Tinder czy Badoo – co wybrać?

Sieć jest dobrym i coraz częściej wybieranym miejscem na budowanie relacji różnego typu – mogą one polegać na wymianie myśli, poszukiwaniu współpracy zawodowej czy dobrze dobranego partnera do stworzenia stałego związku albo po prostu spotkań na seks bez zobowiązań.

W obecnych czasach na popularności zyskują portale randkowe. Do najbardziej znanych należy Tinder oraz Badoo, który powstał 6 lat przed Tinderem. Czym wyróżniają się oba serwisy randkowe? Jakie są ich zalety? Co mówią o nich inne osoby? Tego dowiecie się Państwo w tym artykule – zapraszamy do lektury!

  • Tinder oraz Badoo to jedne z najpopularniejszych portali czy aplikacji randkowych w Polsce.
  • Tinder jak i Badoo oferują swoim użytkownikom różne udogodnienia, zarówno w wersji darmowej jak i płatnej.
  • Odpowiedź na pytanie Tinder czy Badoo nie jest jednoznaczna, oba miejsca posiadają bardzo dobre opinie i korzystają z nich setki tysięcy użytkowników.

Tinder czy Badoo – który portal wybrać?

Portale randkowe są często bardzo do siebie podobne, jednakże za każdym razem formularz rejestracyjny, strona profilowa czy sposób kontaktowania się z innymi użytkownikami w pewnym stopniu się różni. Badoo cieszy się większą popularnością w Polsce, niż Tinder. Osoby zarejestrowane na Badoo spędzają więcej czasu w danym miesiącu o około 3 razy niż użytkownicy Tindera.

Sprawdź darmową alternatywę - Erodate!

Badoo ma w swojej ofercie więcej udogodnień dla swoich użytkowników. W porównaniu do Tindera posiada on zwiększone opcje prywatności. Możliwe jest bycie niewidocznym na komunikatorze. Badoo różni się też tym, że posiada ocenę dopasowań – umożliwia ona na podstawie algorytmów lepsze dopasowanie użytkowników w oparciu o nasze preferencje. Jest także możliwość zobaczenia osób, które odwiedziły nasz profil albo sprawdzenia czy wysłana przez nas wiadomość została przeczytana. Dodatkowo, Badoo umożliwia poznanie osób w krótkim czasie, które interesują się tymi samymi dziedzinami i mają podobne hobby.

Tinder czy Badoo? Tak naprawdę zależy to od nas i tego, czego poszukujemy. Nie jest powiedziane, że poznanie kogoś na Tinderze skończy się na jednym spotkaniu, lecz nie daje też gwarancji poznania kogoś w innym celu niż tylko randkowaniu czy spotkaniu na niezobowiązujący seks. Badoo natomiast to portal, który ma pomóc budować relację o różnych intencjach i sprzyja znacznie większej puli tematów do rozmów.

Sprawdź również: Zestawienie portali randkowych 2022!

Promocja
image
Erodate
Liczba ocen: 10578 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Jeszcze tylko przez 59 minut! Darmowe Konto na Erodate!

Rodzaje subskrypcji na Tinderze i dostępne w nich funkcje

Na Tinderze ofertowane są 3 płatne formy subskrypcji i jedna darmowa (darmowa wersja posiada tylko dwie pierwsze funkcjonalności). Oto ich szczegóły:

FunkcjeTinder+Tinder GoldTinder Platinum
Wybieraj. Rozmawiaj. Spotykaj się. Tak Tak Tak
1 Superlajk dziennie Tak Tak Tak
Polubienia bez ograniczeń Tak Tak Tak
Ponowny wybór bez ograniczeń Tak Tak Tak
5 Superlajków dziennie Tak Tak Tak
1 darmowy Boost miesięcznie Tak Tak Tak
Paszport do dowolnej lokalizacji Tak Tak Tak
Ukryj reklamy Tak Tak Tak
Zobacz, kto Cię polubił- Tak Tak
Nowe Top Wybory każdego dnia- Tak Tak
Wiadomość przed połączeniem się w parę-- Tak
Polubienia priorytetowe-- Tak
Zobacz Polubienia wysłane w ostatnim tygodniu -- Tak

Badoo Premium – co daje?

W poniższej tabeli prezentujemy zalety konta Premium na Badoo:

 Badoo darmoweBadoo Premium
Podstawowe funkcjonalności Tak Tak
Folder "Lubią Cię"- Tak
Tryb Niewidoczny- Tak
Możliwość cofnięcia ostatniego głosu na "Nie" w Chybił-Trafił.- Tak
Folder "W Ulubionych"- Tak
Opcja czatowania z najpopularniejszymi użytkownikami i wysyłania im bezpośrednich wiadomości na Badoo- Tak
Możliwość kontaktowania się z nowymi użytkownikami, gdy tylko dołączą do Badoo- Tak
Przesyłka specjalna, dzięki której inni przeczytają Twoje wiadomości jako pierwsze.- Tak
Naklejki: możesz wysyłać zabawne naklejki w czacie.- Tak
Brak reklam- Tak

Badoo – zalety

Badoo posiada aż 50 milionów aktywnych użytkowników, natomiast osób zarejestrowanych jest blisko 300 milionów. Badoo to jednocześnie serwis randkowy oraz miejsce, w którym można dzielić się pasjami oraz zainteresowaniami.

Sprawia to, iż jest to miejsce dla osób szukających partnerów (nie tylko na jedną noc), a także chcących poznać innych ludzi o zbliżonych pomysłach na życie. Badoo umożliwia poznanie osób z naszego rejonu, dzięki opcji „Ludzie z okolicy”, lecz korzystanie z opcji „Chybił trafił” staje się coraz bardziej na czasie. Badoo zalety posiada następujące:

  • Duża liczba użytkowników – dzięki temu jest większa szansa na spotkanie kogoś idealnie dopasowanego,
  • Darmowe poznawanie innych ludzi – Badoo posiada opcję przejścia na konto premium, lecz korzystanie z bezpłatnego serwisu umożliwia pisanie do 5 osób dziennie, co znacznie wpływa na jakość rozmów,
  • Czat randkowy oraz opcja wideorozmowy.

Tinder – zalety

Tinder to portal randkowy, który znacznie ułatwia nawiązanie kontaktu z osobami, które przebywają w pobliżu. Szansa na poznanie drugiej połówki na tym serwisie wynosi około 53% – taki procent singli jest aktywny na Tinderze (informacja z 2015 roku). Natomiast pozostałe osoby są w stałych albo otwartych związkach.
Baner EroDate [SOI]
Zalety Tindera są następujące:

  • portal nie narzuca oraz nie daje sugestii dotyczących typu relacji z wyszukiwanymi użytkownikami – niektórzy szukają tutaj pierwszej miłości, inni kochanka bądź kochanki czy osoby towarzyszącej na imprezę,
  • łatwy dostęp – jest to serwis randkowy w formie aplikacji mobilnej, która jest łatwo dostępna – gwarantuje to, iż z Tindera osoby korzystają znacznie częściej, niż z tradycyjnych portali, dzięki czemu szanse na poznanie idealnej drugiej połówki znacznie wzrastają,
  • szybki oraz prosty sposób rejestracji i uzupełniania swojego profilu – aby dołączyć do milionów użytkowników, należy tylko połączyć Tinder ze swoim profilem na Facebooku, dodać wybrane przez siebie zdjęcia oraz napisać parę słów o sobie,
  • prosta obsługa – „suwak” umożliwia określenie swoich preferencji dotyczących wieku oraz odległości potencjalnych partnerów czy partnerek, natomiast aby wybrać albo odrzucić osobę, która nam się wyświetla, wystarczy przesunąć jej zdjęcie w lewo albo w prawo.

Sprawdź darmową alternatywę - Erodate!

Tinder i Badoo – opinie

Tinder opinie oraz Badoo posiadają bardzo dobre opinie. Większość osób mówi, że są to portale godne uwagi. Jednakże nieco się różnią, gdyż każdy z portali opiera się na trochę innej zasadzie. O Tinderze większość osób mówi, iż jest to serwis dla tych, którzy poszukują przygody na jedną lub większą ilość nocy albo chcących poznać idealnego partnera. Natomiast Badoo chwalą osoby poszukujące nie tylko drugiej połówki, lecz także osób o zbliżonych pasjach oraz zainteresowaniach.

Promocja
image
Erodate
Liczba ocen: 10578 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Jeszcze tylko przez 59 minut! Darmowe Konto na Erodate!

Badoo to bardzo popularny portal randkowy w Polsce. Świadczą o tym statystyki pokazujące, jaka ilość ludzi wyszukuje go w Google. Każdego miesiąca słowo „badoo” jest wpisywane w wyszukiwarkę około 1 500 000 razy. Oznacza to, iż spora ilość osób korzysta z Badoo lub szuka interesujących informacji na temat tego serwisu. Tinder jest natomiast najpewniej najbardziej popularnym portalem randkowym na świecie. Spora ilość osób, która decyduje się na korzystanie z takich serwisów, zaczyna właśnie od tej strony.

Tinder − co to jest?

Wiele osób, które nie korzystały jeszcze z tego typu aplikacji, zadaje sobie pytanie “co to Tinder”. Tinder to aplikacja randkowa dostępna na systemy Android oraz iOS. Na podstawie lokalizacji, oraz szeregu funkcji umożliwia znalezienie partnera. Użytkownik posiada możliwość dobierania par, które prowadzi do rozpoczęcia wspólnego czatu. Tinder posiada setki tysięcy aktywnych użytkowników, dzięki czemu znalezienie partnera jest bardzo łatwe.

Jak działa Tinder?

Użytkownik po założeniu profilu i uzupełnieniu go o zdjęcie i podstawowe dane może przeglądać profile osób znajdujących się w pobliżu. Tinder działa jak portal randkowy – możliwe jest zarówno odrzucenie jak i zaakceptowanie osoby do potencjalnej pary.

Tinder ONS − co to znaczy?

Skrót ten pochodzi od wyrażenia One Night Stand, czyli przygody na jedną noc. Użytkownicy za pomocą aplikacji mogą umówić się na spotkanie bez zobowiązań.

Badoo − co to?

Podobnie jak Tinder, Badoo to randkowy serwis społecznościowy, który pozwala na znalezienie partnera, bądź partnerki. Serwis dostępny jest w 190 krajach i posiada szerokie grono użytkowników. Serwis posiada także aplikacje mobilne na system Android oraz iOS.

Jak usunąć konto na Badoo?

Aby usunąć konto w serwisie Badoo należy wejść w ustawienia konta i kliknąć przycisk usuń konto. Bardzo ważne jest to, aby po tej czynności nie logować się na konto przez następne 30 dni. Po upływie tego czasu nasze konto zostanie usunięte z serwisu.

Dodaj komentarz