> Promocja na PREMIUM w IAmNaughty -50%! Kliknij <

Otwarci na romans – opinie i recenzje o portalu, logowanie, cena 2024

Strona główna portalu randkowego otwarci na romans.
Strona główna portalu randkowego Otwarci Na Romans.

Recenzja OtwarciNaRomans zaktualizowana dnia Wed, 27 Dec 2023 14:55:25 +0000

Natrafiłeś na stronę Otwarcinaromans i zastanawiasz się, jak działa ten portal randkowy? Chcesz poznać zweryfikowane opinie na temat serwisu? Sprawdziliśmy działanie tego portalu randkowego! Przeczytaj poniżej naszą szczerą recenzję strony Otwarci na Romans! Opisujemy, jak działa i czy założenie konta jest możliwe i opłacalne! Co więcej, zestawiamy plusy i minusy portalu. Prezentujemy jakie funkcje i korzyści dla użytkownika daje Otwarci na Romans! Sprawdźmy!

Czym jest portal Otwarci na romans?

Otwarci na Romans jest to platforma randkowa, która ma łączyć społeczność składającą się z kobiet i mężczyzn, zainteresowanych nawiązaniem nowych znajomości, umówieniem się na randkę i seks bez zobowiązań czy poznaniem swojej drugiej połówki. Oddaje do dyspozycji możliwość założenia darmowego konta, jak również wykupienia konta premium (pakietu wiadomości), które daje możliwość bezpośredniego kontaktu przez chat. Jednak w Internecie można spotkać się z różnymi opiniami na temat Otwarcinaromans – tymi pozytywnymi, jak i negatywnymi komentarzami. Nasuwa się pytanie, czy serwis, rzeczywiście jest godnym polecenia miejscem do poznawania nowych znajomych i partnerów? Objaśniamy w dalszej części!

Jakie funkcje daje serwis randkowy Otwarcinaromans.com?

Serwis nie posiada rozbudowanego interface’u. Do dyspozycji oddaje możliwość wyszukiwania profili, jak również ich przeglądanie. Oprócz tego udostępnia komunikator, który ma służyć jako podstawowe narzędzie w trakcie nawiązywania kontaktów, pisania z użytkownikami, czy partnerami ze swojego grona znajomych. Warto zwrócić uwagę na ważną usługę, którą platforma oferuje w ramach swojej działalności. Mianowicie Otwarci na Romans jasno informuje użytkowników w trakcie rejestracji, że wykorzystuje fikcyjne konta, które sterowane są przez pracowników firmy oraz osoby współpracujące z firmą w celach ilustracyjnych.

Co przez to rozumieć? Większość fake profili dostępnych na portalu randkowym Otwarcinaromans ma m.in. zachęcać nowych użytkowników do założenia konta oraz wykupienia pakietu wiadomości. W związku z tym zrealizowanie swojej miłosnej przygody z pomocą tego serwisu randkowego może być niezwykle trudne ze względu na małą liczbę prawdziwych profili!

Jak wygląda korzystanie z Otwarci na Romans.com

Aby zostać użytkownikiem portalu Otwarci na Romans, należy w pierwszej kolejności założyć darmowe konto, po czym wykonać pierwszy krok w celu nawiązania kontaktu z użytkownikami, którymi się interesujesz. Zobacz poniżej, jak przebiega proces rejestracji nawiązywania nowych znajomości! Poza tym prezentujemy jak usunąć konto na Otwarcinaromans!

Jak wygląda rejestracja konta?

Podczas rejestracji nowego konta na portalu randkowym Otwarcinaromans należy:

 1. Podać swoje imię.
 2. Uzupełnić swoją płeć.
 3. Wpisać swój wiek.
 4. Podać adres zamieszkania (miasto).
 5. Wybrać płeć, jaką jesteś zainteresowany.

W ostatnim etapie należy zaakceptować regulamin, politykę prywatności oraz warunki korzystania z portalu randkowego Otwarci na Romans. Po tych czynnościach otrzymujesz osobiste, darmowe konto, które daje okrojone funkcje w trakcie korzystania z serwisu, o czym piszemy poniżej.

Jak nawiązać pierwszy kontakt z użytkownikami serwisu Otwarcinaromans?

Okazuje się, że nawiązywanie pierwszego kontaktu z użytkownikami wymaga posiadania pakietu wiadomości. Warto dodać, że serwis umożliwia wykupienie od 4 do 300 wiadomości w różnej cenie. Miej jednak na uwadze, że portal Otwarci na Romans skupia bardzo dużą liczbę fałszywych kont, które działają w formie ilustracyjnej. Osoby, najczęściej pracownicy, podszywają się pod dane profile, celowo nawiązując dobre relacje, tak aby zachęcać użytkownika do kupna pakietów. Co z kolei może generować duże koszty za użytkowanie serwisu bez możliwości nawiązania szczerych relacji, okazywania uczuć czy bezpośredniego spotkania na żywo.

Jak usunąć konto na Otwarci na Romans?

W celu usunięcia konta na serwisie randkowym Otwarcinaromans należy:

 1. Przejść do zakładki Ustawienia.
 2. Wcisnąć Usuń Konto.
 3. Potwierdzić swoją decyzję o rezygnacji konta.

To wszystko! Warto dodać, że wraz z usunięciem profilu kasują się wszystkie Twoje wiadomości, które przeprowadziłeś z użytkownikami serwisu.

Ile kosztuje założenie konta na portalu Otwarci na romans?

Sam proces rejestracji konta na serwisie jest zupełnie darmowy. W bezpłatnej wersji otrzymujesz podstawowe funkcje serwisu Otwarci na Romans. Tymczasem nawiązywanie bezpośrednich kontaktów przez wbudowany chat zależny jest od pakietu wiadomości, który należy wybrać i zapłacić kartą debetową lub kredytową. Dla ułatwienia poniżej prezentujemy ile kosztuje pełne korzystanie z serwisu Otwarcinaromans w zależności od wybranego pakietu.

Pakiet wiadomości Cena
4 24 zł
8 60 zł
25 150 zł
52 300 zł
100 450 zł
300 900 zł

Jakie są plusy i minusy portalu Otwarcinaromans

Zalety

 • wbudowany komunikator tekstowy.

Wady

 • obecność wielu fałszywych kont,
 • brak aplikacji mobilnej,
 • konieczność wykupienia pakietu wiadomości do nawiązania bezpośrednich relacji,
 • brak bezpieczeństwa z korzystania z serwisu,
 • mała liczba realnych profili użytkowników,
 • brak możliwość rozmowy wideo.

Opinie oraz recenzje użytkowników

W sieci niezwykle trudno jest znaleźć jakiekolwiek opinie o Otwarci na Romans. Można bez wątpienia stwierdzić, że jest to jeden z serwisów, który nie cieszy się zbyt dużą popularnością wśród użytkowników. Portal randkowy zwraca uwagę na stronie głównej, że skupia ponad 3000000 użytkowników w swojej bazie, jednak ciężko jest w to uwierzyć. Zwłaszcza że administrator jasno wskazuje, że na portalu znajdują się fałszywe profile.

Reasumując, jeśli zależy Ci na portalu randkowym, na którym poznasz swoją drugą połówkę, spotkasz miłość swojego życia, nawiążesz relacje z osobami podobnymi do Ciebie czy umówisz się na spotkanie na żywo, to sprawdź nasz ranking portali randkowych, w którym zestawiamy te polecane witryny cieszące się funkcjonalnością i dużą liczbą użytkowników!

FAQ – Otwarci Na Romans

Na co trzeba uważać na portalach randkowych?

Korzystając z każdego portalu randkowego, należy na pierwszym miejscu stawiać swoje bezpieczeństwo. W związku z tym uważaj na fałszywe konta, pod które podszywają się zupełnie inne osoby lub pracownicy danego serwisu. Takie działanie ma na celu zachęcenie do wykupienia konta premium lub pakietów wiadomości. Co prowadzi do zwiększenia kosztów z korzystania z serwisu. Oprócz tego uważaj na propozycję spotkania się w realu. Pamiętaj, aby na takich randkach zachować ostrożność i spotykać się w miejscach publicznych, zwłaszcza gdy Twoja znajomość z potencjalnym partnerem jest krótka.

Czy warto zarejestrować się na Otwarcinaromans?

Na serwisie znajduje się wiele fałszywych kont użytkowników, którzy mają na celu zachęcać nowo utworzone profile do wykupienia pakietu wiadomości. Nieznaczna część użytkowników to osoby, które są prawdziwe. Poza tym w sieci jest znikoma ilość opinii na temat tego portalu randkowego. Jeśli zależy Ci na nawiązaniu szczerej relacji z drugą osobą, znalezieniu miłości czy na umówieniu się na spotkanie, to lepiej wybierz inny portal randkowy.

Czy korzystanie z konta Otwarci na Romans jest darmowe?

Sam proces rejestracji jest zupełnie bezpłatny. Jednak chcąc korzystać z pełnych udogodnień portalu randkowego Otwarcinaromans należy wykupić pakiet wiadomości, który kosztuje od 24 do 900 zł w zależności od wybranej opcji. Warto dodać, że jedyną przydatną funkcją, jaką udostępnia serwis, jest komunikator tekstowy, przez który wysyłasz wiadomości.

Blog z poradami randkowymi