> Załóż DARMOWE konto w LetsHookup jeszcze przez 36 minut, liczba miejsc ograniczona! <

BrudnyRomans – opinie o portalu. Informacje o serwisie randkowym

Portal randkowy BrudnyRomans - strona główna
Portal randkowy BrudnyRomans – strona główna

Jedną ze stron oferującą możliwość odnalezienia idealnego partnera seksualnego jest witryna BrudnyRomans. Już sama nazwa sugeruje do jakich celów użytkownik może wykorzystać portal. W tym wpisie przyjrzymy się nieco bliżej portalowi randkowemu. Opiszemy jego zalety, wady a także przedstawimy wszelkie kwestie techniczne związane z rejestracją.

Miejsce 1
Wybór użytkowników
image
LetsHookup - darmowa alternatywa dla tego portalu
Liczba ocen: 15514 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Jeszcze tylko przez 59 minut! Darmowe Konto na LetsHookup - darmowej alternatywie dla tego portalu!
Portal randkowy BrudnyRomans - podstawowe informacje
Nazwa:BrudnyRomans
Adres:brudnyromans.com
Rok założenia:2020
Liczba użytkowników:Brak danych
Stosunek kobiet do mężczyzn:Brak danych
Konto premium:Opcjonalne

BrudnyRomans – opinie o portalu

BrudnyRomans – opinie o portalu nadesłane przez naszych czytelników:

Na BrudnyRomans znalazłem to czego szukałem, spotkania bez zobowiązań. Polecam!
Grzegorz

O portalu BrudnyRomans słyszałam negatywne opinie, ale w moim przypadku nie potwierdziły się one. Chciałam znaleźć trochę funu po rozstaniu i się udało!
Marlena

Randkowanie nigdy nie było tak proste, jak w obecnych czasach. Dzięki obecności portali takich jak BrudnyRomans, które umożliwiają poznawanie osób z całego świata, umawianie się na spotkania jest zdecydowanie łatwiejsze. Na najpopularniejszych portalach randkowych można jednak poszukiwać nie tylko miłości, ale także cielesnej przyjemności. Niezobowiązujący seks jest przedmiotem zainteresowania wiele osób, a dedykowane strony internetowe pozwalają na jego poszukiwanie w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach.

BrudnyRomans.com – co to takiego?

BrudnyRomans to tematyczna witryna internetowa zbierająca użytkowników różnych płci zainteresowanych nawiązaniem przelotnej relacji o charakterze erotycznym. W momencie pisania artykułu witryna odnotowała ponad 100 tysięcy aktywnych użytkowników, z czego około 68% z nich stanowi kobiety w wieku około 30 lat.

Strona internetowa BrudnyRomans została stworzona z myślą o użytkownikach różnej płci, a także odmiennych preferencji. W gronie użytkowników można odnaleźć więc nie tylko osoby heteroseksualne, ale również homoseksualne i transpłciowe. Misją portalu randkowego jest możliwość znalezienia partnera seksualnego o podobnych zainteresowaniach erotycznych. Jednocześnie oferuje swoim użytkownikom bezpieczeństwo i dyskrecję. Dzięki BrudnyRomans można z łatwością odnaleźć osobę o nietypowych fetyszach i umówić się na spotkanie. Bez oceniających spojrzeń czy zobowiązań.

Jak zarejestrować się w serwisie?

Portal randkowy BrudnyRomans oferuje przejrzysty system rejestracji. Pod tym względem niewiele różni się od podobnych tematycznie witryn. Osoba, która chce założyć konto na portalu jest zobligowana do wpisanie loginu, ustawienia hasła oraz podania adresu e-mail. Po uzupełnieniu wszystkich rubryk, strona poprosi użytkownika o odwiedzenie skrzynki pocztowej i kliknięcie w link aktywacyjny. Po wykonaniu tego polecenia otrzymuje się dostęp do prywatnego konta na portalu randkowym BrudnyRomans.

Formularz rejestracyjny na portalu BrudnyRomans
Formularz rejestracyjny na portalu BrudnyRomans

Aby móc rozpocząć korzystanie z witryny, warto uzupełnić podstawowe informacje na swój temat. Użytkownik powinien więc napisać kilka słów o sobie, określić płeć a także opisać szczegółowo swoje preferencje seksualne i fantazje. W polach dialogowych można uzupełnić również wiek oraz datę urodzin. Ostatnia informacja jest dość istotna, ponieważ podobnie jak z innego rodzaju portali erotycznych, z tego serwisu również nie mogą korzystać osoby niepełnoletnie.

Co dzieje się po zalogowaniu?

Pierwsze logowanie na portalu BrudnyRomans może wywołać w użytkowniku spore zaskoczenie. Serwis od początku oferuje bowiem bardzo wiele funkcjonalności, zwiększając tym samym możliwość odnalezienia potencjalnie zainteresowanego partnera lub partnerki.

Funkcją, która zasługuje w tym kontekście na szczególną uwagę jest automatyczny dobór osobowości. Przygotowany przez twórców witryny algorytm wyszukuje dla użytkownika inną osobę na podstawie uzupełnionych informacji. Dzięki temu istnieje spora szansa na to, iż użytkownik odnajdzie kogoś posiadającego identyczne zainteresowania erotyczne czy fantazje.

Kolejną przydatną opcją oferowaną przez serwis jest galeria. Każda osoba zarejestrowana na portalu ma możliwość umieszczenia na swoim profilu wszelkiego rodzaju zdjęć. Dobór odpowiedniej miniatury gwarantuje szybsze znalezienie partnera lub partnerki.

Podobnie jak większość portali erotycznych, BrudnyRomans umożliwia również kontakt z osobą, którą interesuje użytkownik. Aby to zrobić, osoba zainteresowana powinna polubić profil użytkownika a następnie wysłać do niego wiadomość prywatną. Komunikacja między potencjalnymi partnerami możliwa jest po wykupieniu dodatkowo płatnych kredytów a także z poziomu konta Premium.

BrudnyRomans – jakie są opłaty?

Witryna erotyczna proponuje użytkownikowi kilka modeli płatności. Najtańszym wariantem umożliwiającym korzystanie ze strony jest skorzystanie ze spersonalizowanej waluty czyli tzw. kredytów. Koszt zakupu danego pakietu kredytów jest uzależniony od ilości środków płatniczych. Tak prezentują się dostępne opcje:

BrudnyRomans - ceny konta Premium i VIP
Liczba kredytówCenaCena za wiadomość
317,49 zł5,66 zł
1049,99 zł5 zł
25122,99 zł4,92 zł
50249,99 zł4,86 zł
75349,99 zł4,67 zł
100427,99 zł4,28 zł
Cena konta premium na 1 miesiąc:39,99 zł

Drugą możliwością, pozwalającą zapomnieć o myśleniu na temat optymalnej ilości kredytów posiadanych na koncie jest wykupienie pakietu Premium. Miesięczny abonament wynosi obecnie 39,99 zł. Warto też wspomnieć, że po zakupieniu pakietu rozszerzonego użytkownik nie może liczyć na automatyczne przedłużenie subskrypcji. Za każdym razem należy więc dokonać zakupu osobno, korzystając z karty płatniczej bądź wykonując przelew.

Co można robić w ramach konta darmowego?

Osoba, która chce mieć możliwość nawiązywania kontaktu z innym użytkownikami jest niejako zmuszona do wykupienia kredytów lub przejścia na konto Premium. Mimo wszystko, witryna oferuje dość sporo możliwości nawet użytkownikom, posiadającym wyłącznie konto darmowe. W takim przypadku użytkownik ma następujące możliwości:

 • Założenie profilu,
 • Uzupełnienie wszystkich informacji na temat użytkownika,
 • Dzielenie się galerią zdjęć,
 • Wyszukiwanie interesujących go osób,
 • Wykorzystywanie filtrów podczas poszukiwań,
 • Otrzymywanie wiadomości od innych użytkowników,
 • Odbieranie powiadomień e-mail na temat wydarzeń związanych z kontem.

Czy można usunąć konto z serwisu?

Portal randkowy BrudnyRomans oferuje rzecz jasna możliwość usunięcia profilu. Aby to zrobić wystarczy wystosować do administracji stosowną wiadomość mailową, w której użytkownik zawrze prośbę o usunięcie profilu. Przed skasowaniem konta należy sprawdzić czy wykorzystało się wszystkie posiadane na nim środki płatnicze. Po usunięciu profilu nie będzie można już ich odzyskać.

Czy warto założyć konto na BrudnyRomans?

Serwis BrudnyRomans umożliwia spotkanie osób o podobnych preferencjach seksualnych. Witryna z pewnością może przypaść do gustu osobom o nietypowych zainteresowaniach erotycznych oraz tym, którzy mają ograniczone możliwości poznawania nowych osób. Dzięki bezpiecznej konstrukcji, portal gwarantuje swoim użytkownikom bezpieczeństwo i dyskrecję.

W naszej opinii do największych atutów tej witryny erotycznej należy zaliczyć kwestie takie jak:

 • wielu użytkowników,
 • intuicyjność obsługi,
 • przejrzyste zasady korzystania z serwisu,
 • możliwość posiadania wyłącznie darmowego konta,
 • łatwy system wykupowania kredytów i pakietu Premium,
 • brak automatycznie przedłużonej subskrypcji.

Jak każdego typu serwis, również ten posiada jednak swoje wady. Te, które stanowią dla nas najważniejsze to:

 • dość wysokie koszty użytkowania,
 • każdorazowe powiadomienie e-mail o każdej aktywności w ramach konta,
 • brak dedykowanej aplikacji mobilnej ułatwiającej obsługę serwisu.

Na podstawie wyżej wymienionych aspektów należy przyznać, że portal BrudnyRomans stanowi ciekawą alternatywę do poznawania osób za pośrednictwem sieci. Polecamy więc zainteresować się możliwościami oferowanymi przez tę witrynę.

Blog z poradami randkowymi