> Załóż DARMOWE konto w LetsHookup jeszcze przez 36 minut, liczba miejsc ograniczona! <

ONS – co to znaczy? Rozszyfrujmy ten popularny skrót!

Internet daje nam wiele możliwości, a randkowanie online jest jedną z nich. Korzystając z najpopularniejszych portali randkowych, można trafić na różne skróty, jak na przykład ONS. Co oznacza ten skrót? Jakie jeszcze można spotkać na portalach randkowych? Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Miejsce 1
Wybór użytkowników
image
LetsHookup - wybór użytkowników - nr 1 w Polsce!
Liczba ocen: 15514 (Zarejestruj się, aby ocenić)
Jeszcze tylko przez 59 minut! Darmowe Konto na LetsHookup - darmowej alternatywie dla tego portalu!

Co oznacza ONS?

Zastanawiasz się co to znaczy ONS? Skrót ten oznacza One Night Stand, czyli nic innego jak przygodę erotyczną na jedną noc. Nie wszyscy korzystają z portali randkowych, aby znaleźć miłość swojego życia. Wiele osób jest tam tylko po to, aby rozerwać się, spełnić swoje fantazje i zaspokoić seksualnie, a skrót ONS jest właśnie dla tych osób.

Jeśli zastanawiasz się, czy to dla Ciebie, musisz wziąć pod uwagę swoją wrażliwość, oczekiwania oraz potrzeby. Jeśli jesteś na portalu po to, aby poznać kogoś z kim możesz stworzyć związek, a seks uprawiasz jedynie wówczas, gdy relacja jest głębsza, ONS nie jest dla Ciebie. Natomiast jeśli lubisz poznawać nowych ludzi i przeżywać nowe, fascynujące i niezobowiązujące przygody, One Night Stand na pewno spełni Twoje oczekiwania. Pamiętaj jednak, że stworzenie na tej podstawie trwałej i poważnej relacji, jest raczej mało prawdopodobne. Jeśli jednak nie przeszkadza Ci taka wizja, z pewnością będziesz się dobrze bawić. Co jeszcze pozna skrótem ONS można znaleźć na takich portalach? O tym w kolejnym akapicie artykułu.

Poznaj portale oferujące spotkania bez zobowiązań!

Friends With Benefits

FWB to kolejny skrót, z którym można mieć do czynienia korzystając z portali randkowych. Oznacza on Friends With Benefits, czyli przyjaciół, którzy nie odmawiają sobie erotycznych przygód. Ludzie, którzy są w takich relacjach, spędzają mile czas, rozmawiają tak jak przyjaciele, a czasami spotykają się w łóżku na seks. Niestety nie jest to relacja dla osób wrażliwych, ponieważ może wówczas okazać się zbyt obciążająca psychicznie. Ciężko bowiem nie przywiązać się do kogoś, kto nie tylko jest przyjacielem, ale także kochankiem. Taką relację ciężko jest zakończyć, ale rzadko zdarza się przeobrazić ją w stały związek.

Zanim więc zdecydujesz się na Friends With Benefits, zastanów się, czy na pewno dasz radę. Takie relacje sprawdzają się w niektórych przypadkach i przynoszą wiele korzyści dla obu stron. Być może warto spróbować? Wybór należy do Ciebie.

Relacje typu ONS czy FWB a bezpieczeństwo

Relacje takie jak FWB czy też spotkania ONS, mogą być bezpieczne, ale trzeba pamiętać o kilku kwestiach. Pierwszą z nich jest zastanowienie się, czy wrażliwość pozwala na takie przygody. Często bowiem okazuje się, że osoba która miała być jedynie przygodą, staje się kimś bardzo ważnym. Nie ma w tym nic złego, ale w przypadku nieodwzajemnionych uczuć, może być to bardzo obciążająca sytuacja, czasami wręcz niezdrowa.

W niektórych przypadkach takie relacje się jednak sprawdzają, przynosząc stronom wiele korzyści i niewątpliwej przyjemności. Przed rozpoczęciem przygód łóżkowych, trzeba pamiętać również o zabezpieczeniu. O ile wykonanie badań może być problematyczne, o tyle stosowanie prezerwatyw już takie nie jest i powinno być podstawą. Bezpieczeństwo jest ważne, podobnie jak dokładanie wszelkich starań, aby nie doszło do niechcianych konsekwencji, takich jak na przykład ciąża. Jeśli będziesz pamiętać o zabezpieczeniu, na pewno będzie się świetnie bawić.

Przed spotkaniem warto się trochę poznać

Przed spotkaniem warto także spróbować poznać lepiej drugą osobę. Dobrze jest dowiedzieć się chociaż kilku informacji i pamiętać o tym, aby zachować czujność gdy dojdzie już do spotkania. Nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie, dopóki nie spotka się go na żywo. Pamiętaj, iż jeśli cokolwiek wzbudzi Twoje najmniejsze wątpliwości na spotkaniu, w każdej chwili masz prawo zrezygnować.

Warto powiadomić kogoś bliskiego o swoim wyjściu, nie trzeba mówić w jakim celu, ale dużo bezpieczniej będzie, jeśli ktoś będzie wiedział gdzie jesteś. Jeśli zadbasz o wszystkie opisane kwestie i zachowasz czujność oraz ostrożność, na pewno czeka Cię moc świetnej i bezpiecznej zabawy z nowo poznanym znajomym lub znajomą. Każdy ma prawo do spełniania swoich potrzeb oraz fantazji, być może ONS albo WFB to relacje, które są właśnie dla Ciebie.

Justyna Tomaszewska

Autorka, która z pasją zagłębia się w tematykę związków i miłości, oferując czytelnikom unikalne spojrzenie na te uniwersalne doświadczenia. Jej teksty, pełne empatii i głębokiego zrozumienia ludzkich emocji, inspirują do refleksji nad własnym życiem uczuciowym. Wykorzystując swoje bogate doświadczenie jako coach relacji, łączy praktyczne porady z inspirującymi historiami, pomagając czytelnikom budować zdrowe i satysfakcjonujące związki. Jej styl pisania jest bezpośredni i pełen ciepła, co sprawia, że czytelnicy czują się jak w rozmowie ze starą przyjaciółką. W swoich publikacjach często eksploruje złożoność międzyludzkich relacji, pokazując, że prawdziwa miłość wymaga odwagi, zrozumienia i pracy nad sobą. Każdy artykuł, który pisze, jest świadectwem jej głębokiego przekonania, że każdy zasługuje na szczęśliwy i spełniony związek.

Dodaj komentarz