> Promocja na PREMIUM w IAmNaughty -50%! Kliknij <

Portal randkowy Academic Singles – opinie, recenzja i informacje o portalu

Strona startowa Academic Singles
Strona startowa Academic Singles

Recenzja zaktualizowana dnia Wed, 27 Dec 2023 14:55:24 +0000

Współczesny świat wymusza ogromną presję. Aby osiągnąć ogólnie pojmowany sukces życiowy jesteśmy zabiegani od rana do wieczora. Sukces w pracy i ekskluzywne wakacje nie wynagrodzą jednak samotności. Jak się z nią uporać, kiedy zwyczajnie nie mamy czasu na randkowanie? Gdzie poznać nowe, interesujące znajomości? Coraz częściej naprzeciw problemom nowoczesnego stylu życia wychodzą portale randkowe. Oferują one dopasowanie na podstawie preferencji seksualnych, wieku partnera oraz lokalizacji. Dla tych bardziej wymagających polecamy wyjątkową platformę łączącą ludzi – Academic Singles.

Przetestuj Academic Singles za darmo!

Portal randkowy Academic Singles - podstawowe informacje
Nazwa:Academic Singles
Adres:academic-singles.pl
Rok założenia:Brak danych
Liczba użytkowników:1 mln w USA
Stosunek kobiet do mężczyzn:45% do 55%
Konto premium:Opcjonalne

Jak działa Academic Singles?

Jest to strona internetowa zrzeszająca samotnych ludzi w różnym wieku. Wspólnym wyznacznikiem ich wszystkich są wymagania dotyczące potencjalnego przyszłego partnera. Nie ma bowiem nic złego w trzymaniu się wysokich standardów. Większość użytkowników portalu to osoby między 30 a 60 rokiem życia, a sam portal oferuje raczej poważne spotkania i randki. Wykształceni, spełniający się zawodowo, jednak przez zawiłości życia pozostający singlami. Naturalnym jest, że poszukują kogoś na swoim poziomie. Academic Singles oferuje dopasowanie w pary z interesującymi, inteligentnymi kobietami i mężczyznami. Dzięki wyjątkowo starannemu dbaniu o bezpieczeństwo i wiarygodność kont nie musisz martwić się o oszustwa, które niestety są plagą pseudo stron randkowych. Masz też pewność, że osoba, która ci się spodobała wygląda w rzeczywistości tak jak na załączonych zdjęciach.

Academic Singles – test dopasowania

Academic Singles zostało stworzone dla nowoczesnych, zabieganych ludzi, dlatego posiada szczegółowy algorytm, pozwalający ocenić charakter i osobowość na wielu płaszczyznach. Na jego podstawie użytkownicy dostają propozycję potencjalnych partnerów, z której mogą skorzystać lub nie, oceniając już samodzielnie profil kandydata. Co prawda wymaga on poświęcenia około kwadransa, warto jednak dokładnie i szczerze odpowiedzieć na wszystkie pytania, uzyskuje się wtedy dokładniejsze dopasowanie. Strona poprosi cię między innymi o wskazanie własnych preferencji, ocenienie zdolności towarzyskich, stanu psychofizycznego. Podane dane są analizowane przez algorytm matematyczny, który porównuje dwa profile, wskazując stopień podobieństwa. Konta o najwyższej wartości tego wskaźnika będą proponowane w pierwszej kolejności. Wyniki testu psychologicznego zostają także przekazane klientowi, co może pozwolić obiektywnie przyjrzeć się samemu sobie.

Sprawdź, jak stworzyć dobry opis profilu na portalu randkowym!

Jak stworzyć profil na Academic Singles?

Aby znaleźć swoją drugą połówkę za pomocą serwisu Academic Singles należy się zarejestrować, a następnie potwierdzić konto, klikając w link, który strona wyśle nam w mailu. Na początek należy wypełnić test psychologiczny i uzupełnić dane w profilu, warto też zamieścić kilka zdjęć. Dobrze jest poświęcić na tą czynność trochę czasu, bowiem najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Jeśli nie jesteś pewien jak uatrakcyjnić swoje konto dla innych użytkowników, możesz poszukać ogólnodostępnych w internecie poradników o tym, co w zakładce „o sobie” zainteresuje drugą osobę, bądź jak zrobić zdjęcie, na którym wygląda się maksymalnie korzystnie. Wzajemny kontakt dwojga użytkowników możliwy jest jedynie za ich obopólną zgodą, zazwyczaj należy więc chwilę poczekać, zanim będzie można porozmawiać. Serwis dostępny jest całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, a niektórzy użytkownicy logują się nawet w środku nocy, nie zrażaj się więc brakiem natychmiastowej reakcji.

Przetestuj Academic Singles za darmo!

Academic Singles – cena pakietu

Aby korzystać z serwisu nie trzeba uiszczać żadnych opłat, można z niego korzystać zupełnie za darmo. Wykupując opcję Premium – tak jak robi to każdy dobry portal randkowy – uzyskuje się jednak dostęp do dodatkowych opcji, zwiększających szanse na znalezienie idealnego partnera i pozwalających zaoszczędzić czas. Po dopasowaniu przez algorytm dwóch osób w parę mogą oni zobaczyć swoje skrócone anonimowe profile, z podstawowymi informacjami. Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa i dyskrecji. Mając konto Premium użytkownik uzyskuje możliwość oglądania zdjęć kandydata i wysłania mu wiadomości, oczywiście po wyrażeniu zainteresowania przez obie strony. Dzięki odpłatności serwis może świadczyć wyższą jakość usług, weryfikuje też wiarygodność kont i faktyczne zainteresowanie kandydata zawieraniem znajomości. Darmowe konta pozostające nieaktywne przez okres sześciu miesięcy zostają usunięte z serwisu, więc zarejestrowani użytkownicy nie muszą przeglądać dziesiątki profili, które zostały porzucone. Cennik dostępny jest na stronie internetowej serwisu. Cena zależy od pakietu (1, 3 lub 6 miesięcy), np. przy wykupieniu usługi na miesiąc w Academic Singles opłaty wyniosą 20 złotych.

Academic Singles opinie i zalety

Decydując się na daną usługę warto kierować się doświadczeniem osób, które z niej już skorzystały. Portal ten ma bardzo wielu zadowolonych użytkowników, co można zaobserwować, czytając opinię o nim. Oto najczęściej wymieniane przez klientów zalety jeśli chodzi o Academic Singles:  bezpieczeństwo, wiarygodność kont,  duża ilość zarejestrowanych użytkowników, wysoka zgodność proponowanych kandydatów oraz ich selekcja pod względem wykształcenia i życiowych osiągnięć. Sporo osób zauważa też, że cena świadczeń jest niewielka, w porównaniu do szczęścia, jakie zyskały. Jednak jak wszędzie, pojawiają się też głosy niezadowolenia, spowodowane najczęściej czasem, jaki należy poświęcić na rozwiązanie testu psychologicznego oraz na odpowiadanie na wiadomości od zainteresowanych osób.

Przetestuj Academic Singles za darmo!

Przeczytaj również: Ranking polskich portali randkowych 2024!

Academic Singles – jak usunąć konto?

Główne obawy, jakie mają single przed założeniem konta na portalach randkowych, związane są z dyskrecją, bezpieczeństwem i możliwością rezygnacji w dowolnej chwili. Dlatego Academic Singles wzięło to sobie szczególnie do serca, chcąc zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług. Przed założeniem konta należy zaakceptować regulamin, który wyszczególnia dozwolone i zabronione czynności podczas korzystania z serwisu. W przypadku nie stosowania się do nich uciążliwe konto zostaje zablokowane. Jest to spowodowane troską o komfort pozostałych użytkowników. Usunięcie podstawowego konta możliwe jest przez kliknięcie w przycisk „dezaktywuj profil”, a w przypadku konta Premium rozwiązuje się umowę z serwisem, bez dodatkowych kosztów czy ukrytych wymagań, jest to o wiele prostsze niż chociażby rezygnacja z prenumeraty gazety.

Jeśli więc twoje obawy zostały rozwiane nie czekaj, być może twój przyszły partner, już na ciebie czeka.

Przetestuj Academic Singles za darmo!

Blog z poradami randkowymi