> Promocja na PREMIUM w IAmNaughty -50%! Kliknij <

Zbiornik com – informacje o portalu erotycznym, recenzje, logowanie, cennik

Zbiornik.com - strona startowa portalu dla dorosłych
Zbiornik.com – strona startowa portalu dla dorosłych

Recenzja Zbiornik.com zaktualizowana dnia [date]

Szukasz sprawdzonych recenzji na temat serwisu erotycznego Zbiornik? Poszukujesz portalu randkowego z ognistymi zdjęciami, pożądliwymi filmikami, a może opcją umówienia się na niezobowiązujące seks spotkanie? Zobacz, czym jest serwis Zbiornik.com i jakie daje korzyści! Sprawdziliśmy działanie tego polskiego portalu erotycznego! Wskazujemy poniżej, jakie są wady i zalety z założenia konta. Podpowiadamy jak korzystać z serwisu oraz prezentujemy opinie użytkowników!

Miejsce 1
Promocja
image
Erodate
Liczba ocen: 10578 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Jeszcze tylko przez 59 minut! Darmowe Konto na Erodate!

Co to jest  Zbiornik.com?

Portal Zbiornik com jest to serwis, który zrzesza szeroką społeczność szukającą miejsca do spełniania swoich fantazji erotycznych, ale nie tylko! Oprócz tego idealnie sprawdzi się dla osób, które poszukują relacji FwB czy chętnych na niezobowiązujące seks spotkania. Co więcej, Zbiornik jest to społeczność, w której przeważającą część stanowią kobiety. Znajdziesz tam namiętne zdjęcia, filmiki, jak również transmisje live, które dostępne są dla osób zarejestrowanych i zweryfikowanych. Warto dodać, że jako użytkownik portalu możesz osobiście umieszczać własne materiały, które udostępniasz tylko wybranym profilom. Na dodatek istnieje opcja dodawania komentarzy, przekazywania datków oraz nawiązywania bezpośrednich kontaktów przez prywatne wiadomości.

Co oferuje portal erotyczny Zbiornik?

Zbiornik daje dostęp do przeróżnych namiętnych, seksownych i pikantnych materiałów, ale to nie wszystko! Treści te, co ważne, pochodzą od użytkowników portalu, którzy weryfikowani są przez moderatorów. Poniżej prezentujemy wszystkie korzyści, które daje serwis dla profili użytkowników.

Filmy porno

Wraz z założeniem zweryfikowanego profilu otrzymujesz dostęp do szerokiej gamy przeróżnych podniecających filmików, które udostępniane są przez samych użytkowników. Znajdziesz na nich ponętne dziewczyny, jak również kuszących mężczyzn. Warto dodać, że video możesz obejrzeć w wysokiej jakości 360p, 480p, jak również 720p.

Zdjęcia erotyczne

Oprócz video wraz z założeniem konta na Zbiornik.com dostaniesz dużą ilość erotycznych zdjęć, na których znajdziesz w większości rozpalone Panie, ale również i seksownych Panów, które możesz oglądać bez ograniczeń. Co więcej, serwis randkowy, dzięki możliwości dodawania zdjęć oraz ich udostępniania, umożliwia nawiązanie bezpośredniego kontaktu online z innymi użytkownikami!

Kamery na żywo

Wraz z założeniem konta na Zbiorniku dostajesz darmowy dostęp do transmisji online. Co więcej, będziesz mógł samodzielnie tworzyć swoje amatorskie nagrania z wykorzystaniem kamerki na żywo, które mogą oglądnąć wybrane przez Ciebie profile.

Sex randki

Zbiornik to idealne miejsce dla osób, które chcą nawiązać kontakt do bezpośredniego spotkania na żywo, które zakończy się doskonałym zbliżeniem. Co więcej, dzięki możliwości nawiązania kontaktu dostajesz okazję na łączenie się w pary, umawianie się na cykliczny seks czy nawiązanie relacji typu FWB lub ONS.

Wymiana wiadomości

Portal internetowy Zbiornik to również możliwość nawiązania nowych kontaktów oraz zwiększenie szans na znalezienie kogoś podobnego do siebie. Serwis udostępnia dla swoich użytkowników komunikator, przez który możesz umawiać się na randki bez zobowiązań, wymieniać się doświadczeniami, fantazjami erotycznymi czy zdjęciami z innymi użytkownikami serwisu. Dzięki temu stworzysz swoją własną społeczność randkową.

Jak korzystać z serwisu dla dorosłych Zbiornik com?

Założenie konta na Zbiorniku nie jest trudną czynnością. Na pierwszy rzut oka może nieco odstraszać wygląd strony, która jest przestarzała. Jednak sam proces rejestracji trwa chwilę. Warto dodać, że wraz z zakładaniem konta serwis wymaga weryfikacji w postaci płatnej wiadomości SMS. Zobacz poniżej, jak wygląda rejestracja konta krok po kroku! Ponadto podpowiadamy jak korzystać z serwisu!

Jak wygląda rejestracja na portalu?

Podczas rejestracji portal wymaga podania podstawowych danych oraz zaakceptowania regulaminów. Proces rejestracji na Zbiornik.com przebiega następująco:

 1. Pierwszym krokiem jest wskazanie typu konta.
 2. Następnie należy wpisać rok urodzenia w wyznaczone pole.
 3. Kolejnym krokiem jest podanie nicku.
 4. W następnym polu wpisujesz adres e-mail, na który portal wysyła link aktywacyjny.
 5. Kolejno podajesz swój kraj zamieszkania.
 6. Następnym etapem jest podanie województwa, w którym mieszkasz.
 7. Ostatnim polem do uzupełnienia jest podanie miasta.
 8. Na końcowym etapie wymagane jest zaakceptowanie regulaminu oraz zgody o przetwarzanie danych osobowych.
 9. Następnie konieczne jest utworzenie hasła dla konta.
 10. Po czym wymagana jest aktywacja konta poprzez kliknięcie linku aktywacyjnego, przelew elektroniczny lub wysłanie SMS-a, którego koszt wynosi 3,69 zł.

W jaki sposób nawiązać pierwszy kontakt z użytkownikiem?

Aby nawiązać pierwszy kontakt z użytkownikami na portalu Zbiornik, konieczne jest wstawienie zdjęcia weryfikacyjnego. Po czym należy wypełnić swój profil własnymi zdjęciami. Z reguły profile bez treści (zdjęć oraz filmów) są negatywnie odbierane przez pozostałych użytkowników. Kolejnym krokiem jest zapraszanie osób do grona znajomych oraz próba nawiązania kontaktu przez prywatną wiadomość.

Jak usunąć konto na Zbiornik com?

Każdy użytkownik Zbiornika może w każdej chwili usunąć swoje konto. Aby usunąć konto na Zbiornik.com:

 1. Przejdź do Ustawień konta.
 2. Poszukaj zakładki Usuń Konto.
 3. Wpisz swoje hasło.
 4. Kliknij przycisk Wyślij.
 5. Przejdź na swoją skrzynkę pocztową.
 6. Na maila, na którym się logujesz, otrzymasz wiadomość weryfikacyjną.
 7. Wciśnij link potwierdzający usunięcie konta.

Jakie są zalety i wady korzystania ze Zbiornika?

Zalety

 • Wiele dostępnych materiałów, m.in. zdjęcia, filmiki czy transmisje na żywo.
 • Możliwość nawiązywania kontaktu przez prywatną wiadomość.
 • Umawianie się na spotkania w realu.
 • Kamerki na żywo.
 • Szeroka społeczność.
 • Idealne miejsce dla osób każdej orientacji m.in. dla swingersów, fetyszystów, osób transseksualnych, transwestytów.

Wady

 • Przestarzały wygląd strony.
 • Oglądanie profilu, a w tym zdjęć oraz filmów dopiero po założeniu konta.
 • Płatna rejestracja poprzez wiadomość SMS lub przelew.
 • Brak aplikacji mobilnej.
 • Duża liczba fake kont, które nie są wypełnione zdjęciami.
 • Problemy z działaniem strony.
 • Długi czas reakcji administratorów na uwagi użytkowników.
 • Konieczność podania numeru telefonu.
 • Brak możliwości wypróbowania za darmo.
 • Problemy z dodawaniem materiałów bezpośrednio na własny profil.
 • Bezpieczeństwo – w 2016 roku z portalu zostały przechwycone dane użytkowników.

Aktualne opinie użytkowników o stronie randkowej Zbiornik.com

Od kilku lat portal Zbiornik com zwiększa swoją popularność z każdym rokiem. Przeglądając komentarze użytkowników, można znaleźć wiele tych pozytywnych, jak i negatywnych opinii o samym serwisie. Co więcej, portal daje szerokie możliwości na poznanie osób zainteresowanych seks randkami. Na dodatek jest to idealny portal dla swingersów, fetyszystów czy osób transseksualnych. Uzyskując dostęp do serwisu erotycznego Zbiornik, otrzymujesz ogrom pożądliwych materiałów obrazujących kobiety, mężczyzn, jak również pary czy grupy osób w przeróżnych pozycjach.

Oprócz tego można spotkać się z negatywnymi komentarzami, które sugerują o przestarzałym wyglądzie strony. Poza tym wiele użytkowników zgłasza problemy z działaniem funkcji, które udostępnia Zbiornik, np. długie ładowanie zdjęć, problemy z odtwarzaniem transmisji na żywo, czy brak możliwości zablokowania osób z pełnym uniemożliwieniem przeglądania materiałów na swoim profilu.

Reasumując, Zbiornik.com jest jednym z polecanych serwisów erotycznych w Polsce. Jednak porównując go do innych dostępnych na rynku portalów, jest trochę przestarzały. Na dodatek brakuje mu zastosowań, które mogłyby rozwiązać problemy użytkowników. Co więcej, wiele osób jest niezadowolona samą reakcją administratorów na problemy z działaniem strony.

FAQ — najczęściej zadawane pytania o Zbiornik.com

Czym jest Zbiornik com?

Zbiornik.com jest to portal erotyczny, który skupia szeroką społeczność randkową w Internecie. Jednymi z korzyści, jakie ma ten portal do zaoferowania to: zdjęcia nasycony erotyzmem, gorące filmiki czy transmisje na żywo. Warto dodać, że materiały są dodawane tylko przez zarejestrowanych i zweryfikowanych użytkowników. Co więcej, serwis oddaje do dyspozycji możliwość komentowania, jak również kontaktowania się z użyciem prywatnych wiadomości.

Ile kosztuje założenie konta na Zbiornik.com?

W trakcie rejestracji na Zbiorniku należy dokonać opłaty weryfikacyjnej w postaci przelewu elektronicznego lub wiadomości SMS, której koszt wynosi 3,69 zł.

Co oferuje portal Zbiornik?

Na stronie odkryjesz wiele przeróżnych materiałów o tematyce randkowej. Masz do dyspozycji dziesiątki tysięcy kuszących zdjęć oraz video, które dodane są bezpośrednio na profilach użytkowników. Co więcej, Zbiornik.com udostępnia komunikator, przez który możesz kontaktować się bezpośrednio z użytkownikami, tym samym umawiać się na niezobowiązujące spotkania.

Czy Zbiornik.com jest darmowy?

W trakcie rejestracji na Zbiornik com należy uiścić opłatę weryfikacyjną przez przelew elektroniczny lub wysyłając wiadomość SMS. Po czym samo korzystanie z tego portalu erotycznego jest darmowe.

Blog z poradami randkowymi