> Załóż DARMOWE konto w LetsHookup jeszcze przez 36 minut, liczba miejsc ograniczona! <

Portal randkowy eDarling – opinie, recenzja i informacje o portalu

eDarling - strona główna portalu randkowego
eDarling – strona główna portalu randkowego

Miłość jest uczuciem, które dodaje nam sił w codziennym życiu, jest siłą napędową, najpiękniejszym co może nas spotkać… Długo można by wymieniać, czym jest miłość. Każdy, kto choć raz jej doświadczył doskonale zdaje sobie sprawę z jej mocy, a Ci, którzy jeszcze na nią czekają, tęsknią za tym uczuciem każdego dnia. Każdy w równym stopniu pragnie miłości i chce znaleźć swoją drugą połówkę. Co jednak zrobić, gdy na horyzoncie nie widać nikogo ciekawego? Zamiast czekać z założonymi rękami na to, co przyniesie los, zdecydowanie lepiej wziąć sprawy w swojej ręce i skorzystać z usług jakie oferują najlepsze portale randkowe. Jednym z nich jest eDarling.

Portal randkowy eDarling - podstawowe informacje
Nazwa:eDarling
Adres:edarling.pl
Rok założenia:2009
Liczba użytkowników:13 mln na świecie
Stosunek kobiet do mężczyzn:Brak danych
Konto premium:Opcjonalne

Jak działa eDarling?

Portal e-Darling to jeden z najpopularniejszych serwisów randkowych. Działa on na rynku europejskim i jest przedstawiany jako niezwykle rzetelny portal randkowy. Wynika to ze stosowania naukowego testu służącego idealnemu dopasowaniu do nas partnera, na podstawie udzielonych przez nas odpowiedzi i porównaniu ich z odpowiedziami innych. Bez wątpienia jest to rozwiązanie nowatorskie, które rzadko można spotkać na innych tego typu serwisach. Jest to bez wątpienia jednym z powodów, dla których eDarling określa siebie jako „portal dla singli z aspiracjami”. Statystycznie co tydzień na e-Darling rejestruje się 4 tys. Polaków, co pokazuje, że jest on w czołówce portali randkowych użytkowanych przez Polaków.

Portal eDarling działa na zasadzie „matchingu”, czyli dopasowywania partnerów pod kątem: portretu psychologicznego, preferencji oraz danych demograficznych. Po dobraniu na podstawie testu potencjalnego partnera, można skorzystać z opcji „poznajcie się”, dzięki czemu nawiążemy kontakt z naukowo idealnie do nas pasującą osobą. Oprócz tego możemy również sami na podstawie wyznaczonych przez nas cech poszukać partnera spośród wszystkich użytkowników. Możemy przeglądać profile innych osób oraz widzieć, kto gościł na naszym. Każdego dnia otrzymujemy ok. 3 profile osób, z którymi warto nawiązać kontakt.

Założenie konta oraz wypełnienie testu są bezpłatne. Jednak aby skorzystać z pełnej funkcjonalności serwisu (czyli takiej, umożliwiającej rzeczywiste poznanie drugiej osoby) trzeba opłacić abonament.

Test dopasowania w eDarling

Portal eDarling opiera się na metodzie dopasowania partnerskiego. Aby w pełni korzystać z serwisu należy wypełnić test psychologiczny, który wyznaczy nasz model osobowości bazując na tzw. „wielkiej piątce”. W teście oprócz pytań określających nasz model osobowości, znajdują się pytania dotyczące wymagań odnośnie potencjalnego partnera, naszych preferencji oraz demografii. Nasze odpowiedzi poddawane są analizie, a następnie porównane z innymi osobami. Dzięki temu zostaną nam przedstawieni pasujący do nas (zdaniem portalu) partnerzy.  W teście sprawdzanych jest pięć czynników, składających się na nasz portret osobowościowy. Należą do nich: sumienność, ugodowość, otwartość na doświadczenia, neurotyczność i ekstrawersja.

Twórcy portalu sugerują, że ze wskazanymi na podstawie testu dopasowania osobami jesteśmy w stanie stworzyć trwałą relację. Nie są to osoby posiadające takie same cechy jak my, ale połączenie naszych cech z ich (balans pomiędzy podobieństwami i różnicami) tworzy idealne zestawienie, które dobrze rokuje na przyszłość. Test dopasowania został stworzony we współpracy z psychologami i naukowcami, dlatego jest on określany jako naukowa metoda doboru partnera.

Jak stworzyć profil w eDarling?

Aby założyć konto na portalu eDarling należy w pierwszej kolejności zarejestrować się na tej witrynie (odpowiednia zakładka dostępna jest na stronie głównej) bądź też skorzystać z udogodnienia, jakim jest aplikacja mobilna. W pierwszej kolejności wypełniamy formularz, gdzie wpisujemy swój adres e-mail oraz hasło. Po zaakceptowaniu regulaminu przystępujemy do wypełniania testu dopasowania. Następnie możemy uzupełnić swój profil o informacje dotyczące nas samych oraz naszych oczekiwań wobec przyszłego partnera. Założenie konta oraz wypełnienie testu są bezpłatne.

Niestety, bezpłatne konto wiąże się z szeregiem ograniczeń, które w znikomym stopniu pozwalają nam poznać drugą połówkę. O wiele lepsze usługi oferowane są użytkownikom premium, czyli tym osobom, które wykupiły abonament.

Ceny pakietów w eDarling

Choć miłość jest wartością bezcenną, to niestety – aby korzystać z pełni możliwości portalu randkowego eDarling trzeba wykupić abonament. Dzięki niemu m.in. możemy bez ograniczeń prowadzić korespondencje z innymi użytkownikami, zobaczyć, kto oglądał nasz profil oraz zdjęcia osób, które zdaniem portalu do nas pasują.  Ponadto to będziemy mogli zobaczyć, czy osoba do której napisaliśmy przeczytała naszą wiadomość.

Serwis eDarling oferuje 3 rodzaje abonamentów, w których im dłuższy okres użytkowania wybierzemy, tym niższa będzie cena za 1 miesiąc:

  • członkostwo na 3 miesiące – 74,90 zł/miesiąc (czyli za 3 miesiące 224,70 zł)
  • członkostwo na 6 miesięcy – 49,90 zł/miesiąc (czyli za 6 miesięcy 299,40 zł)
  • członkostwo na 12 miesięcy – 39,90 zł/miesiąc (czyli za 12 miesięcy 478,80 zł)

Opłata jest pobierana od razu za cały okres członkostwa, dlatego należy od razu zdecydować, na którą z opcji się zdecydujemy.

Jak usunąć konto w eDarling?

Nie ma takiej decyzji, której nie można zmienić. Posiadając konto w eDarling możemy w pewnym momencie dojść do wniosku, że chcemy je usunąć, bo poznaliśmy już wymarzoną osobę, póki co nikogo nie szukamy, bądź też nie chcemy już dłużej korzystać z usług tego portalu. Jeśli chcemy na stałe usunąć swoje konto, wystarczy że skorzystamy z poniższych kroków:

  1. W zakładce „Konto użytkownika” odnajdziemy „Moje członkostwo”
  2. Klikając w tę zakładkę, na dole strony znajdziemy zakładkę „Chcę usunąć swoje konto z eDarling” – klikamy w nią
  3. Postępujemy zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na stronie

Jak widać, usunięcie konta z portalu eDarling jest niezwykle proste i możemy to zrobić w każdej chwili.

Bezpieczeństwo w eDarling

Rejestrując się na portalu randkowym bardzo często obawiamy się, czy jest to w pełni bezpieczne. Czy aby na pewno inni użytkownicy są tymi, za których się podają? Co z naszymi danymi? Musimy pamiętać, że częściowo bezpieczeństwo zależy od nas. Pod żadnym pozorem nie podawajmy szczegółowych danych o sobie nieznanym nam osobiście osobom! Należy pamiętać, że eDarling to portal randkowy oferujący poważne spotkania, stąd możemy mieć większą pewność, że spotkamy kogoś wartościowego.

Twórcy eDarling zastrzegają, że w ich serwisie można znaleźć wyłącznie sprawdzone profile. Duża ilość użytkowników nie wynika z tworzenia „sztucznych profilów” tylko z rzeczywistej liczby osób każdego dnia rejestrujących się na tym portalu. Każdy nowy użytkownik jest sprawdzany przez Biuro Obsługi Klienta. Dodatkowo, twórcy portalu wykorzystują opcję weryfikacji tożsamości, szyfrowania SSL oraz ochrony danych osobowych. Wszystko po to, aby korzystanie z usług eDarling było w pełni bezpieczne.

Blog z poradami randkowymi