> Promocja na PREMIUM w IAmNaughty -50%! Kliknij <

Portale BDSM – Ranking na luty 2024

BDSM to ognista propozycja dla osób, które oczekują czegoś więcej niż typowe sex randki. Szukasz sprawdzonych portali, skupiających szeroką społeczność, która zainteresowana jest BDSM? Sprawdź poniżej najlepsze portale BDSM na luty 2024 roku! Zestawiamy polecane serwisy, które dają możliwość błyskawicznego umówienia się na BDSM randki! Co więcej, podpowiadamy, na co zwrócić uwagę w trakcie wyboru tego najlepszego portalu randkowego, aby z jednej strony zachować bezpieczeństwo a z drugiej poznać osobę, z którą wspólnie spełnisz swoje perwersyjne fantazje erotyczne!

Aktualny ranking najlepszych portali BDSM na luty 2024 roku

Miejsce 1
Wybór użytkowników
image
Erodate
Liczba ocen: 10578 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Serwis randkowy, na którym znajdziesz bezpieczne i niezobowiązujące spotkania!
9.9

Ocena

Miejsce 2
Promocja
image
Soczyste Milfy
Liczba ocen: 5244 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Tylko dla fanów dojrzałych i pięknych kobiet - tysiące wyposzczonych mamusiek czekają!
8.9

Ocena

Miejsce 3
Wybór użytkowników
image
IamNaughty
Liczba ocen: 2328 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Jeden z najlepszych darmowych portali oferujących niezobowiązujące spotkania miłosne!
8.4

Ocena

Miejsce 4
Wybór redakcji
image
Wybierz portal według preferencji!
Liczba ocen: 14241 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wybierz najlepszy darmowy portal randkowy dla siebie. Sprawdź już teraz!
Miejsce 5
image
eDarling
Liczba ocen: 7864 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Załóż konto na najpopularniejszym portalu randkowym w Polsce!
9.5

Ocena

Miejsce 6
image
Be2
Liczba ocen: 9756 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Portal randkowy dla osób ceniących poważne i długotrwałe związki!
9.3

Ocena

Miejsce 7
image
Flirt
Liczba ocen: 7014 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Wszystko zaczyna się od flirtu. Tysiące otwartych singli czeka na Twoją wiadomość!

Na co zwrócić uwagę wybierając serwis randkowy BDSM?

Wybierając najlepszy portal BDSM należy zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników, które zagwarantują nie tylko bezpieczeństwo, ale również szybkie znalezienie idealnego partnera, z którym spełnisz swoje pragnienia erotyczne. Poniżej prezentujemy krok po kroku jak wybrać portal BDSM, na którym znajdziesz ludzi o podobnych poglądach, chcących przeżyć satysfakcjonujący seks w nieco ekstremalny sposób. Zobacz, jak wybrać portal ze społecznością BDSM i na co zwrócić koniecznie uwagę!

Sprawdź bezpieczeństwo strony BDSM!

Najważniejsze w trakcie poszukiwania najlepszego portalu z anonsami BDSM jest zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo, jakie zapewnia dany serwis. Wśród tej społeczności randkowej znajdziesz przeróżne osoby, które rzeczywiście interesują się tematyką BDSM, jak również oszustów, dla których celem jest pozyskanie kontaktów, informacji, zdjęć czy wyłudzenie pieniędzy. W związku z tym jeszcze przed rejestracją sprawdź wybraną przez Ciebie witrynę randkową. W tym celu zapoznaj się z recenzjami oraz opiniami od zweryfikowanych użytkowników wybranego portalu randkowego. 

Co więcej, koniecznie sprawdź komentarze dostępne w sieci. Na dodatek w trakcie rejestracji zwróć szczególną uwagę na proces zakładania konta, regulamin oraz wszystkie zgody, które musisz zaakceptować. Pamiętaj, że dobra platforma randkowa BDSM nie powinna udostępniać Twoich danych osobowych, np. na Facebooku. Dlatego tworząc profil, postaraj się założyć go na zupełnie nowym e-mailu. Poza tym powinna dawać możliwość blokowania niechcianych profili użytkowników. 

Jakie funkcje ma dobry portal BDSM?

Aby znaleźć potencjalnego partnera do BDSM, potrzebujesz serwisu randkowego, który oddaje do dyspozycji pomocne funkcje. Do jednych z przydatnych udogodnień, które powinien mieć każdy dobry serwis z ogłoszeniami BDSM jest:

  • komunikator tekstowy – dzięki niemu możesz wysyłać wiadomości, co umożliwia nawiązywanie znajomości wśród osób o podobnych preferencjach co do praktyk seksualnych do Twoich;
  • wyszukiwarka – daje możliwość błyskawicznego wyszukania osób zainteresowanych BDSM, powinna być rozbudowana i posiadać wiele filtrów;
  • wideo rozmowy – świetne rozwiązanie dla osób, które przed spotkaniem BDSM chcą umówić się na randkę online, w celu lepszego poznania się;
  • funkcja dopasowania – tzw. Match, jest to wbudowany algorytm, który zapewnia idealne dopasowanie potencjalnego kandydata lubiącego BDSM na podstawie informacji zawartych na Twoim profilu;
  • darmowe przeglądanie profili użytkowników – dzięki temu możesz szybko zweryfikować czy dana osoba jest w Twoim typie, czy Cię pociąga, czy też jest w akceptowalnym przez Ciebie wieku.

Aplikacja mobilna czy strona na przeglądarce – jaki portal BDSM wybrać?

Wśród wszystkich portali skupiających fanów BDSM spotkasz się z internetowymi stronami randkowymi i aplikacjami. Te pierwsze obsługiwane są tylko przez przeglądarkę internetową. Z kolei aplikacje randkowe to oprogramowanie instalowane na urządzenie mobilne, np. smartfon. Oprócz tego spotkasz się z portalami BDSM, które obsługiwane są przez przeglądarkę, jak i przez aplikację mobilną. Oczywiście najlepiej zdecydować się na te obsługiwane przez aplikację mobilną – dają one możliwość ciągłego kontrolowania powiadomień oraz regularnego odpisywania na wiadomości użytkowników.

Zwróć uwagę na proces rejestracji konta!

Podczas zakładania konta na portalu BDSM koniecznie zwróć uwagę na proces rejestracji. Po pierwsze powinna być ona maksymalnie bezpieczna. W związku z tym uważnie czytaj, każdy etap zakładania profilu. W sytuacji, gdy jakaś kwestia będzie dla Ciebie niejasna lub podejrzana, zrezygnuj! Każdy dobry portal randkowy oprócz podania nazwy użytkownika, adresu e-mail oraz hasła, powinien udostępnić formularz, dzięki któremu będziesz mógł określić siebie oraz własne preferencje. 

To z kolei zwiększy szanse na znalezienie podobnie myślących ludzi do Ciebie samego, jak również zwiększy trafność idealnego dopasowania w przypadku funkcji Match. W związku z tym dobry portal BDSM powinien dawać możliwość oznaczenia tagów, np. takich jak BDSM, dominacja, masochizm, fetysz, dyscyplina, skrępowanie, odgrywanie ról, sado czy uległość.

Portal BDSM a płeć użytkowników

Podczas wyboru tego najlepszego portalu BDSM warto zwrócić uwagę na dominującą płeć użytkowników. Mianowicie, wybór serwisu, który skupia znacznie większą liczbę osób o płci, którą się interesujesz, zwiększa szansę na poznanie potencjalnego partnera do spotkania erotycznego BDSM nawet 5-krotnie. W związku z tym postaraj się przeglądnąć informację w sieci o wybranym przez Ciebie portalu randkowym i zweryfikować stosunek liczby mężczyzn do kobiet. Wybieraj tylko taki portal BDSM, który wśród swoich użytkowników ma większą liczbę osób o płci, której właśnie szukasz.

Darmowy portal BDSM czy konto premium?

Większość aplikacji randkowych oraz stron www daje możliwość utworzenia darmowego konta, jak również opcję wykupienia konta premium. Bezpłatne konto podstawowe daje ograniczone możliwości na poznanie tego idealnego partnera, z którym będziesz mógł zrealizować niecodzienne praktyki seksualne BDSM. Najczęściej w tej wersji możesz przeglądać profile zarejestrowanych użytkowników – to tyle!

Z kolei konto premium najczęściej odblokowuje wszystkie możliwości, jakie dostarcza serwis, m.in. wbudowany komunikator, funkcję dopasowania, wideo rozmowy czy otrzymywanie powiadomień. To z kolei daje ogromne szanse na znalezienie kogoś do BDSM, z którym możesz porozmawiać przez wbudowany chat i umówić się na spotkanie. Oczywiście wybór konkretnego rodzaju konta dopasuj do swoich preferencji oraz oczekiwań co do portalu.

Sprawdź liczbę użytkowników!

W następnym kroku sprawdź liczbę użytkowników na wybranej przez Ciebie witrynie BDSM. Miej na uwadze, że im większa liczba aktywnych profili, tym portal cieszy się większą popularnością. Co za tym idzie? Większe szanse na znalezienie anonsów BDSM i umówienia się na spotkanie, na którym zrealizujecie swoje nieobyczajne pragnienia seksualne. Poza tym duża liczba użytkowników informuje o prawidłowym działaniu serwisu, jak również bezpieczeństwie, które gwarantuje. 

Pamiętaj jednak, że duża część portali randkowych skupia w swojej bazie fałszywe profile użytkowników, jak również niezweryfikowane konta. W związku z tym zdecyduj się tylko na taki serwis BDSM, u którego sami użytkownicy potwierdzają, że jest godną polecenia platformą lub aplikacją. W związku z tym postaraj się przeczytać zweryfikowane komentarze o wybranej witrynie, zanim się zarejestrujesz.

Dla kogo są randki BDSM?

Portale BDSM jest to propozycja dla osób poszukujących kogoś, z kim będą mogły spełnić swoje perswazyjne fantazje erotyczne pod zgodą obu stron. Mianowicie randki BDSM są dedykowane szczególnie dla użytkowników, którzy chcą przeżyć stosunek seksualny uzupełniony o zakres konkretnych działań nawiązujących do: dominacji, shibari, kar (np. spanking), niewoli, uległości, maledom, femdom (domina) czy działań fetyszowych. Co więcej, często osoby godzące się na taką sztukę seksu odgrywają rolę – Top i Bottom lub Switch. W związku z tym randki BDSM idealnie sprawdzą się dla każdej osoby, która pragnie w inny sposób przeżyć stosunek seksualny. Na dodatek to idealna propozycja dla fetyszystów, masochistów, swingersów, ale nie tylko!

Jakie korzyści dają portale randkowe BDSM dla użytkownika?

Portal BDSM w zależności od wybranych funkcji, jakie posiada, daje dla swoich użytkowników szansę poznania osób o podobnych poglądach. Dzięki szerokiej społeczności z życia BDSM możesz spełnić swoje najskrytsze fantazje erotyczne w odmienny i niecodzienny sposób za zgodą obu stron. Warto dodać, że dobry serwis randkowy BDSM zapewnia szybkie poznanie osoby, które nie tylko jest zainteresowana tą tematyką, ale również rozumie zasady BDSM, do których zaliczamy: ustalenie zasad przed stosunkiem, zachowanie bezpieczeństwa, określenie ról dominujący – uległy, jak również zaprzestanie działań w sytuacji, gdy partner lub partnerka jasno wskazują, że tego nie chcą.

Gdzie szukać najlepszych stron randkowych BDSM?

W sieci spotkasz się z przeróżnymi platformami, które oferują ogłoszenia BDSM, jednak wybór tego najlepszego może być niezwykle trudny. Takich portali możesz poszukać bezpośrednio przez wyszukiwarkę internetową. Na dodatek możesz przeglądnąć aplikacje dostępne na App Store lub Google Play. Jednak miej na uwadze, że te praktyki nie gwarantują, że wybrany serwis BDSM jest rzetelny. 

Najlepszymi miejscami do poszukiwania portali BDSM są zweryfikowane recenzje, które potwierdzone są komentarzami oraz opiniami użytkowników. Poza tym uzupełnione są o zestawienie, tych najlepszych stron. Dlatego, jeśli szukasz rzetelnej, funkcjonalnej, a przy tym bezpiecznej witryny, to sprawdź nasz ranking portali BDSM, który znajdziesz powyżej strony!

FAQ – portale BDSM

Czym jest BDSM?

BDSM jest to skrót od Bondage, Discipline, Sadism, Masochism – tłumacząc na język polski: skrępowanie, dyscyplina, sadyzm, masochizm. Są to praktyki seksualne, które dla większości społeczeństwa uważane są za niecodzienne, niemoralne oraz nieetyczne. W trakcie stosunku para osób za obopólną zgodą określa stronę dominującą (top) oraz uległą (bottom ). Co więcej, często w trakcie spotkania erotycznego wykorzystuje się różnego rodzaju praktyki, takie jak krępowanie nóg i dłoni, kary, działania dyscyplinujące, działania ulegające, jak również odgrywanie ról. Warto dodać, że w trakcie spotkania BDSM stosuje się różnego rodzaju gadżety, m.in. zestawy Bondage, do których można zaliczyć m.in. kajdanki, sznury, opaski na kostki oraz wiele innych przedmiotów.

Jak znaleźć osobę zainteresowaną BDSM?

Jeśli szukasz kogoś do BDSM to najlepszym sposobem na szybkie nawiązanie relacji, jest zarejestrowanie się na portalu randkowym, który skupia społeczność zainteresowaną tą dyskusyjną tematyką. Witryna randkowa z dopasowaną społecznością, np. Erodate, zapewnia nie tylko trafne znalezienie partnera lub partnerki, która świadomie chce umówić się na tego typu spotkanie, ale również przyczynia się do szybkiego zrealizowania swoich pragnień erotycznych.

Czy relacje BDSM są niebezpieczne?

Praktyki seksualne BDSM nie są niebezpieczne, jeśli są wykonywane za zgodną obu stron. Powinna być to świadoma decyzja osób, które chcą przeżyć tego rodzaju zbliżenie. Co więcej, przed przystąpieniem do stosunku para powinna określić zasady oraz słowa, którymi się posługiwać w sytuacji, gdy jedna ze stron chciałaby zaprzestać. Poza tym ważna jest empatia oraz zrozumienie jednej osoby do drugiej w sytuacji, gdy partner lub partnerka chce zrezygnować. Pamiętaj, że wcześniejsza rozmowa oraz ustalenie reguł da najwięcej satysfakcji ze zbliżenia!

Co to jest Shibari?

Shibari jest to jedna z metod bondage, czyli krępowania. Zalicza się do sztuki wiązania ciała w celu realizacji praktyk seksualnych w zakresie BDSM. Nazwa wywodzi się z Japonii. Co więcej, Shibari jest jednocześnie unieruchomieniem, a przy tym ozdobieniem ciała z wykorzystaniem liny.

Blog z poradami randkowymi