> Załóż DARMOWE konto w LetsHookup jeszcze przez 36 minut, liczba miejsc ograniczona! <

Poprostuflirt – opinie i informacje o portal randkowym

Poprostuflirt - strona główna portalu randkowego
Poprostuflirt – strona główna portalu randkowego

Gdy jedni z nas mają ochotę na długie i głębokie relacje, inni skupiają się na chwilowych przyjemnościach i erotycznych doświadczeniach. To zupełnie normalne, bo spotykamy się na różnym etapie swojego życia i dzielimy odmienne przekonania. Jeśli zależy nam na znalezieniu partnera do wspólnych igraszek, to portal randkowy PoprostuFlirt będzie dla nas dobrym rozwiązaniem. Sprawdźmy, jak wygląda korzystanie z niego, czego się spodziewać i dlaczego warto zwrócić na niego uwagę.

Miejsce 1
Wybór użytkowników
image
LetsHookup - darmowa alternatywa dla tego portalu
Liczba ocen: 15514 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Jeszcze tylko przez 59 minut! Darmowe Konto na LetsHookup - darmowej alternatywie dla tego portalu!

Po prostu Flirt – co to za portal?

PoprostuFlirt, jak już sama nazwa wskazuje, jest przeznaczony dla osób nieposzukujących stałych relacji i zobowiązań. Jeśli jesteśmy zainteresowani zabawą, flirtem i erotycznymi randkami, to powinniśmy zwrócić na niego uwagę.

Jednoczesną zaletą, jak i wadą portalu jest jego prostota. PoprostuFlirt składa się dosłownie z kilku funkcji, które ułatwiają nam kontakt z innymi użytkownikami, ale jednocześnie nie umożliwiają wykonania zbyt wielu ruchów. Dla jednych osób może to być rewelacyjne rozwiązanie. Natomiast dla innych, nieśmiałych lub lubiących kontakty online może to być uciążliwe i zniechęcające.

Portal randkowy BrudnyRomans - podstawowe informacje
Nazwa:Poprostuflirt
Adres:poprostuflirt.com
Rok założenia:2020
Liczba użytkowników:Brak danych
Stosunek kobiet do mężczyzn:Brak danych
Konto premium:Opcjonalne

PoprostuFlirt – Rejestracja w serwisie

W rejestracji nie ma nic zaskakującego. Jeśli chcemy korzystać z serwisu, musimy założyć w nim konto. W trakcie samej rejestracji podajemy wszystkie standardowe informacje na swój temat: płeć, datę urodzenia, nazwę naszego profilu czy miasto, w którym poszukujemy potencjalnego partnera. Definiujemy również nasze zainteresowania, podając, kogo szukamy.

Po założeniu konta podajemy jeszcze swój adres mailowy i zaznaczamy zgody. Co istotne, nie musimy zgodzić się na każdą z nich. Niestety tutaj czeka nas pierwsza, niekoniecznie miła niespodzianka. Serwis PoprostuFlirt może z nami korespondować, korzystając z fikcyjnych kont. Tak, niestety. Osoby, z którymi będziemy rozmawiać niekoniecznie muszą istnieć. I gdy dla jednych to zabawne i bez znaczenia, dla drugich może być irytujące i wzbudzające niechęć do dalszego korzystania z portalu.

Funkcje konta

Portal PoprostuFlirt wydaje się być bajecznie prosty. Mamy w nim kilka opcji, dzięki którym możemy nawiązywać znajomości, określać swoje preferencje czy oglądać profile innych użytkowników. Pierwszą z funkcji jest tzw. opcja „Blisko Ciebie”, która informuje o osobach będących rzekomo w naszej okolicy. Prosty przykład: jeśli określimy siebie jako młodą, poszukująca dziewczynę, to będziemy otrzymywać informacje o młodych, poszukujących chłopakach mieszkających w naszym mieście. I teraz szkopuł. Wracamy do wiedzy, że to sam serwis za pomocą botów może z nami rozmawiać. Pytanie, czy faktycznie tak będzie. Dowiemy się o tym, jeśli będziemy chcieli zorganizować spotkanie.

Inną funkcją, chyba najbardziej standardową, której nie mogłoby tutaj zabraknąć jest możliwość wysyłania wiadomości oraz odpisywania na te wysłane do nas. To podstawa konta, na której wszystko się opiera.

Ustawienia konta

Wśród innych dostępnych opcji jest łatwy dostęp do ustawień naszego konta. W każdej chwili możemy zmienić nazwę użytkownika czy dodać informacje na temat swoich preferencji. Co ważne, mamy również możliwość poinformowania innych o swoich pragnieniach erotycznych. To pomocne, jeśli poszukujemy osób, z którymi moglibyśmy je spełnić. W panelu ustawień możemy także szybko i łatwo po prostu usunąć swoje konto.

Będąc zalogowanym użytkownikiem mamy też dostęp do powiadomień. To bardzo pomocne, ponieważ dzięki nim możemy dowiedzieć się, kto odwiedzał nasz profil. To może nam pomóc przełamać pierwsze lody i po prostu się do siebie odezwać. Powiadomienia informują nas również o tym, którzy użytkownicy dodali nas do ulubionych oraz jak wygląda stan naszych kredytów na koncie.

PoprostuFlirt – Kredyty jako wersja Premium

PoprostuFlirt różni się od innych portali randkowych formą wersji Premium. Zwykle wykupujemy płatną wersję konta, która umożliwia nam dostęp do konkretnych funkcji. Tutaj sprawa wygląda trochę inaczej. Nie ma czegoś takiego, jak płatna wersja konta i odnawialna subskrypcja. Możemy za to wykupować kredyty, które pozwalają nam na wysyłanie wiadomości. Jeden kredyt to jedna wiadomość. Co ciekawe, im więcej chcemy ich mieć, tym droższa staje się opłata. Cel jest taki, byśmy nie pisali bzdur i nie rozmawiali o czymś bezsensownym. Powinniśmy skupić się nie na ilości, ale jakości korespondencji.

Opłaty wyglądają następująco:

  • 3 kredyty – 11,99 zł
  • 10 kredytów – 49,99 zł
  • 25 kredytów – 122,99 zł
  • 50 kredytów – 242,99 zł
  • 75 kredytów – 349,99 zł
  • 100 kredytów – 427,99 zł

Formy płatności

Na koncie mamy możliwość dokonywania tylko płatności przelewem. Nie możemy ustawić sobie stałych zleceń oraz dodać numeru swojej karty do konta. Oznacza to, że PoprostuFlirt nie wprowadził opcji stałej subskrypcji. To dobra wiadomość dla osób, które boją się, że po zalogowaniu z ich konta bankowego zaczną znikać pieniądze.

Niestety minusem takiego rozwiązania jest to, że regularnie musimy doładowywać konto i mamy ograniczoną możliwość wysyłania wiadomości. 3 wiadomości za 11,99 zł wydaje się być absurdalną kwotą.

PoprostuFlirt – opinie

Portal randkowy PoprostuFlirt ma bardzo zróżnicowane opinie. Niektóre osoby doceniają go za prostotę, łatwość w obsłudze i faktyczną możliwość nawiązywania kontaktów. Niestety nie brak licznych negatywnych komentarzy. Wiele osób narzeka na wysokie koszty kredytów oraz ogromny odsetek fałszywych kont. W efekcie możemy zmarnować pieniądze na rozmowy, które do niczego nie prowadzą.

Ponadto nie wiemy, z kim tak naprawdę rozmawiamy. Boty nie są sporadycznym wydarzeniem, a regularną sytuacją. Dodatkowo liczba nowych wiadomości na koncie może czasem przytłaczać, a my nie wiemy, komu warto odpisać, bo nie mamy świadomości, czy po drugiej stronie faktycznie siedzi człowiek.

Natomiast plusem serwisu jest brak ukrytych opłat oraz dodatkowych płatności za inne funkcje. Możemy szybko nawiązywać relacje i czasami udaje się nam łatwo spotkać. To serwis dla osób nastawionych na zabawę, flirt i erotykę. Poszukujący trwałych relacji nie mają czego tu szukać.

Blog z poradami randkowymi