> Załóż DARMOWE konto w LetsHookup jeszcze przez 36 minut, liczba miejsc ograniczona! <

Jak poderwać chłopaka przez Messengera? Poznaj najskuteczniejsze metody!

Zastanawiasz się, w jaki sposób zwrócić uwagę chłopaka, by zechciał z Tobą rozmawiać? Chcesz go poderwać, ale kompletnie nie masz pomysłu, jak to zrobić? Zwróć uwagę na social media! To obecnie najbardziej wygodne narzędzie, które sprawia, że możemy się ciekawie zaprezentować i szybko nawiązać z kimś kontakt.

Miejsce 1
Wybór użytkowników
image
LetsHookup - wybór użytkowników - nr 1 w Polsce!
Liczba ocen: 15514 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Jeszcze tylko przez 59 minut! Darmowe Konto na LetsHookup - darmowej alternatywie dla tego portalu!

Jak poderwać chłopaka? Zaprezentuj się!

Jeśli chcesz zwrócić czyjąś uwagę, musisz pokazać, że jesteś wartościową i ciekawą osobą. Niestety obecnie nie brakuje fałszywych kont czy zdjęć profilowych, które zniechęcają. Nie sugeruj się tym, jak wyglądają inni. Postaw na oryginalność i naturalność, bo to najlepsze metody. Myśląc o zdjęciu profilowym wybierz coś, co świetnie oddaje Twoją osobowość. Lubisz czytać książki? Pokaż, jak jesteś w bibliotece. Chętnie chodzisz do kawiarni? Uśmiechnij się do obiektywu, z filiżanką kawy w ręku. Jesteś aktywna sportowo? Pokaż na zdjęciu, jak biegasz! Bądź sobą, bo tylko autentyczność pomaga budować stałe relacje.

Zadbaj o swój profil

Jeśli chcesz poderwać chłopaka, którego nie znasz osobiście, to musisz liczyć się z tym, że będzie próbował w jakiś sposób Cię poznać. Korzystając z social mediów najprostszym sposobem staje się przeglądnięcie czyjegoś profilu. Dlatego też musisz pamiętać o tym, by starannie dobierać posty, zdjęcia czy filmy, które będziesz tam wrzucać. Jeśli na co dzień jesteś raczej spokojną i cichą osobą, a na Twojej tablicy będą pojawiać się głównie memy, to wyślesz sprzeczny sygnał. Podobnie, gdy kochasz filmy i regularnie chodzisz do kina, a będziesz wrzucać zdjęcia z joggingu. Po raz kolejny Twoje główne zajęcia i zainteresowania nie będą pokrywać się z rzeczywistością.

Na czym polega problem? Jeśli napiszesz do zapalonego biegacza, możesz wysłać mu sygnał, że i Ty nie wyobrażasz sobie dnia bez przebieżki. I niestety pewnego dnia okaże się, że Ty wolisz pójść do kina, a on na trening. W pewnym momencie rzeczywistość zweryfikuje Wasze oczekiwania i to może się dla Was okazać problematyczne.

Poderwij chłopaka, korzystając z okazji

Już od jakiegoś czasu masz upatrzonego pewnego chłopaka i bardzo chcesz go poderwać, ale nie wiesz jak? Nie widujecie się w ogóle, nie jesteście znajomymi, nie pracujecie razem, a on i tak wpadł Ci w oko? Możesz skorzystać z okazji! Jeśli masz do w znajomych, to na pewno widzisz, że czasem wrzuca jakiś post lub komentuje posty innych. To dobry sposób na to, by nawiązać pozornie przypadkową dyskusję.

Widzisz, że facet właśnie skomentował mema, który zachęca do wybrania ulubionego filmu? A może to zdjęcie, pod którym masz napisać swoje najdziwniejsze wspomnienie z dzieciństwa? Jeśli on to skomentował, to skomentuj i Ty! Jednak nie pod oddzielnym komentarzem, ale pod jego, tak, aby go zauważył i dostrzegł, że to odpowiedź. Jeśli nie połknie haczyka, możesz wtedy spróbować do niego napisać. Pamiętaj jednak, by to było coś związanego tematycznie z poprzednim postem. Może jakieś zdanie, może jakieś zdjęcie. Cokolwiek, co będzie można potraktować na luzie i jednocześnie uznać za początek rozmowy.

Znacie się?

O wiele prostsze zadanie masz wtedy, gdy macie ze sobą coś wspólnego. Może chodzicie na tą samą uczelnię albo pracujecie w jednej firmie? Wtedy łatwo znaleźć pretekst! Pamiętaj, że najtrudniej odezwać się pierwszy raz. Jeśli już nawiążecie ze sobą kontakt, to przełamiesz pierwszą barierę. Skoro wspólnie studiujecie, możesz dopytać o notatki, zapytać, jak wyglądają zajęcia z konkretnym profesorem czy poprosić o pomoc w nauce. Oczywiście musisz wcześniej wiedzieć, że ogarnia dany temat lub zna konkretnego wykładowcę.

Przy wspólnej pracy możesz dopytać o projekt, zadać pytanie dotyczące spraw firmowych, które będą Ci potrzebne do maila, podsumowania czy jakichś dokumentów czy ustalić coś dotyczącego organizacji dnia pracy. Oczywiście i tutaj zastanów się nad wyborem tematu tak, aby wyszedł on naturalnie, pomógł w rozmowie i przy okazji zapoczątkował niezobowiązującą wymianę wiadomości.

Co dalej?

No dobrze. Napisałaś do niego, bo skomentował jakieś zdjęcie lub odezwałaś się w sprawie egzaminu. Przez chwilę ze sobą popisaliście. Jesteś pewna, że zadbałaś o ciekawy profil i atrakcyjne zdjęcie, a on przez kilka kolejnych dni się nie odzywa? Niestety musisz wykazać się kreatywnością. Spróbuj nawiązać do Waszej poprzedniej rozmowy, ale pamiętaj tutaj o humorze. Jeśli dużo ze sobą żartowaliście, możesz spróbować wysłać jakiegoś mema. To bardzo wygodny sposób, bo obecnie mnóstwo osób przegląda śmieszne obrazki i rozsyła je znajomym. Często nawet nie oczekujemy, że nam odpiszą. Po prostu się tym z nimi dzielimy.

Spróbuj zagadać, ale pamiętaj, że nikt nie lubi natarczywości. Nie próbuj odzywać się kilka razy dziennie, bo zwyczajnie go spłoszysz. Jeśli ktoś się narzuca, automatycznie zaczynamy czuć do niego niechęć. Próbuj więc zagadywać, ale uważaj na to, jak często to robisz. Jeśli widzisz, że Ty dużo piszesz, a on odpowiada jednym czy dwoma słowa, zatrzymaj się. Prawdopodobnie nudzi go ta rozmowa lub nie ma dla niego większego sensu.

Zaproś go na spotkanie!

Tak tak, choć brzmi to bardzo stresująco, to jedynym możliwym sposobem na bliższe poznanie się jest spotkanie, rozmowa i spędzenie ze sobą czasu. Przecież skoro Ci się podoba, to właśnie o to w tym chodzi! Pamiętaj jednak, że kreatywność potrafi zdziałać cuda. Jeśli nie jesteś przekonana, czy i on jest zainteresowany, możesz wymyślić powód do spotkania. Wspólny projekt na studia? Nauka? Przygotowanie materiałów do pracy? Omówienie nowego projektu/zamówienia w firmie?

Jeśli się znacie, jest Wam łatwiej. Jeśli nie, możesz kombinować. Powiedział Ci, że ma przed sobą trudny tydzień w pracy? Odpisz, że jak wytrzyma, to postawisz mu piwo! To niby żartobliwe zdanie, ale może pomóc w umówieniu się. A może chwali się, że lubi jeździć na łyżwach i chętnie pojedzie? Odpisz, że i Ty planujesz się za niedługo wybrać i możecie to jakoś połączyć. Szukaj właściwej okazji lub próbuj narzucać takie tematy, które pomogą Ci się umówić. Choć podrywanie kogoś trochę trwa, to wcale nie jest takie trudne.

Justyna Tomaszewska

Autorka, która z pasją zagłębia się w tematykę związków i miłości, oferując czytelnikom unikalne spojrzenie na te uniwersalne doświadczenia. Jej teksty, pełne empatii i głębokiego zrozumienia ludzkich emocji, inspirują do refleksji nad własnym życiem uczuciowym. Wykorzystując swoje bogate doświadczenie jako coach relacji, łączy praktyczne porady z inspirującymi historiami, pomagając czytelnikom budować zdrowe i satysfakcjonujące związki. Jej styl pisania jest bezpośredni i pełen ciepła, co sprawia, że czytelnicy czują się jak w rozmowie ze starą przyjaciółką. W swoich publikacjach często eksploruje złożoność międzyludzkich relacji, pokazując, że prawdziwa miłość wymaga odwagi, zrozumienia i pracy nad sobą. Każdy artykuł, który pisze, jest świadectwem jej głębokiego przekonania, że każdy zasługuje na szczęśliwy i spełniony związek.

Dodaj komentarz