> Promocja na PREMIUM w IAmNaughty -50%! Kliknij <

Datezone – opinie, recenzja oraz informacje o portalu randkowym

Strona startowa portalu randkowego Datezone
Strona startowa portalu randkowego Datezone

Recenzja Datezone zaktualizowana dnia [date]

Datezone to jeden z największych w Europie (i na świecie) portali randkowych, które przeznaczone są dla osób szukających szybkich i niezobowiązujących spotkań. Czym jest ten portal? Jak działa? Jakie są opinie o Datezone? Wszystkiego dowiesz się w naszej recenzji. Zapraszamy!

Miejsce 1
Promocja
image
Erodate
Liczba ocen: 10578 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Jeszcze tylko przez 59 minut! Darmowe Konto na Erodate!

Datezone – co to za portal?

Portal randkowy Datezone - podstawowe informacje
Nazwa:Datezone
Adres:datezone.pl
Rok założenia:Brak danych
Liczba użytkowników:2,8 mln
Stosunek kobiet do mężczyzn:Brak danych
Konto premium:Opcjonalne

Jeśli jesteśmy nastawieni na przygody erotyczne i szukamy partnerów na jedną noc, to Datezone spełni nasze oczekiwania. To bodaj jeden z najbardziej znanych portali oferujących intymne randki bez zobowiązań. Datezone jest przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich, które mają sprecyzowane preferencje i wiedzą, czego pragną. Raczej nie znajdziemy tutaj miłości swojego życia, choć kto wie – może przygoda łóżkowa zamieni się w przygodę na całe życie? Pamiętajmy jednak, że prawdopodobieństwo tego jest małe. Jeśli mamy problemy z szybkim angażowaniem się i łatwo popadamy w zauroczenie, to nie powinniśmy się tu rejestrować.

Datezone gromadzi wielu użytkowników nie tylko z Polski, ale i z całego świata. To międzynarodowy portal nastawiony na ułatwienia kontaktów erotycznych. Stwarza szansę na szybkie zapoznanie się i umówienie w konkretnym miejscu. Wiemy, czego pragniemy i wzajemnie możemy się tym obdarzyć. Jednocześnie nie musimy wcale się umawiać. Jeśli wolimy podglądać, zawsze możemy skontaktować się z osobami nastawionymi do wysyłania sobie filmików lub pikantnych wiadomości.

Portal Datezone – co tu znajdziemy?

Korzystanie z portalu stwarza możliwości zaspokajania swoich różnorodnych potrzeb. Jeżeli mamy ochotę się z kimś spotkać, możemy skorzystać z opcji umówienia się na szybką randkę. Pamiętajmy jednak, że to nie jedyna atrakcja, która nas tam czeka! Oprócz aranżowania spotkań dostajemy możliwość oglądania erotycznych filmów i zdjęć innych użytkowników. Oczywiście widzimy również inne profile, co ułatwia nam kontakt i wybór potencjalnego partnera.

Datezone stwarza również opcje łączenia się z innymi osobami za pośrednictwem kamerek. A to, co będziemy już potem robić jest tylko dziełem naszej wyobraźni oraz tego, co wspólnie ustalimy. Możemy też zdecydować się na opcję skorzystania z czatu, jeśli wolimy wysyłać sobie pikantne wiadomości lub brak nam jeszcze odwagi na zorganizowanie spotkania.

Datezone – rejestracja na portalu

Rejestracja na portalu Datezone jest przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich. Podczas wypełniania danych na temat swojego profilu wybieramy, czy jesteśmy kobietą, mężczyzną czy transseksualistą. Możemy również wybrać opcję profilu dla pary, która we dwoje chce umawiać się z kimś na randkę. Ponadto wymyślamy nazwę dla siebie (z głową, żebyśmy przyciągali ludzi o podobnych preferencjach), ustawiamy hasło i podajemy maila. Najlepiej, by był to mail przeznaczony tylko do tego celu.

Po podaniu swojego maila otrzymujemy link aktywacyjny, potwierdzający naszą tożsamość. Co ważne, tuż po pierwszym zalogowaniu się nie możemy od razu wchodzić w konwersacje. By to zrobić, należy wgrać swoje zdjęcie lub wykupić opcję VIP. Po zarejestrowaniu się możemy nadal korzystać z opcji darmowej lub sięgnąć po płatną.

Konto darmowe kontra VIP

Niestety, jak to często bywa, konto darmowe na portalu randkowym ma wiele ograniczeń i mocno uniemożliwia pełne i satysfakcjonujące wykorzystanie serwisu. Pozostając na wersji bezpłatnej możemy porozmawiać z trzema osobami, o ile dodamy do swojego profilu zdjęcie. Możemy za to przeglądać inne profile bez ograniczeń. Widzimy również zdjęcia w pełnej rozdzielczości. Niestety bez wykupienia pakietu VIP nasze zdjęcie może zostać długo nie zweryfikowane, co zniechęca niektórych do nawiązania kontaktu.

Natomiast konto VIP jest zdecydowanie bardziej rozbudowane i dostosowane do różnorodnych potrzeb użytkowników. Po pierwsze od razu widniejemy jako konta zweryfikowane, czyli autentyczne. Nie musimy wtedy dodawać swoich zdjęć, by rozpocząć działania. Nagle nasz limit się zwiększa i zamiast 3 konwersacji ich liczba wzrasta do 30! Ponadto wszelkie pliki, które wrzucamy z automatu są uznawane za zweryfikowane. Nie potrzebujemy dodatkowych działań moderatorów. Nasze działania są widoczne dla innych użytkowników dzięki opcji aktualizowania wrzucanych zdjęć czy filmów. Dodatkowo możemy sprawdzić, kto odwiedzał nasz profil. Dzięki temu zyskujemy możliwość porozmawiania lub umówienia się z kimś, kto być może będzie nami zainteresowany.

Konto Super VIP

Oprócz opcji korzystania z darmowego oraz płatnego konta została wprowadzona możliwość wykupienia pakietu Super VIP. Jest on przeznaczony dla osób, które chcą korzystać z portalu w sposób nieograniczony. Zamierzają być promowane, a ich niektóre informacje mogą zostać ukryte. W tym pakiecie prowadzimy rozmowy bez ograniczeń. Nie mamy nałożonych żadnych limitów.

Tutaj też pojawiają się niektóre opcje dostępne w opcji zwykłej VIP, czyli wrzucanie multimediów, które od razu widnieją jako zweryfikowane. Ponadto mamy dostęp do informacji, kto przeglądał nasz profil. Co istotne, wiadomości, które wyślemy do innych użytkowników będą się im wyświetlały jako pierwsze. To daje nam przewagę, jeśli szybko chcemy nawiązać kontakt lub umówić się na spotkanie. Datezone daje też możliwość ukrycia swojego wieku, jeśli nie chcemy o nim informować innych osób.

Datezone – opinie o portalu

Osoby, które pragną zorganizować szybką randkę są bardzo zadowolone z Datezone. Intuicyjny interfejs, szybki kontakt z innymi użytkownikami oraz pikantne funkcje sprawiają, że nasze oczekiwania są łatwo spełniane. Nie bez powodu portal jest doceniany zarówno w Polsce, jak i na świecie. Możemy dopasować abonament do naszych potrzeb. Ponadto ogromna liczba aktywnych użytkowników sprawia, że już w chwilę po założeniu konta ludzie zaczynają do nas pisać! To stwarza szansę na znalezienie osoby o podobnych preferencjach i zorganizowanie naprawdę udanego, satysfakcjonującego spotkania.

Jednocześnie niektórzy narzekają, że opcje na koncie darmowym są bardzo ograniczone. To sprawia, że jesteśmy praktycznie zmuszeni do dokupienia opcji VIP. Widząc, że i ta wersja nie jest pełna, najchętniej wybieramy konto Super VIP, co generuje comiesięczne opłaty. Koszty prawie 100 zł raz w miesiącu są stosunkowo niską kwotą przy tak licznych możliwościach. Niestety dla wielu użytkowników jest to już cena zaporowa.

Oczywiście ogromnym atutem Datezone jest aplikacja mobilna. Wiele osób najchętniej korzysta z opcji mobilnej, którą możemy otworzyć w podróży, sklepie, pracy czy na uczelni. Mając tylko wolną chwilę od razu zerkamy, czy ktoś nie wysłał nam wiadomości i nie chciał zorganizować ciekawego spotkania. To nie tylko plus, ale i ułatwienie kontaktów.

Blog z poradami randkowymi