> Promocja na PREMIUM w IAmNaughty -50%! Kliknij <

Kismia – opinie o portalu, recenzje, cena, logowanie

Strona startowa portalu randkowego Kismia
Strona startowa portalu randkowego Kismia

Recenzja Kismia zaktualizowana dnia [date]

Miejsce 1
Promocja
image
Erodate
Liczba ocen: 10578 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Jeszcze tylko przez 59 minut! Darmowe Konto na Erodate!

Spotkałeś się z portalem randkowym Kismia? Rozmyślasz czy założyć na nim konto? Poniżej prezentujemy szczerą recenzję tego serwisu randkowego! Zobacz czym jest Kismia i czy rzeczywiście warto z niej korzystać! Prezentujemy zalety oraz wady, jakie dostarcza witryna! Pokazujemy krok po kroku każdy etap rejestracji! Objaśniamy czy istnieją szansę na nawiązanie bezpośredniej relacji z kobietami i mężczyznami na portalu! Sprawdźmy!

Czym jest portal Kismia?

Kismia jest to internetowa aplikacja randkowa i strona do nawiązywania relacji z innymi osobami. Daje ona możliwość znalezienia potencjalnego partnera, nawiązania nowych znajomości, jak również umówienia się na randki. Posiada nowoczesny wygląd, który jest intuicyjny i prosty w obsłudze – zarówno na witrynie www, jak i aplikacji mobilnej. Warto dodać, że portal występuje w kilku wersjach językowych. Na stronie znajdziemy informację, że jednoczy on szeroką społeczność online. Warto podkreślić, że sama rejestracja i założenie konta jest darmowe. Oprócz wersji bezpłatnej istnieje również opcja wykupienia konta premium, które z kolei daje dużo więcej możliwości, m.in. nawiązywanie bezpośrednich kontaktów przez wbudowany komunikator.

Jednak czy jest to portal godny polecenia, który umożliwia nawiązanie relacji z prawdziwymi kobietami i mężczyznami, czy jednak występują tam tylko boty? Wskazujemy poniżej!

Co oferuje serwis randkowy Kismia?

Po darmowej rejestracji otrzymujesz dostęp do podstawowych usług tego serwisu. W zależności od wybranego konta Kismia udostępnia trzy sekcje: Randki, Dopasowanie, jak również dział Podobam się im. Na dodatek portal:

 • daje możliwość dodawania swoich zdjęć na własnym profilu;
 • udostępnia komunikator, przez który możesz zacząć czatować z innymi użytkownikami portalu;
 • umożliwia dodanie najważniejszych informacji o własnej osobie;
 • udostępnia skrzynkę odbiorczą;
 • udostępnia szablon powitań oraz możliwość wysyłania prezentów;
 • posiada rozbudowaną wyszukiwarkę;
 • dostarcza opcję dopasowania drugiej osoby;
 • daje możliwość nawiązania kontaktów z pobliskiej okolicy.

Z ogólnego opisu witryna wyróżnia się funkcjonalnością, jednak przeglądając opinię użytkowników, można stwierdzić, że nie jest to strona do nawiązywania poważnych relacji. Co więcej, większość funkcji dostępna jest dopiero po wykupieniu konta VIP – zwłaszcza nawiązywanie bezpośrednik kontaktów z użytkownikami przez wbudowany chat.

Jak działa ten portal randkowy?

Przeglądając stronę oraz aplikację mobilną można stwierdzić, że jest to inteligentny system. Proces rejestrowania oraz samo korzystanie z serwisu wydaje się banalnie proste. Zobacz poniżej jak wygląda obsługa portalu Kismia! Poniżej krok po kroku wskazujemy jak założyć swoje konto oraz w jaki sposób nawiązać pierwszy kontakt z osobą, która Ci się podoba. Poza tym podpowiadamy jak usunąć konto w przypadku ewentualnej rezygnacji!

Jak założyć konto na portalu Kismia?

Proces rejestracji na Kisma odbywa się w kilku prostych krokach. Poniżej prezentujemy każdy etap rejestracji na recenzowanym portalu randkowym.

 1. Podczas rejestracji w pierwszym kroku należy wypełnić sekcję zawierającą imię oraz określić swoją płeć.

  Następnie należy kliknąć „Kontynuuj”. Dalej wypełniamy adres email oraz hasło. Zaznaczamy zgodę jeżeli wypełniamy wymóg i klikamy „Utwórz konto”
 2. Kolejnym krokiem jest odpowiedzenie na pytania z formularza, które dotyczą m.in. wieku, preferowanej płci, statusu związku, miejsca, w którym mieszkasz, jak również uzupełnienie informacji o posiadaniu dzieci.
 3. Następnie należy uzupełnić swój profil zdjęciami oraz podstawowymi informacjami w zakładce „O mnie”.

Jak nawiązać pierwszą relację z osobą?

Aby zrobić pierwszy krok i nawiązać bezpośrednią relację z osobą przez wiadomość prywatną należy wykupić konto premium uzupełnione o dodatek VIP. Jest  to jedna z największych wad tego serwisu. Poza tym z opinii użytkowników wynika, że po zarejestrowaniu, dostajesz wiele wiadomości od potencjalnie zainteresowanych użytkowników Twoją osobą, dzięki czemu zachęca to do wykupienia konta premium. Jednak po uiszczeniu opłaty okazuje się, że duża część z tych osób to automaty (boty). Na dodatek większość użytkowników po wysłaniu wiadomości do osoby, z którą chcą nawiązać kontakt, nie otrzymuje żadnej wiadomości zwrotnej.

Jak usunąć konto na portalu Kismia?

Niektórzy użytkownicy od razu po założeniu darmowego konta chcą je usunąć. W związku z tym poniżej wskazujemy krok po kroku jak usunąć konto na Kismia z wykupioną subskrypcją oraz jak to zrobić przy wersji darmowej.

 1. W pierwszej kolejności wejdź w zakładkę Subskrypcje.
 2. Wybierz Więcej informacji.
 3. W kolejnym kroku naciśnij Anuluj Subskrypcję.
 4. Następnie przejdź do zakładki Ustawienia.
 5. Po czym poszukaj sekcji Konto.
 6. W ostatnim kroku należy wcisnąć Zdezaktywuj Konto.

Wykonując powyższe kroki, anulujesz subskrypcję (umowę licencyjną), jak również konto. W sytuacji, gdy nie posiadasz wykupionego konta premium, i chcesz usunąć konto darmowe, to wystarczy przejść do Ustawień i Zdezaktywować Konto. Oprócz tego inną opcją jest wysłanie wiadomości informującej o chęci usunięcia konta na adres e-mail podany na stronie.

Ile kosztuje dostęp do serwisu randkowego Kismia?

Sama rejestracja na portalu Kismia jest w pełni darmowa. Dodatkowa opłata obejmuje wykupienie subskrypcji, tym samym konta premium. Cena zależna jest od wybranego pakietu. Do dyspozycji masz:

Rodzaj subskrypcji Cena
Okres próbny 3 dni 0.33$
Okres próbny 1 miesiąc 13.05$
Członkostwo 1 tydzień 5.44$
Członkostwo 1 miesiąc 13.05$
Członkostwo 3 miesiące 23.75$

Czy warto założyć konto na Kismia?

Zalety

 • Prosty wygląd strony.
 • Aplikacja mobilna oraz strona www.
 • Darmowa rejestracja.
 • Przy darmowej wersji możesz zobaczyć osoby (ich profile).
 • Możliwość anulowania subskrypcji oraz usunięcia konta przez każdą osobę zarejestrowaną.
 • Prosta rejestracja w kilku krokach.

Wady

 • Opcja darmowa daje okrojone możliwości.
 • Nawiązanie bezpośredniego kontaktu z drugą osobą jest możliwe po wykupieniu konta premium.
 • Bardzo wiele fake kont.
 • Konieczność podania konta bankowego w trakcie dokonywania zakupu konta premium.
 • Konieczność ręcznego zrezygnowania ze subskrypcji lub okresu próbnego przynajmniej 24 godziny przed jego zakończeniem, w innym przypadku subskrypcja automatycznie się odnowi, pobierając pieniądze z Twojego konta.
 • Wiadomości są przesyłane najczęściej z fałszywych kont.
 • Na 100 profili, pięć okazuje się prawdziwymi.
 • Duża część użytkowników wskazuje, że portal stworzony jest do wyłudzania pieniędzy.
 • Trudny kontakt z supportem.

Jakie są opinie użytkowników?

Przeglądając opinie w sieci, można spotkać się z ogromną ilością recenzji użytkowników o portalu Kismia. Jedne z nich są pozytywne, jednak wiele jest tych negatywnych. Użytkownicy z reguły skarżą się, że portal zawiera ogromną ilość nieprawdziwych kont oraz robotów, które wysyłają wiadomości do nowo zarejestrowanych użytkowników, co ma zachęcać do wykupienia opcji premium. Jednak po aktywacji dodatkowej usługi okazuje się, że pisząc do wybranych osób, nie otrzymujemy żadnej odpowiedzi. Część opinii sugeruje, że działanie portalu to ściema, a zarządzają nim oszuści. Jednak weryfikując pozostałe komentarze, można również znaleźć wiele pozytywnych opinii. Trafiają się informację, że osoby szukające związku znalazły miłość, jak również docelowo założyły rodzinę.

Ze względu na mieszane recenzje zalecamy skorzystać z najpopularniejszych portali randkowych, które dają szansę na rozpoczęcie romantycznego związku, znalezienia swojej drugiej połówki, jak również poznania osoby o podobnych zainteresowaniach.

FAQ – najczęściej zadawane pytania o Kismia

Czy pisać przez komunikator na koncie darmowym Kismia?

Niestety w bezpłatnej opcji nie ma możliwości nawiązywania bezpośredniego kontaktu. W tym celu należy wykupić subskrypcję, czyli pakiet premium. W takiej sytuacji zostaje odblokowane czatowanie z użytkownikami, tym samym nawiązywanie bezpośredniego kontaktu.

Jakie portale randkowe wybrać z propozycjami na szybkie spotkania?

Jeśli zależy Ci na chwilowej znajomości, spełnieniu swoich fantazji erotycznych, czy spotkaniu bez zobowiązań, to idealnym do tego miejscem będzie Erodate. Na portalu m.in. znajdziesz samotnych ludzi, którzy szukają przygód, zalotnych chwil, flirtu bez angażowania się na dłuższy czas.

Na co uważać na portalu Kismia?

W trakcie rejestracji należy uważać na wiele fałszywych kont. Wiele użytkowników informuje, że posiadając pakiet darmowy, dostają wiele wiadomości od kobiet lub mężczyzn, co ma zachęcić do wykupienia pakietu premium. Jednak po aktywacji konta VIP okazuje się, że większość z tych wiadomości to boty. Reasumując, społeczność w większości tworzą fałszywe konta, z kolei liczba realnych użytkowników jest nieduża.

Blog z poradami randkowymi