> Promocja na PREMIUM w IAmNaughty -50%! Kliknij <

Jakie kwiaty na randkę? Wyjaśniamy znaczenie kolorów

Początkowe randki wywołują wiele emocji. Stresujemy się, jak nasza druga połowa nas odbierze i czy również będzie nami zainteresowana. Staramy się wypaść jak najlepiej i myślimy o tym, jak zrobić dobre wrażenie. Jednym z najczęstszych wyborów jest zakup bukietu kwiatów dla kobiety. Sprawdźmy więc, dlaczego warto zdecydować się na ten krok oraz jakie kwiaty najlepiej wybrać.

Miejsce 1
Promocja
image
Erodate
Liczba ocen: 10578 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Jeszcze tylko przez 59 minut! Darmowe Konto na Erodate!

Dlaczego warto kupić kwiaty?

Choć dawanie kobiecie kwiatów wydaje się być czymś zupełnie naturalnym, to wielu mężczyzn zwykle o tym nie pamięta. Kobieta, która wybiera się na randkę zazwyczaj więc nie oczekuje, że cokolwiek dostanie. Dlatego też bukiet kwiatów będzie dla niej bardzo przyjemną niespodzianką. Poczuje się ważna i wyróżniona. Będzie wiedzieć, że to spotkanie było ważne nie tylko dla niej. Mężczyzna, który przygotowywał się do niego już wcześniej pokazuje, że myślał o swojej wybrance i starał się sprawić jej radość.

Przetestuj Erodate za darmo!

Jakie kwiaty na pierwszą randkę wybrać?

Wiele zależy od tego, która to randka, jakie relacje łączą nas z kobietą oraz jaka panuje pora roku. Tak, pora roku też ma znaczenie! Jeżeli wybieramy się na swoją pierwszą randkę, warto zrezygnować z czerwonych róż. Choć one zdają się być najbardziej znanym i uniwersalnym rozwiązaniem, to ich zakup na pierwszą randkę jest błędem. Czerwone róże wyrażają głęboką miłość, przywiązanie i namiętność. Jeśli dopiero się poznajecie, trudno mówić tu o tak poważnych uczuciach.

Podczas pierwszych spotkań warto postawić na drobne kwiaty, które są skromne, ale piękne. Warto pomyśleć o niewielkich bukietach stworzonych z narcyzów, żonkili czy konwalii. To kwiaty, które mają intensywne aromaty i doskonale się prezentują. Będą miłą niespodzianką i pokażą, że mężczyzna jest w stanie pomyśleć o czymś więcej, niż standardowe róże.

Przetestuj Erodate za darmo!

Rodzaj kwiatów a spotkanie

Rodzaj kupowanych kwiatów różni się także od charakteru spotkania. Jeśli umówiliśmy się w miejscu publicznym, takim jak kawiarnia, park, kino czy teatr, to zabieranie ze sobą całego bukietu może być problematyczne. Często kobieta nie będzie w stanie znaleźć flakonu na kwiaty, a one zaczną więdnąć. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest decyzja o jednym, delikatnie przewiązanym kwiatku. To bardzo subtelna, ale wciąż fantastyczna niespodzianka.

Jeżeli spotkanie jest organizowane w domu, to w tym wypadku warto zdecydować się na pełen bukiet. Niezależnie od tego, czy to kobieta jest zaproszona do mężczyzny czy odwrotnie, obfity bukiet będzie pięknym i uroczym prezentem. Oczywiście kwiaty odwijamy wcześniej z folii i wstawiamy do flakonu, czekając na randkę. Nawet kilka godzin poza wodą może sprawić, że nasz bukiet przestanie już ładnie wyglądać i zacznie więdnąć.

Jak ofiarować kwiaty?

To rzecz zabawna, o której w stresie mężczyźni często zapominają. Oczywiście idąc na spotkanie kwiaty trzymamy łodygami do góry, by bukiet nie więdnął i ładnie wyglądał. Natomiast w momencie spotkania kwiaty podnosimy, podając je kobiecie bukietem do góry. Niestety stres robi swoje i panowie bardzo często zapominają o tym, by kwiaty podnieść. To zabawne, ale i urocze. Pokazuje, że to spotkanie naprawdę jest dla nich ważne.

Przetestuj Erodate za darmo!

Kwiaty na randkę a pora roku

Jeżeli trwa wiosna lub lato, a na polach roi się od pięknych i pachnących kwiatów, możemy wykazać się inwencją twórczą. Warto wybrać się samemu na spacer i nazrywać różnokolorowych kwiatów, które wspólnie złożymy i przewiążemy. Własnoręcznie wykonany bukiet powinien przypaść kobiecie do gustu i pokazać, że mężczyzna jest faktycznie zaangażowany.

Ulubione kwiaty

Czasami zdarzy się, że będziemy wiedzieli, jakie kwiaty lubi dana kobieta. Może wcześniej się z nią przyjaźniliśmy, a teraz poczuliśmy do siebie coś więcej? Albo w trakcie rozmowy, niby mimochodem wspomniała o tym, że uwielbia białe róże lub zachwyca się różowymi margaretkami? Jeśli tak, to i tutaj wybór powinien być oczywisty!

Kupując jej ulubione kwiaty pokazujemy, że naprawdę jej słuchamy i staramy się dowiedzieć, co rzeczywiście lubi. Taki krok powinien być odebrany bardzo pozytywnie. Oczywiście i tutaj musimy dostosować rozmiar kwiatów. Wybieramy bukiet na spotkanie w domu i lekką wiązankę na randkę w miejscu publicznym.

Dodaj komentarz