tylko rejestracji, ale i późniejszych kontaktów z użytkownikami. Jeśli kogoś nie znamy, nie podajemy mu swoich danych, a szczególnie informacji o kartach kredytowych czy dowodzie osobistym.

Bądź sobą

Przy nawiązywaniu pierwszych znajomości online często pojawia się stres, strach przed odrzuceniem, poczucie, że możemy zostać wyśmiani. Warto jednak pamiętać, że to właśnie portale randkowe dla gejów są tym miejscem, w którym panowie zaczynają dopiero odkrywać swoją orientację i mówić o niej innych ludziom. Często nie mają zbyt wielu doświadczeń w randkowaniu, flirtowaniu czy spotkaniach erotycznych. I nawet jeśli pojawia się tutaj stres, warto być sobą.

Jeśli chcemy zbudować autentyczną relację, to od początku powinniśmy być wierni swoim przyzwyczajeniom i zachowaniom. Nie warto kłamać, przeinaczać czy udawać kogoś innego. Takie zabiegi mogą sprawić, że z naszej relacji wyjdą nici. Gdy drugi użytkownik przekona się, że miał do czynienia z kimś nieszczerym, może się poczuć oszukany i zawstydzony. W efekcie może chcieć zakończyć znajomość, nie dopuszczając do kolejnych spotkań.

Popularność czatów

Na portalach randkowych ogromną popularnością cieszą się czaty. Dają anonimowość, a jednocześnie pozwalają nawiązywać kontakty. Rozmowa na czacie przypomina swobodną konwersację pomiędzy dwoma znajomymi. Znacząco skraca dystans, rozluźnia atmosferę i sprawia, że zaczynamy się czuć pewniej i bardziej komfortowo. Dłuższe dyskusje na czacie stwarzają szansę na większe zaangażowanie się i późniejszą chęć umówienia na spotkanie.

Popularne portale randkowe dla gejów

W Polsce działa wiele portali dedykowanych tylko panom. Warto wymienić co najmniej kilka, które cieszą się największym zainteresowaniem, szanują prywatność, stwarzają szansę na budowanie relacji i są przyjazne. Wśród nich znajdziemy:

  • Grindr – jego nazwa i interfejs mogą przypominać jedną z najsłynniejszych aplikacji randkowych, Tinder. Grindr jest dedykowany mężczyznom, którzy poszukują mężczyzn. Jest nastawiony zarówno na randki i przygody erotyczne, jak i budowanie trwałych relacji. Działa poprzez przeglądarkę oraz posiada własną aplikację mobilną. Korzysta z systemu lokalizacji, która ułatwia znalezienie potencjalnego partnera.
  • Bumble – świetnie rozbudowany serwis, który jest moderowany przez całą dobę. Dzięki temu nie znajdziemy tu botów i oszustów. Działa w aplikacji mobilnej. Posiada darmową opcję rejestracji i korzystania wraz z możliwością wykupienia dodatkowych funkcji. Jest bardzo przyjazny szczególnie młodym gejom.
  • Squirt Gay – to platforma przyciągają osoby o różnorodnych preferencjach erotycznych. Wciąż się rozrasta i ma wysoki wskaźnik sukcesu. To jeden z bardziej dyskretnych i profesjonalnych portali, stwarzających możliwość umawiania się na randki czy jednonocne przygody. Posiada opcje zarówno darmowe, jak i płatne. Nie wszyscy członkowie są gejami, jest ich jednak bardzo dużo. Ma wersję zarówno mobilną, jak i online.
  • ManHunt – to serwis wyłącznie dla mężczyzn, który posiada efektowne i przyciągające uwagę konta. Profile są rozbudowane. Posiadają sensualne zdjęcia i konkretne opisy. Pozwala znaleźć osobę chętną na gorącą randkę i nocną przygodę. Działa w wersji mobilnej i online.
  • Hornet – międzynarodowa aplikacja, łącząca przystojnych gejów również z państw, które nie są im przyjaźnie nastawione – Turcji czy Brazylii. Znajdziemy tu ponad 18 mln członków nastawionych na budowanie szczęśliwych i trwałych relacji. Platforma posiada wysokie noty nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Działa mobilnie oraz online.

Blog z poradami randkowymi